افزایش ترافیک وبسایت – ویرگول

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آگاهی از مسائل فنی سئو به شما کمک می کند تا از وب سایت خود بهتر مراقبت کرده و رتبه آن را همیشه بالا نگه دارید. اکثر کاربران سایت شما از طریق تلفنهای همراه هوشمند، وارد وب سایتتان میشوند، پس این خیلی مهم است که سایت شما تجربه خوبی را به کاربران موبایلی سایت، هدیه بدهد. در حالی که این رتبهبندیها روزانه بهروزرسانی میشوند، میتوانید روی علامت علامت در ستون «بهروز» کلیک کنید تا فوراً رتبهبندی کلمه کلیدی را بهروزرسانی کنید. شما میتوانید روی هر کلمه کلیدی کلیک کنید تا نمودار رتبهبندی تاریخ آن که نشان میدهد چگونه رتبهبندی آن در طول زمان تغییر کرده را ببینید. رتبه تایید شده الکسا دارای رابط کاربری ساده و آسانی است که به شما اجازه میدهد به سرعت تغییرات معنادار در مورد ترافیک سایت را شناسایی کنید. داشبورد الکسا آمار سایت شما را دریافت و نمایش میدهد و دوره فعلی را با دوره های زمانی قبلی به نمایش می گذارد. به طور متوسط، سایت هایی که در صفحه اول فهرست شده اند، 91.5 درصد از سهم ترافیک یک کلمه کلیدی را دریافت می کنند، که اولین نتیجه ارگانیک، 32.5 درصد از آن ترافیک را دریافت می کند. در نتیجه با اسکن ماهانه سایت، میتوانید مطمئن باشید که همه ترافیک سایت شما در معیارهای تصدیق شده قرار گرفته است.

در نتیجه بهترین استراتژی، استفاده از کلمات کلیدی طولانیتر و افزایش ترافیک سایت از طریق آنها است. و مهم تر از همه این که باید بهترین مزایای خود را در اختیار تبلیغ کنندگان و سرمایه گذاران قرار دهید. شما باید بدانید موتور جستجو بر چه اساسی وبسایتها را اولویت بندی میکند. علاوه بر ساده بودن، سایت باید ساختار منظمی داشته باشد. برای ثبت تبلیغ پروموت در اینستاگرام و فیس بوک باید قوانین و مقررات فیس بوک را به درستی بدانید و حتما آنها را رعایت نمایید، چرا که در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات فیس بوک قطعا تبلیغ شما توسط فیس بوک منتشر نخواهد شد. بعد از اینکه سایت شما تایید و تصدیق شد، می توانید رتبه الکسای سایت خود را به طور مستقیم بر روی معیارهای تصدیق شده قرار دهید. بعضی از این مؤسسات و دانشگاهها براساس نظام آموزشی سنتی و بعضی دیگر بر اساس نظام آموزشی جدید (از راه دور و الکترونیکی) اداره میشوند. رتبه تایید شده الکسا راه حل موجود در برابر شماست و یکی از آمارگیرهای داخلی سایت محسوب می شود.

مهمترین مشخصة آموزش از راه دور، جدایی میان یاددهنده و یادگیرنده از نظر مکانی و زمانی است (یزدانی و زندی، 1386: 24). اما باید یادآور شد که بدون وجود استاد، هیچ دانشگاهی قادر به ادامة کار نیست. قبل از هر چیز این را در نظر داشته باشید که بسیاری از نرم افزارها حجم ترافیک را به شکل پس زمینه و بدون اطلاع شما مصرف می کنند بنابراین کنترل این نرم افزار ها تاثیر زیادی در کاهش حجم ترافیک مصرفی شما دارند. تصور کنید که ده ها، صدها یا حتی هزاران کلمه کلیدی مورد نظر خود را در گوگل تایپ می کنید تا ببینید صفحات وب شما در کجای SERP های آن قرار دارند. اگر وب سایت هایی را میشناسید که به شما اجازه انتشار محتوا یا پست مهمان را میدهند، حتما از پتانسیل این فعالیت استفاده کنید. مایکل الزبرگ (نویسنده) زمانی یک محتوای مهمان برای مجله معتبر فوربس نوشت و در آن به توضیح این موضوع پرداخت که انتشار پست مهمان در یکی از سایتها، برای او چقدر ارزشآفرینی کرده است. قرار گرفتن در صفحه اول گوگل : افرادی که دارای پایگاهی اینترنتی در فضای مجازی بوده یا مسئولیت یک وبسایت را بر عهده دارند ، به خوبی از اهمیت قرار گرفتن در صفحه اول گوگل آگاه بوده و در پی بیش از پیش دیده شدن آن می باشند ، این در حالیست که اگر ده ها مسیر برای رسیدن به این هدف وجود داشته باشد ، مسیرهای میانبر و کوتاهتر ، معمولاً پرطرفدارتر هستند .

ممکن است شما نیز با شک به اینکه آیا استفاده از این روش ها خطری دارد یا نه، مواجه شوید. این ویژگی به شما اطمینان می دهد که از رتبه سایت خود در زمان واقعی مطلع خواهید شد. ویژگی تکمیل خودکار یک عملکرد تخصصی است که در گوگل و سایر موتورهای جستجو موجود است. بعد از اینکه شخصی اقدام به جستجو در گوگل میکند، چه اتفاقی میافتد؟ برای اینکه یک محتوای یوزرفرندلی یا کاربرپسند تولید کنید، باید علاوه بر نگارش زیبا، تعاملی و مخاطبمحور متن به جنبههای گرافیکی محتوا هم توجه کنید و تنها به متون محتوا بسنده نکنید. این گزارشها را میتوان براساس ماه، سال یا همه سالها (یعنی از زمانی که شروع به ردیابی کلمات کلیدی خود کردهاید) تولید شود. میتوانید این فهرست را با استفاده از ابزار تحقیق کلمه کلیدی داخلی Rankie گسترش دهید، که بهطور خودکار صدها پیشنهاد کلمه کلیدی طولانی را برای هر عبارت جستجو ایجاد میکند. کسب این مهارتها به ما کمک میکند تا زمان ارزشمند خود را صرف یادگیری کدنویسی و اجرای آن در سایت نکنیم. در یک نگاه، می توانید تغییرات ترافیکی قابل ملاحظه را شناسایی و مانیتور کنید و چرایی این اتفاقات را بیاموزید.