• خانه
  • وبلاگ
  • آیا شکلک ها برای سئو خوب هستند؟ (مزایا و مثال ها)

آیا شکلک ها برای سئو خوب هستند؟ (مزایا و مثال ها)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیا شکلک ها برای سئو خوب هستند؟ (مزایا و مثال ها)


شاید از خود بپرسید آیا ایموجی ها برای سئو خوب هستند؟

هنگامی که گوگل پشتیبانی از شکلک ها را در SERP ها معرفی کرد، بحث های زیادی در مورد اینکه آیا آنها می توانند بر SEO تأثیر بگذارند وجود داشت.

این بحث همچنان ادامه دارد.

در این مقاله، برخی از مزایای ایموجی ها را برای استراتژی سئوی شما به شما نشان خواهیم داد.

چگونه شکلک ها را به قطعات جستجوی خود اضافه کنید

افزودن شکلک به قطعات جستجوی شما بسیار آسان است، به خصوص اگر یک افزونه قدرتمند مانند All In One SEO (AIOSEO) داشته باشید.

AIOSEO یکی از بهترین افزونه های سئو در بازار است.

AIOSEO یکی از بهترین افزونه‌های وردپرس است که بیش از 3 میلیون بازاریاب با تجربه برای رتبه‌بندی سایت‌های خود و هدایت ترافیک هدفمند به آن اعتماد دارند. دارای بسیاری از ویژگی های سئو قدرتمند است که به شما کمک می کند تا سایت خود را برای کاربران و موتورهای جستجو بهینه کنید، حتی اگر هیچ مهارت کدنویسی ندارید.

برای دستورالعمل های گام به گام در مورد نحوه نصب AIOSEO، راهنمای نصب ما را ببینید.

یکی از ویژگی هایی که کاربران دوست دارند، انتخاب کننده شکلک ما است. این ابزار قدرتمندی است که به شما امکان می دهد به راحتی شکلک ها را به عناوین سئو و سایر ابرداده های خود اضافه کنید. برای انجام این کار، به سادگی ابرداده خود را طبق معمول ویرایش کنید.

سپس از انتخابگر ایموجی ما برای افزودن شکلک دلخواه خود استفاده کنید.

انتخابگر شکلک AIOSEO در کنار متا تگ ها قرار دارد.

اگر به دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه انجام این کار نیاز دارید، راهنمای ما را در مورد نحوه افزودن شکلک به عناوین سئو و توضیحات متا خود بررسی کنید.

آیا شکلک ها برای سئو خوب هستند؟ مزایا و مثال هایی که باید بدانید

در حالی که ایموجی ها ممکن است تأثیر مستقیمی بر سئو نداشته باشند، اما به روش های قدرتمندی بر آن تأثیر می گذارند. بیایید به طور خلاصه به چند مزیت و نمونه استفاده از آنها در جستجو نگاه کنیم.

1. جستجو برای ایموجی در حال افزایش است

با توجه به رواج شکلک ها در ارتباطات مدرن، تعجب آور نیست که بسیاری از افراد از آنها برای انجام جستجوهای آنلاین استفاده می کنند. و موتورهای جستجو نتایج مرتبط را برای جستجوهای مبتنی بر ایموجی به دست می آورند. در اینجا یک مثال معمولی است:

آیا ایموجی ها برای سئو خوب هستند؟  بله، با افزایش تقاضا برای شکلک ها.

موتورهای جستجو نه تنها پرس و جو را درک می کنند، بلکه معمولاً نتایج را با شکلک هایی در آنها برمی گردانند.

این به تنهایی شما را به استفاده از شکلک ها در عناوین سئو و توضیحات متا تشویق می کند.

2. دید شما را در SERP ها افزایش می دهد

یکی دیگر از مزایای استفاده از شکلک ها برای سئو این است که آنها به افزایش دید شما در SERP کمک می کنند. این به این دلیل است که قطعات جستجو که شامل شکلک‌ها هستند از مواردی که فاقد شکلک هستند متمایز هستند.

آیا ایموجی ها برای سئو خوب هستند؟  بله، زیرا آنها به افزایش دید شما در SERP کمک می کنند.

همانطور که از مثال بالا می بینید، لیست جستجوی ایموجی بلافاصله ظاهر می شود. با توجه به اینکه رقابت SERP روز به روز سخت تر می شود، افزایش دید به شما برتری نسبت به سایر لیست های جستجو می دهد.

