• خانه
  • وبلاگ
  • استراتژی لینک بیلدینگ کلاه سفید و کلاه سیاه – فصل 6

استراتژی لینک بیلدینگ کلاه سفید و کلاه سیاه – فصل 6

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

دقت داشته باشید که برخی از نکات و فرایندهایی که برای بهبود رتبه سئو لازم است، بهتر است در زمان طراحی سایت در نظر گرفته شوند. موتور جستجوی گوگل با توجه به شرایط سئو سایت به رتبهبندی آن میپردازد که یکی از این موارد تولید محتوای باکیفیت است. همچنین شما نیز باید در محتوای وب سایت تان به وب سایت های معتبری لینک دهید تا گوگل بداند که محتوای وب سایت شما از مرجع و منبع های معتبری سرچشمه می گیرد. این تکنیکها کمک میکند تا تبلیغات بر روی پیج رنکی که سایت دریافت میکند، تاثیر نگذارد و بر روی نحوه نمایش سایت در نتایج طبیعی گوگل بیاثر است. از دیگران برای تولید محتوا در اینستاگرام کمک بگیرید. لینک داخلی در محتوا به تجربه کاربری بهتر کمک میکند و تایم اون سایت را میتواند افزایش دهد. رحیمی درباره وظایف دستگاهها و سازمانهای متولی در این حوزه نیز گفت: تمام دست اندرکاران باید بسترها و زمینهها را فراهم کنند. در چنین شهری ضرورتی ندارد مردم برای انجام کارهای روزمره مانند پرداخت قبضهای آب، برق، تلفن، پرداخت جریمهها و خرید املاک یا کالا وقت زیادی صرف کنند و تمام این کارها از طریق کامپیوتر شخصی انجام میشوند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر نیز برای تغییر در ساعت و نحوه اجرای طرح ترافیک نباید تک مؤلفهای تصمیم گرفت، تصریح کرد: ابتدا باید میزان کاهش کرونا را بررسی کنیم و سپس در این مورد تصمیم گیری شود. وی در پاسخ به این پرسش که آیا افزایش سلاح در پایتخت شائبه امنیتی هم دارد یا خیر؟ ان شاء الله مقالات مفید دیگری هم در راه هست. اما حالا بهنظر میرسد عامل دیگری سبب شده ترافیکهای تکراری تهران در صبح و عصر روزهای پاییزی بیشتر از گذشته شود. رحیمی با تاکید بر اینکه حتما باید تغییری جدی در ساعات اجرای طرح ترافیک در تهران انجام شود، گفت: ستاد ملی مقابله با کرونا هم پیگیر این است که محدودیتها کمتر شود، به همین دلیل نیز حتما ما باید یک تغییری را در ساعات اجرای طرح ترافیک در شهر تهران بدهیم. او اضافه کرد: در گام بعدی، از روز بازگشایی مراکز آموزشی بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا بلافاصله در همان روز محدودیت از ۷:۳۰ به ساعت ۶:۳۰ صبح و از ۱۷:۰۰ به ۱۸:۰۰ تغییر خواهد کرد.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران افزود: بررسیها نشان داد که یکی از این عوامل موثر بر این شرایط سنگین ترافیک، بیاثر شدن محدودیتهای تردد اعمالشده در طرح ترافیک بود، زیرا اجرای طرح ترافیک از ساعت ۶:۳۰ صبح به ساعت ۸:۳۰ صبح و از ۱۸:۰۰ به ۱۶:۰۰ تعییر کرده بود. دارای وضعیتی مشابه بودند و در ترافیک سنگین صبحگاهی در آن گزارش شده است. در روزهای اخیر برخی مدیران شهری از افزایش ۱۸ درصدی طول معابر درگیر با ترافیک سنگین خبردادهاند و این در حالی است که حس شهروندان این است که ترافیک نسبت به سال گذشته افزایش به مراتب بیشتری داشته است. همچنین در سال گذشته در حالی از افزایش میانگین ۵۰ درصدی بار ترافیک سخن به میان آمد که میزان تردد با خودروها بسیار کمتر از هفتههای سپری شده از پاییز امسال بود. به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار سید کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در حاشیه نشست فصلی رؤسای پلیس راه و راهور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه زیرساختها گنجایش تعداد وسایل نقلیه را ندارد، اظهار داشت: سالانه حدود 1.5 میلیون خودرو و موتورسیکلت به ناوگان کشور افزوده میشود اما متأسفانه خروجی خودروی فرسوده و اسقاطی بسیار کم است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ، سردار محمد حسین حمیدی افزود: شهر در این مدت توسعه پیدا کرده است از بزرگراهها و خیابانها و اتوبانها و تونلها و کمربندیها که اگر این توسعه نبود شهر تهران حداقل در بیست سال گذشته میبایست قفل میشد. رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: در رسانه ها مصاحبه های زیادی از سوی مسوولان منتشر می شود که تهران قفل می شود و از ۲۰ سال پیش این سخن ها بیان شده است. هادیان فر افزود: در موضوع ترافیک، با شیوع کرونا و رعایت پروتکلها، به ناوگان عمومی تکلیف شد که تا 30 درصد ظرفیت خود بتوانند خدمات ارائه کنند، از یک طرف با ایجاد محدودیت و از طرفی دیگر ترس شهروندان در استفاده از ناوگان عمومی، سبب شد تا رویکرد استفاده از خودروی شخصی افزایش پیدا کند، در این ایام و روزهای آینده، با سردی هوا و افزایش بارندگی، اقبال مردم به استفاده از خودروی شخصی افزایش پیدا خواهد کرد، هرچند که ناوگان عمومی در کلانشهرها ناکارآمد است و به میزان کافی نیست و اقبالی نیز در بحث کرونا در استفاده از آنها تقریباً وجود ندارد. وی با پیشبینی افزایش ترافیک در روزهای آینده، گفت: اعمال طرح ترافیک و رینگبندی که بر اساس مصوبه شهرها مخصوصاً در شهر تهران صورت میگیرد همچنین تغییر ساعت طرح ترافیک که از امروز بر اساس مصوبه شورای ترافیک شهر تهران، اجرا میشود، میتواند 10 تا 15 درصد بر روی ترافیک اثرگذار باشد و اینکه نسخه نهایی برای حل مشکل نیست.