• خانه
  • وبلاگ
  • از مزایا تا نحوه استفاده از گوگل سرچ کنسول (بخش اول)

از مزایا تا نحوه استفاده از گوگل سرچ کنسول (بخش اول)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

عموما از این تکنیک زمانی استفاده می شود که شما از راههای معمولی سئو به نتیجه ای نرسیده باشید و یا عجله ای برای گرفتن ورودی و ترافیک داشته باشید. بهتر است لینک صفحات داخلی که روی عبارات کم رقابت بهینهسازی شدهاند در محتوای مقالهتان قرار بدهید و همچنین برای بهینه سازی نرخ تبدیل سایتتان، لینک دادن به صفحات ارزشمند سایت را فراموش نکنید. برای ایجاد جایگاه مناسب سایت در موتورهای جستجو باید به عواملی چون محتوای ارزشمند، ساده نگهداشتن سایت، انتخاب دقیق کلمات کلیدی، قرار دادن کلمات کلیدی درون متن، قرار دادن کلمات کلیدی در محلهای مناسب و موثر، گرفتن نام دامنه مخصوص به خود، در اختیار گرفتن یک میزبان وب با کیفیت، گرفتن پیوند به سایت خود در سایتهای مختلف، ثبت نمودن سایت به طور دستی در موتورهای جست و جو توجه خاص داشت. اما در ایران استفاده از این ابزار برای معرفی هرچه بهتر و موثرتر فرش (دستباف و ماشینی) به مصرف کنندگان آنچنان که باید و شاید مورد توجه نیست و مهمتر آنکه عملاً برنامه ریزی مشخصی برای آن انجام نشده است. گوگل امروزه به اندازهی کافی باهوش شده که صفحات با کلمات کلیدی جعلی را از صفحات با محتوای عالی تشخیص دهد.

نتایج پژوهش حاکی از آن است که استفاده از تراکم کلمات کلیدی، میتواند نقش مهمی را در بالا بردن رتبة سایت و افزایش رویت سایت ایفا نماید که باعث تحقق بازاریابی موفق در کتابخانههای دانشگاهی میشود. افزایش رتبه در موتورهای جستجو نیز برای دسترسی سریعتر کاربران اهمیت بسیاری در فعالیت تجاری و تعداد بازدید از سایت شرکت دارد. برای راه اندازی وب سایت های مختلف شرکتی ، فروشگاهی و خبری می توانید با کارشناسان فونیکس در ارتباط باشید. در دنیای مدرن امروز کسب و کاری زنده است که یک وبسایت پویا داشته باشد و کلمات کلیدی مرتبط با آن کسب و کار، در بین رتبه های اول گوگل دیده شود. جامعة پژوهش 5 وبسایت منتخب کتابخانههای مرکزی دانشگاههای علوم پزشکی ایران را شامل است که بر اساس میزان تأثیرگذاری کل وبی رتبهبندی شدهاند. هدف پژوهش حاضر، بررسی نقش کلمات کلیدی در طراحی وبسایتهای برتر کتابخانههای مرکزی دانشگاههای علوم پزشکی با رویکرد بازاریابی موفق در کتابخانههای دانشگاهی است. در این میان، وبسایت کتابخانة مرکزی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به دلیل استفاده از کلمات کلیدی در ابر برچسبهای اصلی، توانسته است میزان تأثیرگذاری بالایی را کسب نماید. همچنین، در رتبهبندی وبسایتهای کتابخانههای مرکزی، دانشگاه علوم پزشکی مشهد در موتور جستجوی گوگل رتبه بالایی را به خود اختصاص داده است.

نتیجه گیری: هر چند در سالهای اخیر وضعیت وب سایت های دانشگاه‮های علوم پزشکی منطقه شمال کشور رشد مثبتی در برخی شاخصهای وبومتریکس داشته است، ولی به طور کلی وضعیت وبسایتهای این دانشگاه‮ها در سطح ملی و جهانی در وضعیت قابل قبولی قرار ندارد. به منظور پیشگیری از آلودگی آب، خاک و تخریب محیط زیست، بررسی و شناخت ویژگی های زیست محیطی محدوده تحت تاثیر دفن پسماند الزامی است. با توسعه روز افزون مناطق شهری و رشد بیرویه جمعیت، تولید انواع زباله های شهری در شهرها افزایش یافته و این مسئله از مهم ترین مخاطرات زیست محیطی حال حاضر به شمار می آید. دنیای امروز، دنیای دیجیتال و شبکه های اجتماعی و ارتباطات آنلاین است. این روزها تقریباً تمام کاربران اینترنتی به نوبه خود با شبکههای اجتماعی سر و کار دارند. به دلیل پیشرفت تکنولوژی و نیاز مبرهنی که برای تولید محتوا وجود دارد، با کسب این مهارت، کار شما تضمین شده است.

1-تبلیغات اینترنتی: بنا به تعریف سپستراپدر سال 1991 تبلیغات ایدهآل تبلیغاتی است که از بالاترین امکان دسترسی به مشتریان بالقوه، همراه با امکانپذیری بالا برای گرفتن بازخورد و البته هزینه پایین برخوردار باشد. تبلیغات متکی به اینترنت یکی از ابزار مهم است که شرکتها برای ارتباط با مصرفکنندگان و مشتریان از آن استفاده میکنند. استفاده از این سرویس برای ارسال ۱۰۰۰ ایمیل در ماه رایگان است. شیوههای استفاده از این ابزار ارسال خبرنامههای دورهای، گروههای گفت و گو و ایجاد کانال بازاریابی است که افراد در آن عضو شده و بر اساس علایق اعضاء پیامهای تبلیغاتی برای آنها فرستاده میشود. البته برای تغییر این عنوان باید وارد تنظیمات این افزونه شوید. به این دلیل که مرورگرهای موبایل امکان این را ندارند که افزونه تولبار الکسا را روی خود نصب کنند باید از روش دیگری برای محاسبه بازدیدکنندگان موبایلی سایت خود استفاده کرد. نسخه رایگان افزونه Rank Math در مخزن وردپرس بیش از 700.000 هزار نصب فعال دارد و با جدیدترین نسخه وردپرس و php کاملا سازگار است و بدون هیچ مشکلی به راحتی در کمترین زمان ممکن میتوانید از این افزونه استفاده کنید. یافتههای پژوهش نشان میدهد هیچ کدام از دانشگاهها در وبسایت خود از کلمات کلیدی مناسب استفاده نکردهاند.