3. CTR ارگانیک شما را افزایش می دهد

یکی از بزرگترین مزایای SEO استفاده از شکلک ها در قطعات جستجوی شما، افزایش نرخ کلیک ارگانیک (CTR) است. یکی از دلایل این امر فاکتور دیدی است که در بالا به آن اشاره کردیم. همانطور که قطعه شما ظاهر می شود، شانس کلیک کاربران بر روی آن افزایش می یابد.

یکی دیگر از دلایلی که شکلک ها به افزایش CTR شما کمک می کنند این است که به نظر سرگرم کننده هستند. کاربران وقتی روی پیوند شما کلیک می کنند انتظار خواندن جالبی دارند.

4. جمعیت جوان تر را جذب می کند

اگر می‌خواهید از طریق جستجوی ارگانیک به جمعیتی جوان‌تر برسید، یکی از بهترین راه‌ها استفاده از شکلک‌ها در استراتژی سئوی خود است. این به این دلیل است که شکلک ها به برند شما حالتی جوان و سرگرم کننده می دهند. در اینجا یک مثال عالی است:

شکلک ها در بخش های جستجو برای جمعیت جوان تر جذاب هستند.

استفاده از شکلک ها به برند شما حالتی سرگرم کننده و اجتماعی می دهد، که یکی از عناصری است که برای جمعیت جوان تر جذاب است.

شکلک‌های موجود در بخش‌های جستجو نیز به شما در افزایش فروش کمک می‌کنند. در یک مطالعه Adobe، 71٪ از Gen-Z و 67٪ از Millenials گفتند که محصولی را از برندی خریداری می کنند که از ایموجی استفاده می کند. به همین دلیل است که استفاده از ایموجی ها در جستجو باید بخشی از استراتژی بازاریابی جستجوی شما باشد، به خصوص که بسیاری از برندها هنوز آن را اتخاذ نکرده اند.

5. تبلیغ جستجوی خود را مرتبط تر کنید

ارتباط نقش بسیار زیادی در سئو دارد. پس از همه، اگر کاربران فکر نمی کنند محتوای شما مرتبط است، روی آن کلیک نمی کنند.

اینجاست که ایموجی ها وارد می شوند.

شکلک‌ها در تکه‌های جستجوی شما با نشان دادن تازه بودن محتوای شما به ضریب ارتباط محتوای شما می‌افزایند. آنها همچنین با ارائه یک ایده بصری از آنچه کاربران می توانند انتظار داشته باشند، ارتباط محتوای شما را افزایش می دهند.

مهمتر از همه، داشتن شکلک ها در تکه های جستجوی شما یک راه عالی برای ایجاد ارتباط عاطفی با خوانندگان است. بر اساس تحقیقات، “75٪ از کاربران شکلک در ایالات متحده با افرادی که از شکلک ها استفاده می کنند احساس ارتباط بیشتری می کنند.” این بدان معنی است که کاربران در صورت داشتن شکلک، احتمال بیشتری برای ارتباط با نتایج جستجوی شما دارند.

آیا شکلک ها برای سئو خوب هستند؟

در حالی که ایموجی ها ممکن است یک عامل رتبه بندی مستقیم نباشند، اما مزایای زیادی دارند که می تواند به طور غیر مستقیم بر رتبه بندی شما تأثیر بگذارد. درنتیجه بله. ایموجی ها برای سئو خوب هستند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد بفهمید که چگونه ایموجی ها می توانند به شما در داشتن مزیت سئو در SERP کمک کنند. هنگامی که اضافه کردن آنها به ابرداده خود را تمام کردید، ممکن است بخواهید راهنمای ما را نیز بررسی کنید. به عنوان مثال، ممکن است به مقاله ما در مورد چگونگی افزایش CTR ارگانیک خود علاقه مند شوید. همچنین ممکن است بخواهید مقاله ما را در مورد بهبود سئوی خود با نشانه گذاری طرحواره بررسی کنید.

اگر این مقاله برای شما مفید بود، لطفا در کانال یوتیوب ما مشترک شوید. در آنجا آموزش های مفید بیشتری خواهید یافت. شما نیز می توانید ما را دنبال کنید توییترلینکدین یا فیسبوک برای به روز ماندن.