• خانه
  • وبلاگ
  • استخدام توسعه دهنده وب رهپویان – Pastebin.com

استخدام توسعه دهنده وب رهپویان – Pastebin.com

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

مثلا کلمه “آموزش سئو برای مبتدیان” یا “آموزش افزایش سرعت در سایت وردپرسی”. در این موارد شما اگر به فکر سایت و کسب و کارتان هستید، باید به سرعت روش های کلاه خاکستری که به لیست روش های کلاه سیاه رفته اند را از سایت خودتان پاک سازی کنید تا مشمول جریمه و پنالتی شدن نشوید. نهایتا نیز به سراغ بروزترین و جدیدترین فیلم های روز دنیا رفته و آنها را مورد نقد و بررسی قرار می دهیم. در نهایت در درس سوم با ساخت فهرست کلمات کلیدی و بررسی میزان سختی آنها آشنا خواهیم شد. به طور مثال در جستجوی متنی ممکن است عبارت «رژیم غذایی برای کاهش وزن» جستجو شود اما در جستجوی صوتی، این عبارت به «چی بخورم لاغر شم» یا «چه رژیم غذایی برای من مناسبه تا خیلی زود لاغر بشم» تبدیل خواهد شد. این امر در نهایت سبب بهبود CTR خواهد شد. 2. روش های افزایش ترافیک فِیک سایت جهت بهبود رتبه الکسا و…

حال که به ارائه توضیحاتی درباره الکسا و معیارهای رتبه بندی آن پرداختیم، به بررسی و معرفی روش های موثر برای بهبود رتبه الکسا می پردازیم. تنها خواسته من این است که به متن من در وبسات تان اشاره کنید یا درباره اش یک خلاصه بنویسید. قراردادن عباراتی مانند: توضیح بیشتر درباره نحوه افزایش رتبه سایت، در عکس های اینفوگرافیک می تواند کاربر را به کلیک کردن تشویق کند. حتی به کمک رپورتاژ آگهی و نوشتن اصولی یک رپورتاژ آگهی میتوان بکلینکهای مناسبی را بدست آورد. به طور مثال در یک سایت فروشگاهی، دستههای «پربازدید» میتواند به عنوان صفحه محوری مورد توجه قرار بگیرد. به همین دلیل، بهینهسازی مطالب برای جستجوهای صوتی از جمله مواردی است که باید در استراتژی سئو مورد استفاده قرار بگیرد که در ادامه متن مورد بررسی قرار میدهیم. 3. محتوای رپورتاژتان را خیلی باکیفیت و یونیک انتخاب کنید تا ارزش صفحه رپورتاژ زیاد باشد و اگر محتوای رپورتاژ رتبه بگیرد با لینک خروجی که شما گرفته اید این رنک به سایت شما نیز منتقل می شود.

همانطور که در طول متن نیز به آن اشاره شد، از جمله روشهای مهم در افزایش بازدید گوگل را میتوان استفاده از کلمات کلیدی مناسب ذکر کرد. این موضوع آنجا اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم عمده بازدید کنندگان ورودی از طریق موتورهای جستجو هدفمند بوده و به دنبال محصولات و خدمات شما هستند. در نتیجه استفاده از تگهای اسکیما در وبسایت، اطلاعات بیشتری در اختیار گوگل قرار میگیرد تا از آنها در بخش «پاسخهای برجسته» استفاده کند. تفاوت بسیاری در نوع جستجوی صوتی و متنی وجود دارد چراکه متنی که در جستجوی صوتی مورد استفاده قرار میگیرد، عامیانه و طولانیتر است. همانطور که گفته شد، بسیاری از نتایج جستجوهای صوتی حاصل از «Featured Snippets» است. در نهایت، با استفاده از روشهای گفته شده، بازدید سایت شما افزایش پیدا میکند اما نکته مهمی که باید در نظر گرفته شود این است که عملکرد فعالیتهای انجام شده را چگونه میتوان اندازهگیری کرد. از آنجا که بازدید این سایت ها زیاد است لذا ترافیک ورودی به سایت شما نیز افزایش خواهد داشت. انواع مختلفی از دادههای ساختاربندی شده وجود دارند که متخصصان سئو آنها را با نام «اسکیما» (Schema) میشناسند.

، باعث افزایش بازدید سایت خود شده و تعداد کاربران همیشگی سایتتان را افزایش دهید. گوگل به هنگام بازدید کاربران از سایتهای بدون HTTPS به آنها هشدار میدهد و همین امر سبب میشود تا کاربر وارد سایت مورد نظر نشود. علت اهمیت استفاده از کلمه کلیدی در انکر تکست این است که اینکار ارزش بیشتری به بک لینک میدهد. افزایش زمان ماندگاری کاربران در یک صفحه از سایت: شما باید مطالب مفید و درست و مفصلی در صفحه وب سایت خودتان نوشته باشید. برای داشتن محتوای خوب در ابتدا باید به دنبال یک دوره آموزش بازاریابی محتوا یا پیدا کردن آموزش تولید محتوا در وب می باشد، در قدم های بعدی باید شروع کنید به تولید محتوا و در این کار پشتکار لازم را داشته باشید. به جرات میتوان گفت تنها به واسطه بهرهمندی از خدمات تولید محتوا است که هر سایت قادر خواهد بود، چشماندازی از کسب و کار خود را مشاهده کند.