منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • افزایش بازدید سایت و تاثیر آن بر سئو – کاربر مجازی

افزایش بازدید سایت و تاثیر آن بر سئو – کاربر مجازی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مقاله سئو محتوا ما به جرئت یکی از کامل ترین محتواهای سطح وب فارسی است و به همین دلیل در نتایج اول گوگل قرار گرفته. به عبارت دیگر لینک صفحه و یا صفحاتی از وب سایت شما در صدر نتایج یک جستجو در ازاء کلمات خاصی ( کلمات کلیدی مرتبط با سایت ، خدمات و یا محصولات ) قرار گیرد . یکی دیگر از ابعاد مهم کاری یک کارشناس سئو، پیگیری رفتار و سلیقه مخاطبان است. شما یک وب سایت ایجاد می کنید که در زمینه کاری شما نسبت به سایر رقبا دارای موقعیت مستقل و برتر است. Woorank به شما کمک میکند بهترین کلمهی کلیدی رقبا را کشف کنید و بر اساس آن استراتژی سئو را برنامهریزی کنید. به راحتی میتوانید عملکردهای خود را با رقبا از نظر المانها مختلف مانند تعداد بکلینکها و قدرتشان با هم مقایسه کنید. اگر لینک هایی که در صفحه خود قرار می دهید دارای کیفیت بالا، معتبر و مرتبط بوده دارای تعداد زیادی متن لنگر (انکر تکست) نباشند، مشکلی برای سایت شما به وجود نیامده و در این صورت سایت شما شامل جریمه الگوریتم پنگوئن نمی شود. تمامی این کارها اعم از کار روی کلمات کلیدی و ساخت بک لینک و بهبود محتوای سایت، جزئی از برنامه ریزی سایت برای رسیدن به رتبههای برتر است.

اما سئو تنها به بهبود قابلیت دید وبسایت اشاره نمی کند، بلکه به بهتر نمودن سایت برای مشتریانی که از آن برای ارتباط با برند شما استفاده می کنند نیز مرتبط است. بلکه هدف سئو سایت این است که خود را با قوانین و الگوریتمهای موتورهای جستجو (مانند گوگل) مطابقت دهیم. آیا تا حالا از خود پرسیدهاید که این رتبه بندی گوگل اتفاقی بوده یا طبق الگوریتمها و قوانین خاصی است؟ سئو کار فردی است که با قوانین seo سایت و همچنین الگوریتمهای گوگل آشنایی داشته و تلاش میکند با استفاده از آنها سایت مورد نظر را به رتبههای برتر برساند. شاید حدود دو دهه باشد که کلماتی مانند سئو (seo) یا بهینه سازی سایت مطرح شده است. هدف ما از نگارش این مقاله این است که با شغل سئو کار یا کارشناس سئو بیشتر آشنا شویم. بعد از اینکه با تعریف سئو آشنا شدیم، باید به مهم ترین پرسش این مقاله جواب دهیم: سئو کار چیست؟ یک کارشناس سئو باید با کارکرد موتورهای جستجو به خوبی آشنا بوده و روشهای بهینه سازی آموخته باشد. سئو یا بهینه سازی موتور جستجو به مجموعه فعالیتهایی گفته میشود که برای بهبود عملکرد سایت شما برای بازدید بیشتر و دستیابی به رتبههای برتر گوگل انجام میشود.

لینک سازی زیاد و پنهانی و استفاده بیش از حد از کلمات کلیدی نمونه هایی از تکنیک های سئوی کلاه سیاه می باشند. فایده ی خرید بک لینک دائمی چیست؟ تبلیغاتی انجام دهید مثل تبلیغات بنری، تبلیغات ایمیلی، تبلیغات Adwords، تبلیغات پاپاپ، ریپورتاژ آگهی و مواردی از این دست که کاربران در سایتی دیگر بر روی لینک سایت شما کلیک نموده و وارد سایت تان شوند. چنانچه نکتۀ دستوری آموزش دادهشده در یک درس در هیچیک از بخشهای دیگر تکرار نگردد، نمیتوان انتظار داشت مفهوم جدید در ذهن زبانآموز نهادینه شود. قصد داریم در این دسته به مقالات آموزشی سرچ کنسول گوگل Google Search Console بپردازیم. بهتر است بدانید که امروزه گوگل سلیقه خود را خیلی شبیه به سلیقه مخاطبان کرده است. این ها روش ها و ایده هایی هستند که من در طول 7 سال فعالیت در حوزه وب از آنها استفاده کرده ام تا ترافیک مناسبی را برای وب سایت هایم به دست بیاورم.

اگر وقت و حوصله کافی برای این کار را ندارید بهتر است به متخصصین سئو و مشاورین شناخته شده در این زمینه مراجعه کنید و کار را به آنها بسپارید. Bounce Rate: نرخ خروج از سایت یا نرخ پرش زمانی به کار میرود که یک کاربر (بازدیدکننده) وارد یک صفحه از سایت شما شود و بدون وارد شدن به صفحه دیگری پس از مشاهده اولین صفحه از سایت شما خارج شود. حتما تاکنون به خاطر یک پرسش یا کنجکاوی که داشتهاید؛ کلمه یا جملهای را در گوگل سرچ کردهاید. ضمن آنکه SpyFu از سطح سختی یک کلمه به شما اطلاعات جالبی میدهد. رعایت استانداردهای نگارشی، توجه به مفهوم کلیدی به جای کلمه کلیدی، استفاده از عبارات هم خانواده و توصیفی، استفاده صحیح از تگ های هدینگ و پاسخ گویی به سوالات کاربران از مواردی هستند که هنگام تهیه محتوا باید به آن توجه کنیم. مردم آرزو دارند سریع به سوالات آنها پاسخ داده شود. Visited right after: در این بخش لیست سایت هایی را در آن مشاهده کنید که بازدیدکنندگان بعد از سایت شما به آنها مراجعه کرده اند.