• خانه
  • وبلاگ
  • اثر سئو کلاه سیاه بر روی رتبه وب سایت در موتورجستجو گوگل

اثر سئو کلاه سیاه بر روی رتبه وب سایت در موتورجستجو گوگل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

محتوای با کیفیت در سئو کلاه سفید همه چیز است. سئو کلاه سفید به روش های اصولی بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو گفته می شود که طبق دستورالعمل ها و موازین موتورهای جستجو کار بهینه سازی سایت انجام می گردد و معمولا نتیجه گرفتن از این روش ها در بلند مدت خواهد بود اما نتایج آن دائمی خواهد بود و ریسک ندارد و دچار مجازات های موتورهای جستجو نخواهید گردید در مقابل سئو کلاه سیاه به روش های غیر اصولی بالا آوردن وب سایت در موتورهای جستجو گفته می شوند که معمولا ریسک بالایی دارند و ممکن است وب سایت را دچار مجازات های موتورهای جستجو نمایند و البته روش های کلاه سیاه معمولا سریعتر به جواب می رسند اما ممکن است در آینده وب سایت از نتایج جستجوی موتورهای جستجو حذف گردد. سئو کار کلاه سفید بر روی گرفتن لینک های ورودی درست و اصولی با تعداد و کیفیت مناسب تمرکز می نماید و سعی می نماید لینک هایی از سایت هایی به نحوی دریافت نماید که تاثیر مثبت بر روی سئو وب سایت داشته باشد.

بعد از آنکه تبادل لینک خطرناک شد و رپورتاژ آگهی جای پست مهمان را گرفت، دریافت بک لینک رایگان بسیار سخت شده بود. البته در ادامه روش هایی را عنوان می کنیم و سایت هایی را مثال می زنیم که بدون روش های دستی و غیر مجاز در سئو توانسته اند در مدت زمان کوتاهی نتیجه خوبی دریافت کنند. ” نوشته اید که بسیار ضعیف بوده است و در گوگل رتبه چندان خوبی ندارد. اگر سایت شما اینطور نیست بهتر است از سئو کلاه سفید استفاده نکنید چون بسیار زمان بر است. یکی از روش هایی که در سئو کلاه سفید باید از آن استفاده کنید تولید محتوا است اما چه محتوایی؟ این امر باعث خواهد شد که اعتماد مردم و همچنین گوگل به سایت شما بیشتر شده و در نتیجه رتبه بهتری چه از نظر سئو و چه از نظر الکسا به دست آورید. مواردی مانند فونت و اندازه فونت را در نظر بگیرید. بازاریابی محتوا در واقع داغ­ترین چیز جدید در دیجیتال مارکتینگ نیست، بلکه داغ­ترین چیز قدیمی در بازاریابی است. هرچند در ظاهر ایمیل مارکتینگ مبحثی قدیمی و دموده بهنظر میرسد، اما برعکس، یکی از راههای خوب برای هدایت کردن بازدیدها به سایت است.

جامع بودن محتوا معمولا در بیش از ۲۵۰۰ کلمه امکان پذیر است. در عملیات سئو کاه سفید محتوای با کیفیت پادشاه می باشد و سئو کار بر روی ارائه مطالب جدید و پر محتوا در زمینه فعالیت به صورت دوره ای تمرکز می نماید. در واقع برای این جور سایت ها سئو چندان معنایی ندارد و فقط به فکر تولید محتوا به صورت حرفه ای هستند. طبق آمار گزارش شده، شغل تولید کننده محتوا از جمله شغلهایی است که اگر به صورت نیمه وقت انجام شود، به طور میانگین بین 500 هزار تا 1 میلیون تومان درآمد دارد، ولی اگر کمی تلاش خود را بیشتر کنید و به صورت تمام وقت کارکنید، قطعا حقوق شما تا 5 میلیون در ماه افزایش خواهد داشت. برای برقراری فضای صمیمانهتر بین خود و فالوورها، اشتباهات خود را با کمی چاشنی طنز در پیج به اشتراک بگذارید. Keyword Stuffing باید بین 1 تا3 درصد تعداد کل کلمات نوشته شده در محتوای شما باشد و اگر از این مقدار بیشتر باشد دچار Keyword overflow یا سرریز عبارت کلیدی می شوید که از نظر گوگل جز سئو کلاه سیاه محسوب می شود و وب سایت شما مشمول جریمه خواهد شد. هنگامی که یک کاربر بر روی نتیجه کلیک کرده و فکر میکند در مورد موضوعی است که جستجو کرده است، اما به دلیل نامرئی بودن کلمات کلیدی، هیچ یک از مطالب مورد نظر خود را پیدا نمی کند.

بتول السادات میگوید: «اینکه وقتی دورکار هستی بتونی یک نفر جایگزین خودت بکنی برای پاسخگویی به ارباب رجوع، یا سایر همکاران یا حتی خود رئیس کار خیلی سختیه و نمیشه آسون کسیو جایگزین خودت بکنی به همین خاطر رئیس گاهی وقتها موافقت نمیکنن». زمانی که شما محتوایی جامع تولید کنید گوگل این قضیه را به خوبی درک می کند و متوجه کامل بودن محتوای شما نسبت به رقبایتان می شود و به خاطر همین هم رتبه بهتری به محتوای شما در نتایج جست و جو می دهد. به خوبی استفاده کنید. هر مقاله جدیدی که منتشر میکنید، آن را در شبکههای اجتماعی به اشتراک بگذارید. بهتر است بعد از آپدیت محتواهای قدیمی دوباره آن ها را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذراید. کلاه سیاهها که مایل به ایجاد یک شبکه خصوصی هستند معمولا دامنههایی که قبلا منقضی شدهاند را خریداری میکنند. یک نویسنده موفق، نویسنده ای است که بر تمامی سبکهای نوشتن مسلط باشد، در تمامی زمینه ها تجربه داشته باشد و اشکال متنوعی از محتواها را تولید کند. سعی کنید در بحث هایی که به کار شما مربوط می شود شرکت کنید و به سوالات افرادی که در زمینه ای که شما در آن تخصص دارید پاسخ دهید.