• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش رتبه الکسا و تاثیر آن در وردپرس – دکتر وردپرس

افزایش رتبه الکسا و تاثیر آن در وردپرس – دکتر وردپرس

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Cloaking یک تکنیک سئو کلاه سیاه است که در آن وب سایت محتوا و URL های مختلف را به موتورهای جستجو و کاربران انسانی نشان می دهد. یک کتاب یا دوره خوب در این زمینه پیدا کنید و آموزش ببینید. سایتهای پرسش و پاسخ در حوزه خود را پیدا کنید. مأموریت واقعی یک کارشناس سئو این است که تجربه ی بسیار خوبی برای کاربران ایجاد کند و دقیقاً همان چیزی را که می خواهند به آن ها ارائه دهد. مثلا وقتی با تبلت مشغول گشت زنی در اینترنت هستید ممکن است علاوه بر اینکه ویندوز در حال بروزرسانی و تلویزیون در حال پخش یک فیلم به صورت آنلاین هستند، کنسول ایکسباکس وان شما هم در حال دانلود آخرین DLC بازی محبوبتان باشد. اگر آخرش بازدید واقعی رو زیاد کنه شاید مشتری هم بیاره. اما این زیاد شدن برای شما مفید است؟ در واقع مفهوم این عبارت این است که شما از روش های درست و دستورالعمل های موتورهای جستجو استفاده کنید تا وب سایت شما رتبه بهتری بگیرد. در واقع اگر سرعت بارگذاری سایتی بیش از 2 ثانیه باشد، کاربران آن را ترک خواهند کرد. در واقع برای مشتریان مهم نیست که تولید محتوا اینستاگرام شما از کجا می آید، آن ها فقط میخواهند با خبر و سرگرم باشند.

شما نیز به عنوان یک سئوکار ، وبمستر یا بازاریاب دیجیتال باید چارهای برای افزایش ترافیک و سئو سایت خود بیاندیشید. هرچه مدت زمان بیشتری صاحب یک دامنه وب سایت باشید، ارزش بیشتری دارد و دریافت رتبه از سمت گوگل برای این دامنه ها بیشتر است. • جلب توجه مخاطبان: رتبه شما در بین سایتهای کشور و در بین رقبا میتواند باعث شود تا مخاطبان بیشتری به سمت شما بیایند. که باعث دیده شدن سایت شما میشود ، کافی است مقالات سایت خود را به صوت تبدیل کنید. برخی از این روشها بیشتر از روشهای دیگر نتیجه دادهاند و به همین دلیل بهتر است شما نیز بر روی این روشها سرمایهگذاری کنید. ۲. روشهای رایگان برای افزایش بازدید سایت چیست؟ تمامی روشهایی که در بالا برای افزایش بازدید سایت معرفی کردیم، جز روشهای رایگان بودند. در قسمت گزارش عملکرد، میتوانید دادههای موجود را به روشهای مختلف گروهبندی کنید و به نمایش درآورید. بنابراین استفاده از تبلیغات یکتانت، یکی از روشهای موثر در افزایش آمار بازدید سایتهای ایرانی است. بنابراین ابعاد سایت باید به گونهای طراحی شود که در انواع سایزهای مختلف صفحههای نمایشگر (موبایل، لپ تاپ، تبلت) درست دیده شود و چشمان کاربر را خسته نکند. اگر المانها درست نمایش داده نشوند، کاربر سریع، سایت را بسته و آن را ترک میکند.

در این شیوه، بنرهای تبلیغاتی سایت شما، به صورت پاپ آپ در سایتهای مختلف توسط گوگل نمایش داده میشوند. پس به مرحلهای میرسد که بهتر است از روشهایی مثل سفارش رپورتاژ آگهی، راهاندازی کمپین تبلیغاتی و غیره استفاده کرد. سپس براساس این فیدبکها، استراتژیهای تبلیغاتی و محتوایی خود را بچینید و اقدامات اشتباه را اصلاح نمایید. برای همین پیشنهاد میکنیم مقاله آموزش سئو تکنیکال را مطالعه نمایید. در ادامه این سئوکار، از ابزار disavow خود گوگل برای رفع این مشکل استفاده کرده و با ابزار disavow از گوگل می خواهد که خرید بکلینک را نادیده بگیرد. نرخ تعامل به این معنی است که کاربران شما چقدر با مطالب و محتوای شما ارتباط برقرار کرده و درگیر شده اند. استفاده از این نوع محتوای متنی برای وب سایتهایی که بخشی به نام بخش مقالات را ندارند میتواند بسیار مفید باشد؛ اما بهتر است بدانید که تولید محتوای متنی روی وبلاگها آنقدر که به نظر میرسد راحت نبوده و برای موفق شدن باید به صورت کاملا حرفهای انجام شود.

برای اینکار روش مثل طراحی جذاب می­تواند جوابگو باشد یعنی اینکه علاوه بر محتوای قوی، شما باید محتوایی تولید کنید که جذاب و زیبا نیز به نظر برسد. انجام سئو بر اساس کلید واژه های مدنظر شما، به این صورت که شما یک یا چند کلیدواژه مد نظر خود را انتخاب نموده و در فرم زیر وارد مینمایید، برآورد مالی پروژه شما بر اساس کلیدواژه های انتخابی انجام خواهد شد. این اطلاعات از نتایج یک نظر سنجی استخراج شده است که با موضوع «شما به چه محتوایی بیشتر توجه می کنید؟ این بدان معناست که صاحبان این سایتها در کمپین تبلیغاتی، به گوگل پول پرداخت کردهاند تا در نتایج گوگل دیده شوند. امروزه، بیشتر کاربران از موبایل خود برای بازدید از سایتها استفاده میکنند. با جذب ترافیک بیشتر میتوانید بر روی مخاطبین خود تاثیر گذاشته و علاوه بر افزایش آگاهی آنها نسب به برند خود، آنها را تبدیل به مشتریان سایت خود کنید. ۱. چرا افزایش بازدید سایت اهمیت زیادی دارد؟ یکی از بحث هایی که قطعا به شما کمک می کند تا بتوانید موضوع بازدید سایت خود را افزایش دهید، مبحث سئو تکنیکال می باشد. راهکارهای زیادی برای افزایش بازدید سایت وجود دارد. در تنظیم قرارداد باید ابتدائا مشخصات کامل طرفین وجود داشته باشد و این طرفین از سلامت کامل و اختیارات قانونی برخوردار باشند یعنی اگر شخص حقیقی هستند از نظر جسمی و روحی سالم بوده و هم اینکه سن قانونی را داشته باشند.