• خانه
  • وبلاگ
  • ارتباط Relevancy دقیقا اینجا اهمیت پیدا میکند

ارتباط Relevancy دقیقا اینجا اهمیت پیدا میکند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ببینید، پنالتی سایت شرایطی است که گوگل به خاطر فعالیت نادرست و سئو کلاه سیاه، سایت تان را جریمه کرده و رتبه اش را از آن میگیرد. ساخته میشوند در حدی نیستند که بتوانند شما را پنالتی کنند. این یک فاکتور برای رتبه بندی سایت در گوگل و بینگ است و سایتهای سریع در صفحه اول بسیار دیده میشوند. یکی از ساده ترین کارهایی که در وردپرس انجام میشود بهینه سازیهای مربوط به درون یک پست یا ساخت و ویرایش یک مقاله دیگر است. و در این مقاله قصد داریم شما را با موضوع ساخت لینک و گرفتن بکلینک از سایتهای دیگر آشنا کنیم. چون لینک گرفتن برای این بخش اصلا برای سئو سایت خوب نیست. نواری به نام پیشرفته در انتهای بخش سئو وجود دارد که با کلیک بر روی آن، تنظیماتی مشابه تصویر زیر برای شما نمایان میشود. از طرفی، وقتی روی تصاویر خود نامگذاری دقیقی داشته باشید و بتوانید آنها را کلمات مربوط به مقالههای خود نام گذاری کنید و متن جایگزین خوبی برای آنها بنویسید، میتوانید در جستجوی تصویری گوگل هم ترافیک خوبی کسب کنید.

راههای زیادی برای سئوی تصاویر وجود دارد، و یکی از آنها کاهش حجم تصاویر است، ولی ما در اینجا در مورد کاهش حجم آنها و استفاده از تصاویر بهینه یا زیبا صحبت نمی کنیم، ما میخواهیم شما را به چیزی جدید و شگفت انگیز بنام “متن جایگزین Alternative Text” آشنا کنیم. معیار Page Authority به صورت مشترک محاسبه نمی شود و link juice زیاد برای یک صفحه خاص باعث نمی شود که همه صفحات حجم ترافیکی مشابه با آن صفحه داشته باشند. این معیار تعداد لینک های صفحه اصلی و لینک های عمیق را به صورت یک نمودار با هم مقایسه می کند. هر چند وقتی از توضیح متای سفارشی استفاده میکنید، میتوانید توضیحات بهتری بنویسید که کاربران را مجاب کند بین نتایج جستجو روی سایت شما کلیک کنند. به کاربران اجازه میدهند تا به راحتی در سایت ناوبری کنند. تنظیمات تصویر مربوط به سایت است. اگر سایت شما نویسندههای زیادی ندارد و فکر میکنید نیازی به بایگانی نویسندهها ندارید بهتر است آنها را غیر فعال کنید.

آنها همواره باید شامل کلیدواژهای باشند که شما فکر میکنید از همه برای پست یا صفحه فعلی مهم تر است و همه آن را به عنوان کلیدواژه اصلی میشناسند. شاید کاربران دیگری از سایت شما صحبت کرده و به این بایگانی لینک دهند، پس بهتر است آن را غیر فعال کنید. اما ظاهرا قالبهای وردپرس برای بایگانیها صفحه بندی در نظر گرفته اند، پس هیچ مشکلی با صفحه بندی ندارید و نگران این موضوع نباشید. امیدواریم از محتوای آموزشی این دوره آموزش 0 تا 100 وردپرس استفاده لازم را داشته باشید. نکته طلایی: برای افزایش ترافیک سایت بهترین راه تولید محتوای تازه و بهروز است. یکی از بهترین راهکارهای ساخت بک لینک قوی، استفاده از سیستمهای وبلاگ دهی است. علاوه بر این، واقعا نمی توان مدت زمان ساخت یک جاده را پیش بینی کرد. خوب برای ساخت چنین بک لینک هایی باید صفحات منبع را پیدا کنید. به طور کلی یک سایت فروشگاهی باید قابلیت هایی مانند امکان افزودن به سبد خرید و لیست علاقه مندی هاُ امکان مقایسه محصولاتُ فیلتر کردن محصولات و … اگر علاقه مند به فیلم های اکشن هستید و از بازیگر هایی مانند جیسون استاتهام هم خسته شده اید!

و اینکه روش هایی که به شما در بررسی سئو سایت کمک می کند توضیح داده ایم و امیدواریم که با رعایت مطالبی که در بالا به آن ها اشاره کرده ایم بتوانید یک سایت موفق و جامع را طراحی و راه اندازی نمایید. برای مثال، گوگل آنالیتیکس نمیتواند تمام دادههای موردنیاز را جمع کند. حال که ما عنوانهای مناسبی را در اختیار داریم باید به سراغ توضیحات متا Meta Description برویم. دادگاه فرانسه به شرکت آمریکایی یاهو اعلام نمود که با استناد به ماده 1-645 قانون مجازات فرانسه هرگونه نشر، توزیع و دسترسی آثار مربوط به سازمان­های مجرمانه، جرم است و به­تبع قانون، این عمل در فضای برخط نیز نباید اتفاق بیافتد. توجه داشته باشید که هرکسی گفت کاملا کلاه سفید سایتتان را سئو می کند بدانید که دروغگو است یا نمی داند سئو چیست! وقتی برگه شما صفحه بندی نداشته باشد روبات نمیتواند به دیگر مطالب دسترسی پیدا کند.