• خانه
  • وبلاگ
  • استراتژی هوشمند و انرژی کارآمد اطفای حریق در شبکههای حسگر بیسیم متحرک

استراتژی هوشمند و انرژی کارآمد اطفای حریق در شبکههای حسگر بیسیم متحرک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ما تو شرکت تجاری خودمون میخواستیم دیده بشیم و اونم با کمترین سرمایه ، چون اگر میخواستیم هزینه تبلیغات بنری و بلیبوردی و تلویزیون بدیم خیلی گرون از آب در میومد ، برای همین سئو رو شروع کردم . اگر نمی دانید کوئری چیست باید بگوییم که منظور ما از کوئری در این جا عبارتی است که کاربر در کادر جستجوی گوگل وارد می کند و به دنبال پاسخ آن می گردد. با توجه به هوشمندتر شدن موتورهای جستجوی بزرگ مانند گوگل دیگر می توانیم به آن ها موتورهای پاسخگو نیز بگوییم. در غیر این صورت هیچ راهی برای وارد شدن به صفحه نتایج گوگل وجود نخواهد داشت. همچنین انجام این پروسه نیز به صورت اتوماتیک کار راحتی است. 2. اگر سایت شما ساختار مناسبی داشته باشد، رضایت کاربران نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در این مرحله سایت هایی که برای آن کوئری پاسخ مناسبی دارند را به ترتیب الویت مشخص می کند و سپس تصمیم می گیرد که کدام سایت پاسخ بهتری برای آن کوئری تهیه کرده است. در این مرحله گوگل تصمیم می گیرد با کدام کوئری صفحه ی مورد نظر را نمایش دهد.

به این ترتیب تصمیم می گیرد که به سایت شما در چه کلمات کلیدی رتبه بالاتری بدهد. زمان اکران فیلم بتمن با بازی رابرت پیتنسن چه زمانی است؟ همچنین، سایر فعالان در زمینه برنامهنویسی و توسعه وب که قصد یادگیری و ساخت APIها با استفاده از چارچوب نرمافزاری Django REST را دارند نیز میتوانند از این فیلم آموزش جنگو REST استفاده کنند. به عنوان نمونه فرض کنید که شما عبارت ” آموزش سئو ” را در یک موتور جستجو مانند گوگل جستجو می کنید. در مواقعی شما نیاز دارید سریعاً عدهی زیادی را وارد سایت خود کنید. SEO سرواژه ی عبارت Search Engine Optimization و به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است. اما در اینجا سوال مهم تری مطرح می شود که گوگل بر اساس چه معیارهایی به وب سایت ها امتیار می دهد؟ بنابراین نباید نقش بهینه سازی صفحات سایت در نمایشگر های موبایل و تبلت را دست کم گرفت، بنابراین سئو سایت شما بر اساس نمایش در صفحه مبایل هم ارزیابی میگردد.

خیلیاتون از من همین سوال رو می پرسید و باید جواب بدم کاملا به خود شما بستگی داره اگر دنبال کارمندی هستی خیلی انتظار زیادی نباید از خودت داشته باشی و اگر آدم خوش فکری هستی میتونی خودت یه پروژه فروشگاهی بیاری بالا و بفروشی و این کاری هست که خود من انجام میدم . سئو سایت فروشگاهی یکی دیگر موارد پر اهمیت است. چرا سئو اهمیت زیادی برای کسب و کارها دارد؟ من برای اینکه این سایت رو بزنم ریسک زیادی کردم چون تو این حوزه کار کردن مشکلات زیادی داره و شاید بازگشت پول زیادی نسبت به سایر حوزه ها برام نداشته باشه . با نوشتن متا خوب و جذاب نرخ کلیک سایت روز به روز بیشتر و بهتر می شود. اما پیش از هر چیزی برای درک بهتر این موضوع باید بدانیم که سئو به چه معناست. • Top sites linking in: چه سایت هایی به سایت شما لینک داده اند. برای بررسی کردن رتبه الکسای خود ما می توانیم به سایت الکسا مراجعه نماییم که در آن با جستجو کردن آدرس سایت مورد نظر رتبه الکسا آنرا در کشور و در جهان پیدا کنیم یکی دیگر از راه هایی که می توان به واسطه رتبه الکسا را تشخیص داد الکسا تولبار می باشد که با نصب آن هر سایتی را که در مرورگر باز نماییم رتبه آن به ما نمایش داده خواهد شد .

داخل دوره یه سری TA یا دستیار استاد هم بودن که به ما کمک می کردن و اسم یکیشون آقای x.x.x بود . حدود 4-5 میلیون هزینه دوره عمومی و 30 نفره میشد که به نظرم هنوز با توجه به چیزهایی که مدرس به ما میگفت زیادی گرون بودش. ما در خدمت سئو سایت به صورت دقیق این روند را بررسی و بهینه سازی سایت را ادامه می دهیم . اما هم یه چالش بوده برام هم اینکه دلم میخواست یکی مثل خودم که در اول راه گیج میزدنه این مطالب رو بخونه و یاد بگیره برای همین در زیر این متن یه سری آموزش به صورت ویدئو و متن برات گذاشتم که ببینی و استفاده کنی . و همراهی هرچه بیشتر با عزیزانی که توانایی حضور در کلاس ها در تهران را بدلیل رفت و آمد دشوار از شهرستان تا تهران را ندارند و همینطور عدم امکان پیشبینی وضعیت بحران کرونا در فصل پاییز، برای برگزاری آموزش غیر حضوری و آنلاین پیش قدم شده و به برگزاری دوره های آموزش آنلاین و غیر حضوری همت گمارده است. همانطور که میدانید در رسانه های اجتماعی محتوای تصویری بیشتر از محتوای متنی جلب توجه می کند و همچنین درتولید آن زمان و هزینه کمتری نسب به سایر محتوا ها صرف می شود و همچنین امکان انتقال اطلاعات بیشتری در محتوا تصویری وجود دارد.