• خانه
  • وبلاگ
  • اصول سئو – مبانی سئو برای مبتدیان و دوستان تازه کار

اصول سئو – مبانی سئو برای مبتدیان و دوستان تازه کار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو “SEO“، به معنای بهینهسازی سایت برای موتورهای جستجو است. برای اینکه بتوانید رتبه یک سایت را ارتقا دهید، کارههای مختلفی باید انجام دهید و موارد مهمی در این مورد موثر هستند. درود بر شما، علیرضا عزیز برای ایندکس صفحات در گوگل باید از ابزار Inspect استفاده کنید. برای انتشار این پادکست ها نیز سایت های رایگان ایرانی زیادی مثل شنوتو، ناملیک ، تهران پادکست و … مزیت این کار این است که این سایت ها علاوه بر منتشر کردن ایبوک رایگان شما در سایت خود، در کانال تلگرام و اپلیکیشن موبایلی خود نیز منتشر می کنند و این برای شما ارزش بسیار زیادی خواهد داشت. این کار برای بهبود سئوی سایت عالی است ولی ما قصد داریم در تلگرام و اینستاگرام فعالیت کنیم که هیچ ربطی به سئو ندارند. در هر شبکه هم سعی کنید با توجه به قابلیت های مطرح آن شبکه محتوا تولید کنید مثلا در اینستاگرام تولید محتواهای صوتی و ویدوئویی بسیار پر مخاطب تر و رایج تر از تولید محتواهای متنی است. گزینه ۲: تنظیم نوع کلیک بازدیدکننده ، با انتخاب گزینه اول بازدیدکننده یک لینک را بصورت اتفاقی کلیک میکند . انتخاب قالب مناسب فیلم و بهینهسازی نحوه تحویل داده ها میتواند یک شروع خوب باشد.

ما در خصوص محتوای با کیفیت در مقالههای مختلف آکادمی کاپریلا نکات زیادی را عنوان کردهایم ولی به طور خلاصه میتوان گفت که محتوای عالی با تحقیق در مورد کلمات کلیدی و نیاز مخاطب هدف شروع میشود. بلکه باید بازدید بالایی داشته باشد تا مشتریان زیادی سایتتان را بشناسند و به شما اعتماد کنند، تا در نهایت فروش اتفاق بیفتد. در این مقاله من سعی کردم ۶ روش که شما میتوانید به راحتی و بدون پرداخت هزینه ، ترافیک واقعی برای سایتتان را ایجاد کنید بررسی کرده و به شما آموزش میدهم. نکته ی بسیار مهم این است که شما باید محتوای جدید در این شبکه های اجتماعی ایجاد کنید نه اینکه مطالب و مقالات سایتتان را در آن باز نشر کنید. برای کسب بک لینک افراد باید محتوای موجود را ببینند. برای پیروز شدن از رقیب ها در هر کسب و کاری لازم است که بازاریابی و تبلیغ برای نام مخصوص کمپانی، خدمات و کالاهایش انجام شود . به همین سبک، شما هم باید این عبارات و کلمات پر طرفدار در حوزه کاری خودتان را پیدا کرده وسعی کنید که در مورد آن ها مقالات کاملی بنویسید. پس از تایید هویت خود ، باید دامنه مورد نظر خود را تنظیم کنید .

بنابراین رقم دقیق، پس از تحلیل و آنالیز سایت مشخص میشود. از آنجایی که احتمال اینکه کاربران به محتواهای باکیفیت لینک دهند بیشتر است، بنابراین طبیعتاً “سیگنالهای رفتاری” مطلوب به دست خواهند آورد. درک کیفیت یک محتوا برای کاربران آسان تر است، اگر نرخ ماندگاری مقاله شما بالا باشد در این صورت کیفیت داشته است که کاربران را در برگه نگه داشته و به مطالعه بیشتر وادار کرده است. این پژوهش روی 179 وبسایت رسمی شهرداریهای اسپانیا انجام شد و یافتههای آن نشان دادند که پیادهسازی فناوری اطلاعات و ارتباطات نهتنها گامی به سوی افزایش استفاده مردم از خدمات دولت الکترونیک است، فرصتهای متعددی تیز برای تعامل مدنی فراهم میکند. ما از متخصصین سئو به روز برای این خدمات استفاده می کنیم. نکته مهم در این سبک تولید محتواها این است که سعی کنید در صفحه رویداد خود طوری عمل کنید که از مخاطبان خود بخواهید برای اطلاعات بیشتر در مورد رویداد و دسترسی به مطالب بیشتر به سایت شما مراجعه کنند.

به شما پیشنهاد میکنیم برای یادگیری بیشتر، مقالات بعدی ما را از دست ندهید. میتوانید از طریق شماره های موجود در سایت به طور مستقیم با ما در ارتباط باشید تا به طور دقیق تری به این پرسش شما پاسخ دهیم. به مراتب بهتر است از یک آژانس بازاریابی ورودی با تجربه استفاده کنید تا کارها را بدون هیچ خطری به درستی برای شما انجام دهد. چون تنها راهاندازی سایت برای موفقیت، کافی نیست. معمولا از این سرویس برای برندسازی استفاده می شود مثلا اگر سایت شما پیرامون خرید شماره مجازی است و اسم سایت هم نامبر باران کلمه کلیدی خرید شماره مجازی نامبر باران را برای سایت سفارش می دهند تا این کلمه کلیدی برند شده و بعدن توسط گوگل در پیشنهادات جستجو قرار گیرد.باز هم تاکید می کنیم که این مسائل ویژه افراد خبره است در صورتی که اطلاعات درستی ندارید خرید نکنید، چون ما مسئولیتی را در قبال مشکلات احتمالی که به علت رعایت نکردن اصول حرفه ای کار توسط شما به وجود آید نمی پذیرییم. افزایش ترافیک مستقیم وبسایت می تواند یک سیگنال خوب برای گوگل نیز باشد وقتی روزانه تعداد زیادی آدرس سایت شما را در مرورگر تایپ می کنند و وارد سایت می شود یعنی سایت در حوزه کاری خودش معروف است و هر چه قدر هم این بازدید کننده بیشتر باشد بهتر است.البته به شرطی که تمام فاکتورهای سئو را در سایت خود رعایت کرده باشید و حتما برای خرید ترافیک با یک سئوکار موفق مشورت کرده باشید چون ما این موضوع را که حتما خرید ترافیک تاثیر در جایگاه شما در گوگل خواهد داشت به هیچ وجه تضمین نمی کنیم .پس هدفمند خرید کنید ،وظیفه ما فقط ارسال بازدیدکننده به سایت شماست و در صورت بروز مشکلات احتمالی در وبسایت شما ما مسئولیتی نخواهیم داشت.