• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش ترافیک سایت – بهترین روش ها❤️ – آژانس دیجیتال مارکتینگ کاریزما

افزایش ترافیک سایت – بهترین روش ها❤️ – آژانس دیجیتال مارکتینگ کاریزما

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

افزایش رتبهبندی وب سایت با استفاده از سئو کلاه سیاه باعث خواهد شد تا به جای نمایش نتایج جستجوی پرمحتوا، مطالبی بدون محتوا و صرفاً دارای رتبه سئو بالا نشان داده شود. امروز قصد داریم در این مقاله از سایت کاریزما شما را با تعدادی از این روش ها آشنا کنیم . اگزکت مچ: کلمه کلیدی اصلی که قصد سئو آن را داریم. یکی از مشکلاتی که از چشم وب مستران دور می مانند، کنیبالیزیشن است. پیشنهاد ما این است که به جای آن که سعی کنید کلید را حتما در ابتدای عنوان قرار دهید، زمان خود را برای نوشتن یک عنوان جذاب و آهن ربایی صرف کنید. مطمئنا بارها شنیده اید که محتوا پادشاه است. در این زمان سایت رقیب شما صفحه ای با همین کلید دارد و امتیاز 45 گرفته است. اگرچه لینک های ((Follow)) بسیار مطلوب تر هستند، اما لینک هایی ((nofollow)) که از وبسایت های با کیفیت هستند نیز می توانند برای تقویت و شهرت برند شما مفید باشند. حواستان باشد که لینک دسترسی به شما داخل اینفوگرافیک باشد تا بتوانید مخاطب زیادی از این نوع محتوا به دست بیاورید. اگر میتوانید یکی از افرادی باشید که بلاگرهای دیگر هنگام جستجوی منابع تخصصی به آنها مراجعه میکنند، مانند زمانی که پستهای خلاصه را نقل میکنید، هر بار کسی از شما نقل قول یا با شما مصاحبه میکند، لینکهایی را به دست میآورید.

بهترین راه برای دریافت بک لینک با کیفیت، تولید محتوای ارزشمند است که به صورت ارگانیک پیوندهایی را از وب سایت هایی ایجاد می کند که می خواهند آن مطالب را با بازدیدکنندگان خود به اشتراک بگذارند. در عوض، نمونه هایی از سئو کلاه سیاه شامل خرید لینک یا استفاده از تکنیک های فریبندۀ پنهان سازی می باشد. فایده ی خرید بک لینک دائمی چیست؟ برای کمک به ساختار وبسایت خود باید اغلب به آنها لینک دهید. مقاله تنها به عنوان یک عامل نمی تواند، بر روی رتبه و بازدهی سایت تاثیر گذارد، بلکه مهمترین عامل آن می تواند سئو سایت باشد. فرض کنید که شما یک فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی هستید و از یک مدل یخچال 3 رنگ متفاوت دارید. در حال حاضر، به یاد داشته باشید که گوگل HTTP و HTTPS را به عنوان دو پروتکل متفاوت مورد بررسی قرار می دهد. 2017) در مطالعهای به بررسی ارتباط میان استفاده بیماران از تلفن همراه و سلامت آنها بر اساس اطلاعات 800 پاسخدهنده از جمعیت بزرگسال در مناطق روستایی راجستان (هند) و گانسو (چین) در سال 2014 پرداختند.

با وجود این، استادان کمتر به استفاده از این منابع توجه دارند؛ در حالی که استاد میتواند نرمافزارهای مخصوص مثل پاورپوینت و اطلاعات تکمیلی مثل کپی مقالهای را برای تکمیل جزوه خود تهیه کرده و در اختیار دانشجویان قرار دهد و با مطرح کردن خلاصهای از آن یا درخواست تکمیل آن از سوی دانشجویان، توجه آنها را به مطالب جلب نماید (کانن و نیوبل، 1385: 155). منبع دیگر یادداشتهای دانشجو هنگام تدریس است. همچنین تعیین اطلاعات مربوط به دروس تخصصی، اختیاری و پیشدانشگاهی. به زبان ساده تر چگالی کلید اصلی یعنی در محتوا چند بار از کلید اصلی خود استفاده کرده اید. گوگل نیز بر همین عقیده است و از سال های دور همیشه محتوا را به عنوان یک بخش اصلی از رتبه بندی سایت ها قرار داده و حتی در طی آپدیت های خود توجه بیشتری به محتوا داشته است. البته لازم به ذکر است که علاوه بر کاهش اهمیت، فونت آن ها نیز کوچکتر می شود. تمامی تیترهایی که شما در محتوا قرار می دهید درون تگ های heading قرار می گیرند.

گاهی اوقات در هنگام طراحی صفحات و یا حتی نوشتن محتوا برای بخش بلاگ دقت کافی را نداریم و یا به هر دلیلی تصمیم می گیریم صفحه ای را حذف کنیم. گوگل در مواجه با این فروشگاه اینترنتی متوجه می شود که شما 3 صفحه با یک کلید دارید. در حال حاضر برخی از افراد معتقدند که دیگر گوگل به چگالی کلید اصلی اهمیت نمی دهد و برخی دیگر خلاف این موضوع را درست می دانند. چگالی کلید اصلی برای گوگل مهم است. استفاده درست از چگالی کلمات کلیدی در سئو سایت می تواند منجر به بهبود عملکرد سئو شود اما اگر طبق اصول سئو پیش نروند؛ سایت پنالتی می شود. اما اگر کسی ادعای رسیدن به رتبه ای خاص فقط با بک لینک را داد ، توصیه میکنم به گفته های آن فرد شک کنید. بنابراین باید به صورت کامل سایت خود را بررسی کنید و در صورت مواجه با این لینک های شکسته آن ها را بر روی صفحات مشابه ریدایرکت کنید. اما هدف شما تنها دیده شدن نیست بلکه نیاز دارید کاربر روی لینک شما کلیک کند. گوگل امتیاز و قدرت شما در این کلمه را بین 3 صفحه تقسیم می کند. در این حالت اگر کاربر url صفحه حذف شده را وارد کند و یا در نتایج گوگل نشان داده شود و بر روی آن کلیک کند با ارور 404 not found مواجه می شود.