• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش ترافیک سایت : 22 روش بالا بردن ترافیک سایت بدون SEO!

افزایش ترافیک سایت : 22 روش بالا بردن ترافیک سایت بدون SEO!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

برای بهبود سئو داخلی سایت فقط توجه به چند نکته و انجام آن ها کارساز نیست. اما برخی از این تکنیک ها قبلا امتحان خود را پس داده اند و می توانید از آن ها برای بهبود سئو سایت خود استفاده کنید. پیشنهاد تاپ ادورت جهت بهبود رتبه الکسا چیست؟ علاوه بر این موضوع اگر کدهای موجود در سایت زیاد باشند، طبیعی است که خزنده های گوگل زمان بیشتری را باید برای خواندن آن ها صرف کنند و از این رو احتمال کاهش سرعت سایت وجود دارد و به طبع آن رتبه سایت نیز در گوگل بسیار کاهش می یابد. این کار را می توان برای کاهش حجم صفحات سایت ها با استفاده از Gzip نیز انجام داد. از این رو سرعت کم سایت نه تنها رتبه شما را در گوگل متزلزل میکند بلکه میتواند کاربران شما را نیز کاهش دهد. به طور کلی H1 برای با اهمیت ترین موضوعات و تگ H6 برای کم اهمیت ترین تیترها کاربرد دارد. طبق گفتهی هات اسپات، ۸۰٪ از ترافیک وبسایت با یک جستجو شروع میشود، به همین دلیل بهینه سازی موتور جستجو و افزایش رتبه سایت اهمیت بالایی برای هر کسبوکاری دارد. سئو داخلی آن چیزی است که شما را از ناامیدی خارج میکند و پس از مدتی با افزایش بازدید شما را به وجد میآورد.

ناامیدی و خستگی از کار بیهوده تنها دستاورد شما از انتشار مطالب بی بازدید است. کلمه کلیدی یکی از مهم ترین و پایهای ترین مباحث در آموزش سئو مقدماتی تا پیشرفته است که باید به آن بیش از هر چیز دیگر توجه داشته باشید. دوستان عزیز توجه داشته باشید که بالاتر هم اشاره شد این موارد تنها بخش کوچکی از توانایی شما بعد از یادگیری مباحث این دوره خواهد بود. اول آن که به وسیله ی هندینگ ها می توان اهمیت بخش های مختلف محتوا را به موتور جست و جو فهماند. لینک فالو یا دوفالو (Dofollow): لینکهایی هستند که موتور جستجو آنها را دنبال میکند و وارد صفحه مقصد میشود. 75% از جستجوگران, فقط صفحه اول نتایج جستجو را بازدید می کنند. شما از متا تگ های صحیح استفاده می کنید. این نوع تگ ها برای عنوان و تیتر های موجود در صفحه کاربرد دارد. اگر در محتوا از تگ های هدینگ به صورت استاندارد استفاده کنیم، کاربر راحت تر با متن ارتباط برقرار می کند. شما میخواهید محتوایتان اطلاعاتی را منتقل کند. همچنین وجود کلمه کلیدی در ابتدای عنوان برای کاربرانی که قصد دارند سریع تر به محتوا مورد نظر خود برسند نیز بسیار اهمیت دارد که این موضوع نرخ کلیک سایت را افزایش می دهد.

از این رو بهتر است که به طراحی رابط کاربری برای گوشی همراه بیش از پیش اهمیت داد، تا کاربر زمان بیشتری را در سایت بماند و از این طریق بتوان رتبهی سایت را در گوگل افزایش داد. برای مشخص کردن مسیر حرکت خزنده های گوگل باید از فایل Robots.txt استفاده کنیم. برای افزایش سرعت بارگذاری صفحات سایت یکی از مهم ترین کارهایی که باید در سئو انجام دهیم، فشرده سازی فایل های css و js است. در این مقاله از دکتر وردپرس قصد داریم تا روشهایی کاملا منطقی و اثبات شده را برای افزایش ترافیک واقعی یک سایت وردپرسی و همچنین سایتهایی با سیستمهای مدیریت محتوا مختلف به شما آموزش دهیم. به بیانی ساده تر ، حالا که هر صفحه از سایت ما پس از ایندکس شدن در موتورهای جستجوگر پتانسیل پذیرش یک مهمان را دارد ، باید بتوانیم از حضور این فرد استفاده کرده و سایر صفحات ، برگه ها ، دسته ها و به طور کلی خدمات و محصولات خود را به وی نشان دهیم . این محصولات قابلیت دانلود شدن را دارند، مانند فیلم ها و ویدیوها، کتاب های الکترونیکی، موزیک ها، افزونه ها، قالب ها و سایر موارد مجازی.

اما در مقابل سایت هایی داریم که با خواندن URL آنها به راحتی می توانیم محتوا صفحه اش را حدس بزنیم و از طرفی این url بهتر و راحت تر در ذهنمان باقی می ماند. شما با توجه به محتوای سایت خود باید با استفاده از ابزارهای گوناگون، متوجه شوید که کاربر شما، بیشتر چه کلماتی را در گوگل سرچ می کند. توصیه می شود که کلمه کلیدی اصلی خود را در عنوان صفحه قرار دهید، چرا که کاربر پس از سرچ کردن عبارتی در گوگل، با متن آبی رنگی که بولد شده روبه رو می شود؛ این متن آبی رنگ همان عنوان صفحه ی شما است. هنگامی که مطالبی را در گوگل سرچ می کنید در زیر عنوان که با رنگ آبی و بولد شده نمایش داده می شود، دیسکریپشن و توضیحات متا قرار می گیرد. به طور کلی استفاده از چه عنوانی یکی از مسائل پیچیده در آموزش سئو است که مقالات مفصلی راجع به آن در SEOEDU قرار داده ایم. این امر یکی از مهم ترین کار هایی که برای افزایش سرعت سایت در آموزش سئو 0 ت 100 با آن آشنا می شوید.