• خانه
  • وبلاگ
  • استراتژی قیف فروش در سئو (مدل سفر مشتری) – آکادمی جذب مارکتینگ

استراتژی قیف فروش در سئو (مدل سفر مشتری) – آکادمی جذب مارکتینگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

خدمات دیگری همچون پست محتوا در سایت، سئو جوملا و سئو وردپرس نیز در کنار خدمات تولید محتوا از سوی لولسا برای مشتریان محترم ارائه میشود. برای انتشار این پادکست ها نیز سایت های رایگان ایرانی زیادی مثل شنوتو، ناملیک ، تهران پادکست و … بعد از اون هم میتونید یه سایت شخصی بذارید و نوشته هاتون رو توی اون منتشر کنید. برخی از وبسایتها با مخاطبان زیاد، با کمال میل توافق نامههای سندیکای محتوا را با سایتهای کوچکتر تنظیم میکنند، زیرا با کمترین کار، محتوای بیشتری منتشر میکنند. اگر زمان کافی داشته باشند قطعا به ایمیل شما پاسخ می دهند.بنابراینت از ارسال ایمیل منصرف نشوید.مصاحبه را در وبلاگ خود منتشر کنید. برای اینکه رتبه سایت خود در alexa را مشاهده کنید، دو روش وجود دارد. از طرفی روش های سئوی کلاه سفید پیچیدگی خاصی ندارند و همان طور که گفته شد، به هیچ عنوان ریسک و خطر جریمه شدن هم سایت شما را تعقیب نمی کند. تولید محتوا زمانی می تواند بیشترین اثر را داشته باشد که در سایت بهینه شده و با ساختار درست قرار بگیرد. قرار نیست سایت من با رتبه ۱۰۰۰ با سایتی با رتبه ۱۰۰ مقایسه شود اما با سایتهای ۱۲۰۰ تا ۹۰۰ قابل مقایسه و ارزیابی است.

مقدار ترافیک رتبه بندی موتور جستجو که یک سایت دریافت می کند. خوب است خاطرنشان کنیم که به علت این که قراردادی برای رساندن به رتبه اول در گوگل بسته شده است، این عزیزان پس از تسویه حساب هیچ گونه تضمینی را برای بالا ماندن سایت به عهده نمی گیرند. تعداد بیشتر لینکهای بدون استفاده در یک سایت باعث کاهش بیشر رتبه سایت در موتورهای جستجو خواهدشد. محتوای تولید شده در این بخش به شما نشان خواهد داد چگونه یک محتوا با ساختار درست میتواند باعث افزایش مخاطبین وب سایت شما شوند. وجود زمان کافی برای تولید و ویراستاری محتوا باعث خواهد شد تا کیفیت خدمات حفظ شود. مشتری میتواند پیش از سفارش این زمان ها را مشاهده کند. برای استفاده از این خدمات کافی است تا سفارش خدمات مشاوره را به ثبت برسانید. به خاطر این موارد، یک سفارش میتواند خیال شما را از جهت کیفیت آسوده کند. متاسفانه بسیاری از مجموعهها این موضوع را ندیده گرفته و از آن برای معرفی خدماتشان استفاده میکنند. این موضوع به جهت حفظ کپی رایت و حقوق مشتری برای ایشان محفوظ بوده و امکان ارسال آن برای مشاهده نمونه کار وجود ندارد.

اگر تا به حال تلاش کردهاید که دو دستگاه را از طریق بلوتوث به هم وصل کنید، از این نکته اطلاع دارید که پروسه اتصال و انتقال داده به چه صورت عملی میشود. برای درخواست قرارداد تولید محتوا نیاز هست ابتدا در سایت فروش لولسا عضو شده و از طریق تیکت پشتیبانی درخواست ثبت قرارداد را برای ما ارسال کنید. روش های خالص کلاه سیاه مانند پوشاندن لباس ، صفحات درب منزل و ارسال هرزنامه از آنها صرف نظر می شود ، اما ممکن است به عنوان مثال ، از طریق برخی روشهای غیر قابل مشاهده ، پیوندهای غیر طبیعی ایجاد کند. چندین روش اثبات شده برای این کار وجود دارد. از آنجایی که امضا و یا اثری از این موضوع نمیتوان مشاهده، هیچ راه سنجشی برای مشتری باقی نمیماند. سئو کردن یک راه تبلیغاتی ارزان قیمت، آسان و ماندگار برای دیده شدن شماست. به یاد داشته باشید: بهتر است شما یک پست با کیفیت بالا به جای پنج پست بی کیفیت ایجاد کنید. متاسفانه بسیاری افراد به جای ارائه مشاوره، فروش تلفنی خدمات خود را ارائه میدهند. قطعا بازدیدکنندگان هر وب سایت اینترنتی به صورت ناخودآگاه چنین پرسش هایی را در ذهن خود پاسخ می دهند و اگر جواب این پرسش ها قانع کننده باشد .

ما مشاوره تخصصی تولید محتوا به مشتریان خود میدهیم. مشاوره تخصصی خدماتی است که باید توسط افراد خبره ارائه شود. مشاوره تخصصی تولید محتوا یعنی به دقت تمام نیازهای مشتری بررسی شود. به جهت آنکه مشاوره نیازمند اطلاعات اولیه جهت سفارش است، لذا ما این خدمات را پس از ارسال و بررسی فرم سفارش انجام می دهیم تا بیشترین اثرگذاری را داشته باشد. اطلاعات اولیه مورد نیاز برای انجام پروژه های تولید محتوا موارد زیر است. تولید محتوا چیست؟ این سوالی است که ممکن است برای افرادی که با کسب و کار در فضای اینترنت آشنایی کافی ندارند وحود داشته باشد. سئو داخلی ( On- page SEO) چیست؟ در صفحه لندینگ خود، لینک سازی داخلی کنید. جهت خرید و اطلاع از محصولات شرکت تماس بگیرید و یا به صفحه فروشگاه مراجعه فرمائید. روشهای اصولی آن را در پیش بگیرید تا بتوانید در بازار رقابت اینترنت به یک وب سایت موفق بدل شوید. نمونه تولید محتوا اثر بخش برای وب سایت را میتوانید در بخش مقالات وب سایت لولسا مشاهده کنید. در حالت عالی و معمولی بالاتر هم اشاره کردم که اگر این شغل را به خوبی اجرا کنید، حداقل 3 میلیون تومان میتوانید درآمد ماهانه داشته باشید. اگر معروف باشید بهتر میتوانید پست مهمان بنویسید و در لینکسازی موفقیت چشمگیری داشته باشید.