• خانه
  • وبلاگ
  • ارزیابی تاثیرات هوشمندسازی شهر با تاکید بر مولفه های توسعه پایدار

ارزیابی تاثیرات هوشمندسازی شهر با تاکید بر مولفه های توسعه پایدار

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

پیشتر گوگل مشخص کرد که تولید محتوا و بک لینک دو مورد از بزرگترین فاکتورهای اثرگذار روی سئو هستند.محتوای بدون بک لینک، ترافیک ارجاعی شما را کاهش داده و مانع رتبه گرفتن سایت شما میشود. در پاسخ باید بگوییم که این تکنیک بیشتر مناسب برند منشن (brand metion) است؛ حالتی که کسی به سایت یا برند شما اشاره کرده، اما به آن لینکی نداده است. پس اگر به درستی این مقوله را در وبسایت خود اعمال کرده و اصول سئو را به خوبی رعایت کنید، میتوانید بدون هزینه کردن سایت خود را در نتایج اولیه موتورهای جستجو ثبت کرده و از همین طریق صدها و هزاران بازدید روزانه کسب کنید. برای اینکه بتوانید هدف جستجوی یک عبارت را پیدا کنید، می توانید آن را در گوگل جستجو کرده و با توجه به محتوای بالاترین نتایج در زمینه سرچ اینتنت نتیجه گیری کنید. ۲. واژه Control Panel (کنترل پنل) را در صفحه مورد نظر تایپ کنید، سپس در بالای پنجره استارت، روی Control Panel کلیک کنید. اگر SEO فقط در مورد استفاده از کلمات کلیدی بود، پس وجود تعداد زیادی از کلمات کلیدی در متن تنها چیزی بود که برای کسب رتبه اول لازم می شد.

برای مثال، اگر کسی مقالهای نوشته باشد و در آن به نرم افزار توسعهیافته توسط شما اشاره کند اما لینکی به سایت شما ندهد، فرصتی عالی برای شما است تا با پیام دادن:- از آنها بابت اشاره به نام یا برندتان تشکر کنید.- از آنها بخواهید که به یکی از صفحههای مرتبط در سایت شما لینک دهند.- با آن سایت یا نویسنده برای همکاریهای بیشتر در آینده ارتباط برقرار کنید. در واقع، شما میتوانید با ایجاد یک اکانت رایگان در این وبسایت، بهصورت رزوانه از صدها فرصت مختلف برای مشارکت با افراد مختلف بهرهمند شوید. از این ۱۱ راهکار موجود در این مقاله استفاده کنید و به آن ایده های جدید بیافزایید و یا ترکیبی از این ایده ها ممکن است برای شما بهتر باشد. سلام مطالبتون خیلی مفید بود .من ۱۷ سالمه و خیلی دوست دارم یه کاری رو شروع کنم ولی متاسفانه هم بودجه شو ندارم هم اینکه حس میکنم تو هیچ کاری استعداد ندارم به نظر شما چیکار کنم؟

یعنی باید محتوایی که تولید و منتشر میکنیم دقیقا مطابق با نیاز و علاقه مخاطب هدف مون و با یه سبک و لحن خاص خودمون و برندمون باشه . شاید این کار در ظاهر آسان باشد، ولی برای بسیاری از افراد کمتر از یک کابوس نیست زیرا آنها باید صدها مقاله مختلف را بررسی کرده و سپس به دنبال کلیدواژهای باشند که لینک آن حذف شده است. در پاسخ باید بگوییم اگر این کار را به درستی انجام دهید، قطعا نتیجه مثبت آن را خواهید دید. نکات لینک سازی در فروم را به طور کامل در مقاله مطالعه کنید. تجربه شخصی من این است که برخی از انجمن ها در صورتی که قوانین آن ها را رعایت نکنید، به کل شما را بلاک می کنند و با هیچ ایمیل دیگری هم نمی توانید در آنها فعالیت کنید. در عوض، در عوض از آنها بخواهید که یک نقد و بررسی راجع به شما بنویسند که شامل لینک نیز باشد.

قسمت بعدی جزئیات هر کلمه را به تفکیک به شما نشان می دهد شما می توانید میانگین جستجوی هر کلمه در ماه و همچنین میزان رقابت آنها را به دست آورید . لینک سازی در انجمن ها، به ۳ طریق صورت می گیرد؛ درج بک لینک در پروفایل، امضا و تاپیک. اولویت اولتان از فعالیت در فروم ها، لینک سازی نباشد! برای لینک سازی در فروم ها ، دو گزینه پیش روی خود دارید؛ فروم ایرانی یا فروم خارجی ! فروم های خارجی اغلب آتوریتی فوق العاده بالایی دارند. بنابراین سعی کنید تعدادی فروم در حوزه کاری خود پیدا کنید و در آن ها فرآیندهای لینک سازی خود را ادامه دهید. سعی کنید پس از ورود به یک انجمن، سریعا قوانین آن را مطالعه کنید تا کاری خلاف قانون انجام ندهید. با استفاده از ابزاری مثل Ahrefs، بهسرعت میتوانید این عبارات را پیدا کنید. در این میان، متنی که برای درخواست جایگزینی لینک ارسال میشود هم معمولا بهاندازهای ضعیف است که طرف مقابل را از لینک دادن به شما منصرف میکند.این روش لینک سازی که بسیاری از افراد نیز آن را توصیه میکنند، یک در هزار جواب میدهد؛ درست مانند پیدا کردن یک سوزن در انبار کاه! گوگل در وب سایت خود صراحتا اعلام نموده که هر گونه لینکی که با هدف شبیه سازی پیج رنک و رتبه سایت ها در نتایج جستجو ایجاد شده باشد، مغایر با قوانین گوگل محسوب می گردد.