افزایش رتبه الکسا – آکادمی مستر ادز

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برای آشنایی بیشتر درمورد سئو و مهارتهای لازم آن میتوانید از مقالات و محتواهای آموزشی موجود در وبسایت وبآینده استفاده کنید. در جواب این سوال باید بگوییم اگر میخواهید در کسب وکار خودتان بهروز و پیشرو باشید، درمیان رقبای خود به عنوان یک برند سرآمد شناخته شوید و همیشه شیرینترین و بهترین پروژهها را از آن خود کنید لازم است به شکل قوی در فضای مجازی فعالیت کنید و در موتورهای جستجویی مانند گوگل دارای رتبه بالا باشید. بنابراین انجام خدمات سئو نیازمند آموزش و تجربه کافی است که دستیابی به آنها مستلزم زمان گذاشتن برای به دست آوردن مهارت و تجربه است، پس اگر میخواهید خودتان خدمات سئو سایتتان را انجام دهید باید به این نکته توجه کنید و زمان و هزینه لازم را برای یاد گرفتن این تخصص صرف کنید. در خصوص سئو، باید به این نکته توجه ویژه داشت که انجام سلسله کارهایی که در قالب بهینه سازی یک سایت صورت می گیرد بسیار زمان بر است. پروسه سئو سایت یک پروسه طولانی مدت و زمانبر است و مهمترین نکته در موفقیت در آن تداوم و استمرار در فعالیت است. خدمات سئو با در نظر گرفتن این پارامترها بر روی قسمتهای مختلف سایت کار میکند تا سایت توسط گوگل دارای محتوای ارزشمندی شناخته شود و در رتبه بندی گوگل رتبه بالاتری کسب کند.

به عبارت ساده تر این یعنی محاسبه نرخ تبدیل کلیک یعنی تعداد جستجوهایی که در کلمه کلیدی شما صورت گرفته چه بصورت درصدی از کاربران بر روی سایت شما و هم نتایج جستجو کلیک شده و هم تعداد ورود به سایت شما را با تفکیکهای مختلف را به شما نشان می دهد از این گزارشها روزانه کپی تهیه و در یک فایل ذخیره سازی کنید. هر کس که به اینترنت دسترسی داشته باشد خدمات یا محصولات خود را در گوگل جستجو می کند و از اولین وب سایتها برای برطرف سازی نیاز خود استفاده می کند. دقت کنید که چون رتبه، یک معیار نسبی است، رتبه سایت شما نه تنها با ترافیک سایت ارزیابی میشود، بلکه به تغییرات ترافیک در دیگر سایتها نیز وابسته است. چرا در این سایتها فعالیت ندارید؟ رسیدن به صفحه اول گوگل از طریق خدمات سئو بسته به نوع کسب وکار، کلمات کلیدی، وضعیت رقبا و میزان فعالیت و سابقه سایت بین 3 تا 6 ماه متفاوت است و در برخی موارد ممکن است تا یک سال هم طول بکشد. • تولید محتواهای ویدئویی مرتبط با فعالیت سایت و به اشتراکگذاری در وبسایت هایی مانند آپارات، ویمئو و یوتیوب و لینک دادن به سایت.

سرعت لودشدن سایت یکی از مهمترین فاکتورهای مدنظر گوگل برای رنک دهی به سایت ها است. معمولا انجام سئوی یک سایت بین یک تا چهار ماه زمان می برد و برای دیدن نتیجه شما باید چهار تا هشت ماه منتظر باشید. بهینه کردن تصاویر نقش بسیار مهمی در افزایش سرعت سایت دارد. دلایل متعددی وجود دارد که چرا تجزیه و تحلیل رقابت شما اهمیت دارد ، اما به طور خلاصه تجزیه و تحلیل رقابتی تجزیه و تحلیل سایت شما را در چهارچوب قرار می دهد. بهبود رتبه الکسا ازین جهت حائز اهمیت است که الکسا یک ابزار مهم برای بازاریابان آنلاین است که می تواند پتانسیل تبلیغاتی یک وبسایت را مشخص کند. سئو صفحات و بهینه سازی آنها نیز مانند محتوا، از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. گفته می شود که بیشتر نویسندگان محتوا نیز با تمرکز بیشتر بر روی بهینه سازی موتور جستجو، پرداخت هر کلیک، بهینه سازی شبکه های اجتماعی و غیره وقت خود را صرف یادگیری در مورد بازاریابی دیجیتالی میکنند تا بتوانند محتوای مناسبی را توسعه دهند که بتواند به راحتی به مشتریان در بازاریابی تجارت کمک کند.

در این مطلب قصد داریم به تعریف جامعی از سئو بپردازیم و بگوییم که چطور می توان با توجه به الگوریتم های جدید گوگل در صدر نتایج گوگل دیده شویم. سئو سایت یا همان بهینه سازی سایت هنر استفاده از الگوریتم های موتورهای جستجو به منظور نمایش سایت در صدر نتایج است. الگورتیم های گوگل بشدت باهوش شدند و این الگوریتم ها تمام سعی خود را می کنند تا بهترین نتایج را به کاربران نشان دهند. امروزه استفاده از بازاریابی ویروسی در بین سایت های خارجی بسیار پرطرفدار می باشد و در شبکه های اجتماعی تامبلر و فیسبوک مورد استفاده قرار میگیرد. داشتن لینک در سایتهایی خارج از سایت خودتان یا به بیان بهتر میزان محبوبیت شما در وب یکی از مراحل خدمات سئو به نام سئوی خارجی سایت است. اما نگران نباشید، برای بالا بردن رتبه سایتتان، ما یک سیستم هوشمند طراحی کرده ایم که با استفاده از آن میتوانید رتبه وب سایتتان را بالا ببرید.