منو سایت

افزایش بازدید و ترافیک سایت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو در کل به سه بخش تقسیم میشود. بهینه سازی لینک ها یک بخش جدانشدنی از فرایند استراتژی seo و بازاریابی آنلاین است. گوگل ابزاری با نام Page Insight دارد که از طریق آن میتوانید بهینه بودن سایت خود برای استفاده در موبایل را بررسی کنید. بهینه سازی تصاویر در سایت وردپرس شما نه تنها به بارگذاری سریعتر کمک میکند بلکه سئو وردپرس را هم افزایش خواهد داد. این بخش بندی نه تنها می توانست خواندن این محتوا را برای بازدید کنندگان راحت تر کند بلکه لینک های بهتر و بیشتری را در گوگل ایجاد می کرد. استفاده از ساختارهای تصویری و ویدیویی یکی از بهترین و ایدههال ترین ایدههای تولید محتوا در کسب و کار است. میتوانید به مرور برای تمام لندینگ پیج های اصلی سایت تان ویدیو تولید کنید و شانس ماندگاری کاربران در سایت تان را افزایش دهید. اینفوگرافیکها از فرمتهای مورد استقبال کاربران هستند. آموزش تغییر پیوندهای یکتا در وردپرس و سایر تنظیمات این بخش در این جلسه از آموزش رایگان وردپرس مورد بررسی قرار می گیرند. در بخش بعدی به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت. این بروزرسانی میتواند شامل افزودن متن حرفه ای – اضافه کردن بخش پرسش و پاسخ – افزودن تصاویر مرتبط و اختصاصی – افزودن فیلم – نقل قول و …

سعی کنید به عنوان یک متخصص به سوالات دیگران پاسخ دهید و هنگام توضیح مطالب اگر نیاز است به مطالب سایت خود نیز لینک دهید. محتوای جذاب و منحصربهفرد خلق میکنید یا محصولات جدید و جذابی را به فروشگاهتان اضافه کردهاید و حالا تنها چیزی که نیاز دارید این است که چطور بازدیدکنندگان به سمت سایت و فروشگاه آنلاین شما سرازیر شوند و بتوانید بیشترین ترافیک را برای سایت خود جذب کنید؟ اگر شما نیز چنین محتوایی در سایت خود دارید بهتر است آنها را به روز کنید. آنهایی که سایت یا فروشگاه اینترنتی دارند، خوب میدانند که هر چه میتوانند باید تلاش کنند تا از روز قبل و ماه قبل ترافیک بیشتری برای سایتشان بگیرند. محتوا هایی که در این سایت ها قرار میگیرند باید به طور دائم به روز شوند ومتناسب با تغییرات عمل کنند تا کاربر ومخطب شما به اطلاعات مهم وضروری دست یابند. پس قطعا زمانی که می خواهید برای وبسایت خود محتوا تولید کنید، باید یک سری توضیحات درمورد ویژگی های مخاطب خود ارائه دهید تا شخصی که برای شما محتوا تولید می کنند بتواند بهترین نتیجه را در اختیار شما قرار دهد. به کمک ابزار گوگل آنالتیکس به دنبال صفحاتی از سایت یا فروشگاه اینترنتی تان باشید که در صفحه ۲ نتایج گوگل قرار دارند ٬ این صفحات را شناسایی و در ادامه طبق برنامه زمانی آنها را یکی یکی تعمیر و بروزرسانی کنید.

به توصیف دقیقتر سلسه کارهایی که باید در درون و خارج سایت انجام شوند تا زمانی که کاربران کلمهای را در موتورهای جستجوگر وارد کردند وبسایت ما در جلوی دید آنها باشد و از محصولات و خدمات ما به جای رقبا استفاده کنند. رنک برین در واقع جستجوی معنایی انجام میدهد و بهترین راه استفاده از کلمات هم معنی و مترادف در سایت است. اگر حدس می زنید که شخصی به صورت غیرمجاز از وای-فای شما استفاده می کند، بهتر است در اولین گام، امنیت اینترنت خود را تقویت کنید. سئوی کلاه سفید شامل تولید محتوای با کیفیت و ایجاد تجربه کاربری بهتر برای مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت است. گرچه کارمند دورکار ساعات بیشتری را برای انجامدادن کار مؤثر اختصاص میدهد، با این حال زمان بیشتری نیز با اعضای خانواده سپری کرده و مسئولیتهای خانوادگی خود را بهتر ایفا مینماید». به این کار میگویند کیورد ریسرچ اگر به صورت دقیق نفهمیدین حتما مقاله کیورد ریسرچ چیست را مطالعه کنید . اگر اندکی در مورد دیجیتال مارکتینگ مطالعه کرده باشید حتما اصطلاح بازاریابی محتوا یا کانتنت مارکتینگ را شنیده اید. هنگامی که این صفحه در نتایج رتبه بندی می شود، محتوا با چیز دیگری جایگزین می شود. برای مثال، اگر وبسایتی ۵ هزار صفحه داشته باشد و تمام این صفحهها فوتر یکسانی دارند، ایجاد بکلینک در فوتر همزمان باعث ایجاد ۵ هزار بکلینک میشود.

در بالا برنامه های ساخت محتوا برای اینستاگرام را به شما معرفی کردیم، در اینجا می خواهیم به ادامه برنامه هایی که در سال 2021 توانسته اند به موفقیت های زیادی دست یابند را معرفی کنیم. البته اکثر کمپانی ها برای انجام کار های مربوط به تولید محتوا به زبان فرانسهشان ، کارشناسی بکار نمی گیرند بلکه این کار ها را به کمپانی هایی که در این عرصه فعال هستند ، می سپارند. نیازی نیست کل محتوا را تغییر دهید. آیا میخواهید جستوجوی اصطلاحات خاصی را از نتایج خود حذف کنید؟ از ایمیل مارکتینگ میتوانید برای تبلیغ محتوای خود و همچنین ارائه پیشنهادهای ویژه به کاربران خود استفاده کنید. در این وبلاگها نیز میتوانید محتوای با کیفیتی ایجاد کنید و به مطالب سایت خود لینک دهید. فرآیند ساخت فروشگاه اینترنتی و داشتن یک فروشگاه آنلاین برای کسانی که میخواهند با کمترین هزینه و سرمایه به فروش محصول برسند، به این شکل است.