• خانه
  • وبلاگ
  • افزایش ترافیک سایت با تولید محتوای ویدئویی – رادزاد

افزایش ترافیک سایت با تولید محتوای ویدئویی – رادزاد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

و همچنین ساخت بک لینک ادامه دار باشد، و در کنار بک لینک، سایتتان را فعال نگه دارید و از لحاظ فنی سئو بهینه کنید. اینفوگرافیک مفید باعث جذب لینک های خارجی به سایت شما میشود وبسیار رتبه شمارا در گوگل افزایش میدهد. تولید محتوای تلفیقی تکنیک هایی دارد که با پیاده سازی آن در سایت خود باعث افزایش چند برابری رتبه و جذب کاربر میشوید. محتوای متنی شما باید از نظر کاربر کاملا مفید باشد، در غیر اینصورت حتی زمانی که به صفحات اول گوگل راه پیدا کنید، نمیتوانید در آنجا دوام بیاورید چون اولویت گوگل رفتار کاربرانش نسبت به شما است. شما در گوگل آنالیتکس تمام ابعاد و زوایای سایت خود را میتوانید بررسی کنید و ببینید در هر قسمت چه اتفاقی میافتد؛ از محبوبترین صفحۀ سایت شما گرفته تا اطلاعات دموگرافی و حتی رفتار کاربران در پیج شما. محتوای صوتی در میان کاربران نسبتا محبوب است. همانطور که داشتن عنوان جذاب می تواند کاربران را به داخل سایت جذب کند، داشتن زیرعنوان های قشنگ باعث ماندگاری کاربر در وبسایت شما می گردد که این اتفاق می تواند خیلی زیاد به موضوع سئو سایت شما کمک کند. همینطور با توجه به سرعت پایین اینترنت در کشور و قیمت های بالا، باید به خوبی حجم ویدیو را بهینه کنید تا کاربر در هنگام تماشای ویدیو با مشکلی مواجه نشود.

تعداد بسیاری از سایتهای موجود در اینترنت با PHP، طراحی شده است. 1- پرسشنامه­های معلّمان، مدرسان،کارشناسان، مؤلفان و دانش­آموزان به صورت حضوری و از طریق پست عادی و الکترونیکی، بین آنان توزیع شد و پس از پیگیری­های متعدّد، تعداد 18 نفر ازکارشناسان ادارات، 40 نفر از مدرسان درس تفکّر و پژوهش، 3 نفر از مؤلفان، 264 نفراز معلّمان پایه ششم و 790 نفراز دانش­آموزان به پرسشنامه­ها پاسخ دادند. سایتی که از نظر اصول برنامه نویسی دارای کد های باز و یا به عبارتی دیگر به صورت شلخته وار نوشته شده است از نظر خزنده های گوگل نسبت به سایت های با کدهای تمیز با رتبه پایین تری در نظر گرفته میشود هر چه قدر که استاندارد برنامه نویسی شما مطابق با استاندارد های جدید گوگل و دیگر موتورهای جست و جو گر باشد شانس بهبود وضعیت رتبه وب سایت شما افزایش خواهد رفت. به طورمثال اگر سایتی در زمینه فروش یکسری محصول فعالیت دارد. البته این که شما فقط بخواهید یک محتوای صوتی تهیه کنید شاید بازدهی بالایی برای شما نداشته باشد، مگر اینکه سایتی مانند سایت شنوتو داشته باشید و به تولید محتوای صوتی به صورت تخصصی بپردازید.

شاید در شروع کمی شما را گیج کند و به این فکر بیوفتید که واقعاً کدام یک تاثیرگذارتر است؟ شاید در شغل تولید محتوا سؤالِ ((چه محتوایی تولید کنیم)) سؤالِ اکثر تولید کنندگان محتوا باشد. تو این شرایط بد اقتصادی داشتن یک شغل دوم یا یک شغل بی دردسر، یک نعمت الهی است. محصول رو برای اون ها ارسال کنید و بذارید خودشون تصمیم بگیرند که آیا ارزش منتشر کردن تو وبلاگ اونا رو داره یا نه. اگر توانایی تولید عکس را به صورت اختصاصی ندارید، تکنیک های خصوصی کردن عکس ها را بیاموزید تا بتوانید الگوریتم های گوگل را دور بزنید و از کپی شناخته شدن عکس هایتان جلوگیری کنید. برای اینکه شما بتوانید با محتوا به صورت دلاری کسب درآمد کنید میبایست به یک سری تکنیک ها و اصول آشنا باشید. یکی از راه های خوب کسب درامد با تولید محتوا، کسب درآمد دلاری آن است. شما با قرار دادن لینک سایت دیگران یا تبلیغ های بنری برای محصولات و وبسایت های دیگر پولی به ازای آن بک لینک یا بنر دریافت میکنید.

در طی سال های اخیر مفهوم بک لینک باکیفیت و بی کیفیت ارزش زیادی پیدا کرده است که سئو کار حرفه ای شرکت سئو سایت این موضوع را به خوبی می داند. به طور کلی یکی از اصلی ترین شیوه های افزایش بازدید سایت و وبلاگ تولید محتوا می باشد که باید همیشه مورد توجه باشد. پس جای هیچ شک و شبهه ای نمی ماند که محتوای ویدئویی، ترافیک وبسایت را افزایش می دهد. این نوع محتوا باعث افزایش uxc (تجربه کاربریِ محتوا) میشود. زیرا گوگل با استفاده از هوش مصنوعی خود کاملا میتواند تکراری و کپی بودن عکس را تشخیص دهد و باعث تنزل رتبه مقاله شما شود. به همین دلیل نیز باید وظایف هر کدام از این افراد به صورت کاملا واضح مشخص شده و هر یک وظیفه خود را بدانند و از همه مهمتر زمان ارائه کار نیز برای آنها روشن باشد. موتورهای جستجو باید تصمیم بگیرند که کدام وب سایت ها را در نتایج جستجو برای هر جستجوی معین لیست کنند.