منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • از ترفندهای بهبود رتبه الکسا چه می دانید؟

از ترفندهای بهبود رتبه الکسا چه می دانید؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

۲. رقابت در بازاریابی محتوا هر روز شدیدتر میشود. سئو در کل به سه بخش تقسیم میشود. فرم ورکهای پایتون به 2 دسته همه جانبه (Full Stack) و یک جانبه Non-Full Stack تقسیم میشوند. به طور کلی تکنیکهای سئو کلاه سفید به چند بخش تقسیم میشن که در ادامه به بررسی چند نمونه از اونها میپردازیم. ما میخواهیم راههای درست بالا بردن ترافیک یا همان بازدید را را در ادامه معرفی کنیم؛ قبل از رفتن سر اصل مطلب به یک نکته توجه کنید. در ادامه به مواردی که باید برای افزایش بازدیدکننده سایت خود به آنها توجه داشته باشید ذکر شده است. پس هر نوع محتوایی که تولید میکنید باید هدف اصلی آن تولید ارزش باشد. شما هم باید این نوع عبارات و کلمات پر طرفدار در حوزه کاری خودتان را پیدا کنید و در مورد آن ها مقالات کاملی را بنویسید. پس باید بین کاربرپسندی و گوگلپسندی تعادل برقرار کنید. برای افزايش بازديد جستجوی گوگل یا به عبارت دیگر ترافیک ارگانیک، باید کارهای زیادی انجام شود. سئو یعنی انجام کارهایی در سایت یا بیرون سایت که در نهایت باعث بهبود رتبه در نتایج جستجوی گوگل میشوند. هرچه این محتوا بهتر باشد، رتبه بهتری در نتایج جستجوی گوگل میگیرد و در نتیجه بازدید سایت هم بیشتر خواهد شد.

همچنین آموزش تولید محتوای مفید جهت سئو نیز به شما داده خواهد شد. اما اگر موتورهای جستجو آنها را شناسایی کنند، شما جریمه خواهید شد. یعنی کسبوکار و سایت شما را بررسی میکنیم و یک استراتژی ۶ ماهه یا بیشتر برای شما مینویسیم. ما به عنوان یک کسبوکار میتوانیم درباره محصولات، خدمات یا هر چیز مرتبط دیگر تولید محتوا کنیم تا کاربران را به سایت خودمان بکشانیم. 10. درصورتیکه می خواهید امکان پرداخت افلاین مثل واریز به حساب را فعال کنید، گزینه موردنظر را انتخاب کنید. امکان دارد شما بارها با پیامهایی که شما را به عضویت در خبرنامه خاصی دعوت میکنند، مواجه شده باشید. بدون استراتژی امکان دارد ماهها هزینه و زمان خودتان را روی تولید محتوا بگذارید اما در انتها متوجه شوید که هیچ فایدهای برای شما نداشته است. گاهی مواقع کاربران فکر می کنند با خرید لینک می توانند گوگل را فریب داده و رتبه بالاتری بگیرند اما گوگل روش های متنوعی برای تشخیص لینک های خریداری شده دارد که بسیار پیچیده و قدرتمند هستند. یک خبر خوب و یک خبر بد برای شما دارم؛ اول خبر خوب را میگویم. محتوای شما میتواند در طول قیف فروش یا مسیر سفر مشتری، مخاطب را تا تبدیل شدن به مشتری وفادار همراهی و ترغیب کند.

به دنبال نقاط شکست یا زمان هایی باشید که منجر به افت معمول می شود. این تکنیک به شما اجازه می دهد که یک وبسایت چندگانه را در یک زمان کوتاه بسازید. یعنی مقالهای بنویسید که مشکل کاربر را حل کند، او را برای خرید راهنمایی کند، استفاده از ابزار یا مهارتی را آموزش دهد و دهها هدف دیگر. پس اگر به دنبال سایتی هستید که با خیال راحت ازش بک لینک خرید کنید که کلمات کلیدی شما را ارتقاع دهد یا باعث افزایش آتوریتی سایت شما شود. خب حالا اول برویم سراغ بهترین روشهای افزایش بازدید سایت از گوگل بعد میرویم روشهای غیر مرتبط با گوگل را معرفی میکنیم. اینجا هم مختصر و مفید فقط به چند روش که تاثیر بیشتری در افزایش بازدید سایت دارند اشاره میکنیم. همان طور که گفته شد، از عواملی که در کاهش رتبه الکسا تاثیرگذار است می توان به میزان بازدید از وب سایت و همچنین ترافیک ورودی اشاره کرد. همچنین که در کارش هم موفقیت بیشتری دارد. اینکه کارشناسان سئو تا میزان قادر باشند خود را معرفی کرده و خدمات و محصولاتش را به مشتریان ارائه نماید و مشتریان را راضی نگه دارد بسیار مهم می باشد و در مسیر سود دهی برای تجارت اینترنتی کارفرمایان تأثیرات مستقیمی می گذارد.

سئو اشتباه میتواند شما را از دید کاربران پنهان کرده و تمام تلاش شما را هدر دهد، در نتیجه رقبای شما با محتوایی ضعیف تر بازدید و محبوبیت بیشتری داشته باشند. اگر بتوانید محتوای مفید، با کیفیت و متناسب با نیازهای مخاطبان خودتان بسازید، مطمئن باشید گوگل هم شما را به رتبههای خوبی میرساند. اگر این ۴ فاکتور را در تولید محتوا رعایت کنید، محتوای منتشر شده حتماً برای شما بازدید کننده میآورد. اگر سریال را ندیدهاید هم هیچ اشکالی ندارد! اگر آخرش بازدید واقعی رو زیاد کنه شاید مشتری هم بیاره. این توصیه شاید بطور مستقیم باعث افزایش یا نگهداری رتبه سایت شما نشود اما بطور غیر مستقیم در معرفی سایت شما به موتورهای جستجو موثر خواهد بود. شاید برای شما جالب باشد که چگونه میتوان از یک سایت فروشگاهی بک لینک گرفت! در نهایت هم این بازدیدها درآمد شما را بیشتر میکنند. برای این که مقاله را الکی طولانی نکنیم و وقت شما هم با توضیح جزئیات و واضحات نگیریم، هرجا نیاز به توضیح بیشتر بود به مقالههای دیگر در آکادمی نوین لینک دادیم. ما قبلاً به او توضیح داده بودیم که رتبه گرفتن سایتش در نتایج جستجوی گوگل طول میکشد، آگاه شدن مردم از وجود این برند و محصولاتش نیاز به زمان دارد و خلاصه گفتیم که دنبال ترفندهای یک شبه نباشد.