• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش رتبه الکسا – افزایش بازدید سایت

افزایش رتبه الکسا – افزایش بازدید سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این شامل محصولات / خدماتی است که آنها ارائه می دهند ، استراتژی های بازاریابی آنها ، نحوه تعامل آنها با مشتریان و تفکر مشتریان درباره نام تجاری آنها چیست. حضور در شبکه های اجتماعی : شبکه های اجتماعی در دنیای امروز جایگاهی ویژه در بین کاربران و همچنین در میان متخصصان بازاریابی اینترنتی دارند. در فضای دیجیتال مارکتینگ امروز سئو سایت حرف اول و آخر را می زند، چس بهتر است هر چه زود تر برای بهبود سئوی سایت خود یک استراتژی طراحی کنید. اهمیت موبایل دوست بودن وب سایت در سئو امروزه امری غیرقابل انکار است.از آنجایی که در دنیای امروز بیش از نیمی از جستجوهای گوگل از طریق موبایل انجام می پذیرد و همچنین اطلاعیه های گوگل مبنی بر اهمیت ویژه این موضوع در رتبه بندی سایت بخصوص در آینده ، لازم است حتما وب سایت ها بصورت Responsive و سازگار با انواع صفحه های موبایل و تبلت طراحی شوند. درک این نکته مهم است که هر تاکتیک خطراتی را به همراه دارد،به ویژه اگر نتوانید تنوع ایجاد کنید.وقتی شرکتی را می شنوم که می گوید “مشتریان ما هرگز تحت تأثیر به روزرسانی قرار نمی گیرند،زیرا ما فقط از روش های تأیید شده توسط Google استفاده می کنیم!

استفاده از نامهای مربوطه به موتورهای جستجو کمک می کند تا تصاویر وب سایت خود را شناسایی و درک کنند. البته اگر بتوانید سایر کاربران الکسا را متقاعد کنید که به طور ارگانیک به وب سایت شما مراجعه کنند ، پس از استفاده از یک پروکسی ترجیح می دهید. نمایش رتبه بر اساس مانگین بازدید ۹۰ روزه یک بازه زمانی طولانی است و مشاهده تغییرات نیاز به زمان زیادی دارد. این عدد بر اساس ترافیک، نمایش سایت شما در نتایج جستجو و سنجش میزان محبوبیت سایت شما توسط الکسا تخمین زده شده است. ارتقاء وب سایت شما در شبکه های محبوب رسانه های اجتماعی می تواند Ranking الکسا را از چند طریق پایین بیاورد. آنها امیدوارند که موتورهای جستجو متوجه نشوند که آنها شبکه ای از وب سایت ها را کنترل می کنند تا وب سایت اصلی خود را در نتایج جستجو در رتبه بسیار بالاتر قرار دهند. بصورت کلی لینک دادن معمولا به معنی تایید مقصد لینک در نظر گرفته می شود.بک لینک هایی که از سایت های معتبر دیگر دریافت می کنید به معنی تایید و رای آنها به سایت شماست که همین امر تاثیر بسیار مثبتی بر بهبود رتبه سایت در گوگل و افزایش PageRank خواهد داشت.

دستکاری الکسا به این روش بسیار آسان است ، به خصوص هنگامی که آن را با اقدامات انجام شده در گوگل برای جلوگیری از کلاه سیاه و سئو مصنوعی مقایسه می کنید. الکسا به راحتی قابل دستکاری است و یک کاربر تنها می تواند بر Ranking alexa آنها تأثیر بگذارد به گونه ای که با Google امکان پذیر نیست. در این مقاله ابتدا با سایت الکسا و مکانیزم رتبه بندی های آن آشنا می شویم. براساس نسبت بازدیدکنندگان شما از هر کشور، الکسا سایت شما را در رتبه بندی کشورها قرار می دهد و کشوری که بیشترین بازدیدکننده را از آن دارید به عنوان کشور شما شناخته می شود. بلکه شامل تکنیک هایی که اگر گوگل متوجه استفاده آن ها شود، سایت شما را جریمه می کند و افرادی بیشتر از این تکنیک ها استفاده می کنند که خیلی به قانون پابند نمی باشند ولی در نظرشان نمی خواهند کار غیر قانونی کنند. در الکسا نت شهر بازدید از سایت ها کاملا یونیک است و کاربران متعددی از سراسر دنیا با ip حقیقی وب سایت شما را تماشا می کنند.

بنابراین ، اگر می خواهید رتبه alexa خوبی داشته باشد یعنی رتبه الکسا کاهش دهید .باید حداکثر تلاش را برای افزایش ترافیک به وبلاگ خود انجام دهید. در حقیقت ، اگر ابزاری برای تغییر آدرس IP خود دارید ، می توانید به راحتی صفحات نمایش وب سایت خود را تنظیم کنید. طبق گفته های اهرف ، در حقیقت میانگین صفحه در میان 20 نتیجه جستجو تقریباً 400 کلمه کلیدی دیگر را در اختیار دارد. در حال حاضر اضافه کردن بی دلیل کلمات کلیدی تاثیری روی رتبه شما ندارد و ممکن است باعث سئوی منفی و پاک شدن آن صفحه از گوگل شود. شما به راحتی و بدون هیچ هزینه ای می توانید مقالات سایت خود را برای بیشتر دیده شدن در این سایت باز نشر دهید. به همین دلیل با تغییری در حد افزایش ۱۰ بازدید در روز شاهد کاهش رتبه ناگهانی و زیادی خواهید بود. حال اگر سایتهای هم رتبه ما یعنی C به سایت ما لینک دهند تنها باعث افزایش اعتبار سایت ما در میان سایتهای رتبه C خواهد شد و باعث ارتقای رتبه آن به B یا A نخواهد شد.