منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش ترافیک سئو رایگان – آموزش بهینه سازی سایت

افزایش ترافیک سئو رایگان – آموزش بهینه سازی سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو فنی یا تکنیکال به بهبود جنبه های فنی یک وب سایت به منظور افزایش رتبه صفحات آن در موتورهای جستجو اشاره دارد. در ادامه هم به دلیل دریافت تعداد زیاد نظرات، در صفحات اول باقی میماند. اما اگر از سایتی با 1000 صفحه بک لینک خریده باشید ، باید صبر کنید تا تمامی 1000 صفحه توسط خزنده گوگل بررسی شوند و سپس با تخمین DA ، بررسی میزان ارتباط صفحات با موضوع سایت شما ، پیج رنک دامنه ، انکرتکست درج شده ، تعداد لینک های خروجی و فاکتورهای دیگر می توانید تاثیر مثبت یا منفی را مشاهده نمایید. عموما اگر سایت قدیمی باشد تعداد بیشتری میتوان برای آن بک لینک ساخت طوری که گوگل به آن مشکوک نشود. پژوهشگران عرصه آموزش بر این باورند که هرچه بتوان رابطه میان فراگیرنده را با عناصر فرهنگی زبان مقصد برقرار ساخته و مشابهسازی فضای او را با واقعیت زبانی که آن را میآموزد فراهم آورد، میزان تأثیرپذیری و یادگیری آن زبان افزایش مییابد. اما این تصور غلطی است که شما فقط باید برای جلب رضایت موتورهای جستجو بر روی سئو تکنیکال وب سایت خود تمرکز کنید. سایر عوامل به ربات های موتورهای جستجو کمک می کند تا درک کنند که صفحات شما در مورد چه موضوعی است.

وب سایت های دارای بلاگ، به طور متوسط 434% صفحات ایندکس شده بیشتری دارند. حتی اجازه نمی دهد که شما وارد سایت شوید و قبل از آن به طور خیلی جدی هشدار میدهد که طبیعتا کاربران بسیاری را از دست خواهید داد. مثلاً شما با افزودن یک اسلش اضافی در جای نامناسبی در فایل robots.txt اولین فردی نخواهید بود که باعث می شوید موتورهای جستجو به طور کامل از خزیدن سایت شما دست بکشند. اصلا مهم نیست زبان برنامه نویسی سایت شما چیست؛ در نهایت چیزی که در مرورگر کاربر مینشیند Html است. برای کاهش رتبه الکسا و آموزش بهبود رتبه در الکسا فاکتورهای زیادی حائز اهمیت است که مهم ترین آن تولید محتوا با کیفیت است، منظور از محتوای با کیفیت یعنی محتوایی که به تمام سوالات کاربر پاسخ داده باشد و اعتماد گوگل را جذب کرده باشد، با توجه به فیلتر الگوریتم های گوگل امروزه تنها محتوا ها و مقاله هایی در صفحه اول قرار می گیرند که کاربرپسند و جدید باشند این نکته بسیار حائز اهمیت است. نکته: یکی از مشکلاتی که در زمینه آموزش همیشه گریبان گیر مدرسان میشود، این است که آنها تصور میکنند دانسته هایشان بسیار عادی و پیش پا افتاده است.

بک لینک که در سئوی خارجی سایت کاربرد دارد، بدین صورت که لینک کربوط به سایت را در اینترنت و شبکه های اجتماعی منتشر می کنیم تا اعتباری برای سایتمان بدست بیاوریم که این بحث یکی ز بحث های حساس در امر سئو می باشد که انجام آن نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد چرا که در صورت استفاده نادرست از آن می تواند از تعتبار سایت کاسته و موجب جریمه شدن توسط گوگل شود. خیلیهای دیگر هم فروشگاه آفلاین دارند و در کنارش، در اینستاگرام هم فعالیت میکنند، محصولات/خدمات خود را پروموت میکنند، مخاطبهای جدید پیدا میکنند و از این طریق، هزاران مشتری دست به نقد پیدا میکنند و درآمد خوبی هم بدست میآورند. درست است که آن سایت به دلیل داشتن رتبه بالا در نتایج گوگل و همچنین داشتن برندینگ قوی توانسته این بازدیدها را بدست آورد، اما شما هم میتوانید با نوشتن محتوایی منحصر بفرد به مرور زمان به این جایگاهها برسید. چه تجربه ای از مواردی که با شما در میان گذاشتم دارید؟ اما خبر خوب این است که تغییرات مرتبط با سئو تکنیکال نسبت به دو مورد دیگر بسیار کم تر خواهد بود. ساده ترین راه برای تبادل ترافیک یا خرید آن با هزینه بسیار کم ، افزایش ترافیک وب سایت شما و افزایش رتبه الکسا.

این نکات در موفقیت شما بسیار با اهمیت هستند و هم چنین برای کاربران سایت مفید. سرعت سایت، ریسپانسیو بودن آن، رفع ارورها و محتوای تکراری، سئو عکس و مسائل امنیت همگی به موتورهای جستجو کمک می کنند تا راحت تر شما را ایندکس کنند و همگی بسیار با اهمیت هستند. سلام ممنون از مطالب بسیار مفیدتون… بسیاری از مالکان سایت تصور میکنند که بالاآمدن صفحه موردنظر در جستجوی گوگل، تنها معیار موفقبودن یک محتواست. افرادی که در جستجوی روشهای جداسازی مواد از جمله روش «دیالیز» هستند. بسیاری از سئوکاران بیشتر زمان خود را صرف لینک سازی دقیق و هدفمند می کنند. اکثر تجارت ها خدمات سئو را به صورت کامل را انتخاب می کنند. بنابراین با بهبود جنبه های فنی به موتورهای جستجو کمک می کنید تا بهتر سایت شما را خزیده و موضوع آن را درک کنند. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید. در این مطلب ما اصول اولیه سئو تکنیکال را بررسی می کنیم.