اعتبار بالایی داشته باشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر از محتوای وب خود در بازاریابی وب سایت خود برای افراد مناسب استفاده کنید، در مکان خوبی قرار خواهید گرفت. اگر محتوای شما برای مخاطبین وب سایت دیگر ارزش قائل شود، آنها به شما پیوند می دهند و بالعکس. قبل از اینکه به لینک بیلدینگ فکر کنید، ابتدا باید محتوای مربوطه را تولید کنید که ارزش پیوند دادن را داشته باشد. در صورت امکان از لینک دادن به وبسایت های ناخواسته خودداری کنید. اعتماد کاربران به وبسایت بر نتایج جستجوها تأثیر بسیار زیادی میگذارد. بدست آوردن تعداد زیادی پیوند با کیفیت بالا برای کلمه کلیدی که برای مخاطبان شما مناسب نیست، فایده ای ندارد. تبلیغات اغراق آمیز آسیب زیادی به برند و فروش آن محصول میزند، حتما تبلیغ پراید ۱۳۱ را مشاهده کردهاید، زمانی که این تبلیغ را در گوگل جستجو میکنید برخی عنوانها نوشتهاند مسخرهترین تبلیغ پراید. طبیعتاً این مسئله باعث آشنایی فالوورها با محصولات پیج شده و میزان فروش شما افزایش خواهد یافت. اگر بخواهم در مزایای بک لینک کمی دقیقتر شوم: بک لینکها ممکن است ترافیک و کاربران جدیدی را وارد سایتتان کنند و اگر خوششانس باشید ممکن است این کاربران حتی برای شما سودآوری مالی هم داشته باشند! اما با اینحال هنوز هم بک لینک بعد از محتوا، مهمترین فاکتور برای گوگل محسوب میشود.

اما با توجه به محدود بودن قدرت گوگل در پیدا کردن صفحات جدید در وب، این موتور جستجو از لینکها هم برای پیدا کردن سایتها و صفحات جدید کمک میگیرد. این اهداف شامل افزایش آگاهی از برند تجاری، توجه به صفحات محصول، افزایش رتبه بندی، ترافیک جستجو با ویژگی محلی و… قبل از اینکه به سراغ بخش لینک بیلدینگ و ساخت بک لینک برویم، اجازه بدهید این نکته مهم را هم توضیح بدهم: گوگل برای بررسی سایتهایی که در سطح وب وجود دارند و صفحات آنها، از رباتهایی به اسم خزنده یا crawler کمک میگیرد. ساخت ابزار رایگان؛ مانند ماشین حساب ها و یا ابزار طراحی عکس و ویدیو و موارد مشابه، یک متد موثر برای دریافت بک لینک و همچنین شناسایی مخاطبان هدف جدید است. روز به روز تقاضا مردم برای دیدن و تماشا ویدیو بیشتر میشود. مردم به آنچه شما ارائه می دهید، اهمیت دهند و آنها را به پیوند دادن به شما ترغیب کند. اگر قبلاً پیوندی ایجاد نکرده اید، امیدوارم که اکنون مشتاقانه منتظر دریافت اولین پیوند خود باشید. اجازه بدهید کمی راحت صحبت کنم: اگر تا الان وب سایت داشته و روی آن محتوا منتشر کردهاید، اما نمیدانید که لینک بیلدینگ چیست، عملا بخش اعظمی از زحماتتان به باد رفته!

گزینههای بسیار خوبی وجود دارد، اما در حال حاضر محبوبترین ویرایشگر کد، VS Code است. جالب است بدانید برندسازی خودش یکی از فاکتورهای مهم سئو محسوب میشود! علاوه بر این، در صورتی که در سایتهای واقعا معتبری لینک به شما وجود داشته باشد، برندتان بهتر از قبل شناخته میشود و به این ترتیب عملا با لینک بیلدینگ برندسازی کردهاید. یعنی اگر همین حالا در همین مقاله یک لینک قرار داده و مقصدش را یکی از صفحات سایت شما مشخص کنم، این لینک برای سایت شما به عنوان یک بک لینک شناخته میشود. در واقع گوگل میگفت اگر وب سایت شما معتبر بوده و لیاقت بودن در صفحات اول را داشته باشد، قطعا دیگر سایتها هم در سطح وب به آن بک لینک میدهند! نکته: انواع محتوا وجود دارد که می تواند شما را سریعاً در چنین بسترهایی قرار دهد. بهترین بک لینک ها آنهایی هستند که به ارزشمند ترین محتواهای های وب شما پیوند می دهند.

آیا می توانید با پیوند دادن به وب سایت های معتبرتر، از آنها پیشی بگیرید؟ خب یکی از مهمترین تمایزهای گوگل برای پیدا کردن سایتهای مهم، اهمیت دادن به فاکتور بک لینک بود! ما همواره آماده ایم تا به شما کمک کنیم تا با استفاده از تکتیک ها و روش های سئو به ویژه سئوی کلاه سفید جایگاه و رتبه سایت خود را در موتور جستجو گوگل ارتقا بخشیده و به صفحات ابتدایی تنایج جستجو صفحات گوگل برسید. در واقع شما اگر تا به حال ، تجربه لینک بیلدینگ در فیس بوک را داشته باشید ، حتما می دانید که فیس بوک ، هرگز به کسی اجازه نمی دهد که بک لینک فالو بسازد. در واقع در این بخش ، ارائه دهنده خدمات و سرویس ها نگاهی عمیق به استراتژی فعلی شما می اندازد. هنگام تعیین استراتژی کمپین لینک بیلدینگ، باید به انواع پیوندهایی که باید بدست آورید، فکر کنید. هنگام ایجاد و انتشار محتوا، مطمئن باشید که برای فرصتهای پیوندهای داخلی به اندازه کافی اهمیت قائل شده اید.