آن عرضه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

فروش و بازاریابی اینترنتی یک فرایند همه جانبه است، مثل قطعات یک دستگاه مکانیکی پیچیده که همه باید درست کار کنند تا نتیجه و کار نهایی به درستی انجام شود. دو روش برای ایجاد تعداد زیادی وزوز در بازاریابی محتوا وجود دارد: تولید محتوای مبتنی بر رویداد (به عنوان مثال ، پست های مربوط به آخرین فیلم جنگ ستارگان) ، یا ایجاد محتوای همیشه سبز که برای یک دوره طولانی برای خوانندگان شما قابل استفاده و مفید باشد. خب دوستان تعاریف دیگری نیز وجود دارند که دیگران در مورد تولید محتوا گفته اند اما برای اینکه نمی خواهم شما را بیش از حد درگیر تعریفات کنم و از بحث اصلی به دور بمانیم ، تنها با تعریف بالا این بخش را به پایان می رسانیم هدف ما ارتباط مستقیم و احساسی با مخاطبان است که می تواند این ارتباط با تماشای یک ویدیوی چند دقیقه ای یا خواندن یک متن کوتاه باشد. آنها از طریق رتبه الکسا با هم به رقابت میپردازند تا باز هم به این شیوه بتوانند هدف اول را دنبال کرده و افرادی که قصد تبلیغات در سایت رقبا را دارند به سمت خود جذب کنند. چه اطلاعاتی را جستجو می کنند؟

قبل از شروع ، حتما لیستی از کلمات کلیدی را که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید ، تهیه کنید. آیا می توانید برای همان موضوع محتوا تهیه کنید ، اما با اطلاعات فعلی به روز شود؟ بهترین ابزارهای کلمات کلیدی Google Keyword Planner ابزاری رایگان برای جستجوی کلمات کلیدی است، اگرچه برای دسترسی به مفیدترین داده ها به یک کمپین فعال تبلیغات Google نیاز خواهید داشت. بهترین محتوای در حال حاضر ممکن است یک شخص را هدف قرار دهد. پس از تصمیم گیری در مورد موضوعی که می خواهید بنویسید ، بهترین مطالب را در حال حاضر در مورد آن موضوع جستجو کنید. با در نظر داشتن مخاطب هدف ، می توانید در مورد نیازهای خاص آنها بنویسید و آنچه را که آن ها می خواهند به آنها بدهید. مخاطب مورد نظر خود را برای محتوای خود تعیین کنید. هیچ قانون واقعی در مورد اینکه چه نوع اطلاعاتی را باید در شخصیت داشته باشید وجود ندارد. بیشتر به یک شخصیت خاص مخاطب مرتبط است. این بدان معناست که محتوا قبلاً باعث ایجاد تعداد مخاطب و بک لینک شده است. منظور از تولید محتوای متنی، محتوایی است که خواننده بتواند متن را تفسیر کرده، مفهوم و منظور گنجانده شده در متن را درک کند.

هر زمان ممکن باشد ، همیشه تولید محتوای همیشه سبز را انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر شما در گوگل کلمه آموزش تولید محتوا را جستجو کنید، با مقالات آموزشی یا دوره های ویدیویی غیر رایگان و معمولی روبرو میشوید. به چه چیزی بیشتر احتیاج دارند؟ آنچه را که در رسانه های اجتماعی عمده مانند LinkedIn یا Twitter قرار دارند به اشتراک بگذارید. بهینه سازی پروفایل های شبکه های اجتماعی موجب ارتقا اعتبار دامنه وب سایت شما نخواهد شد. ممکن است افرادی که در شبکه های اجتماعی مختلف حضور دارند ، به محصولات یا خدمات شما نیاز داشته باشند. چه نوع اطلاعاتی آنها تمایل به مصرف آنلاین دارند؟ آیا می توانید عمق بیشتری به مقاله موجود اضافه کنید که باعث بهتر شدن آن می شود. در صورتی که مطمئن شدید سرور سایت تان مشکل دارد، باید سریعا به سراغ یک شرکت هاستینگ معتبر رفته و سایت تان را به آن منتقل کنید.

همچنین با لینک دادن به وبسایت های معتبر می توانید اعتبار سایت خود را بالا ببرید. داشتن یک وب سایت با رتبهی بالا درگوگل به معنی داشتن یک جریان ثابت از مشتریان است. بنابراین اولین اقدام جهت ایجاد بک لینک PBN، خریداری دامنه هایی با Domain Authority بالا است که بک لینک های toxic یا به اصطلاح toxic backlink و spammy backlink که باعث تضعیف SEO سایت شما میشوند، را نداشته باشند. اولین قدم پیدا کردن مطالب در لایبری شماست که دارای ارزش پیوند هستند. • لایبری خود را در Google جستجو کنید. اگر میزان مشتریان شما به اندازه کافی زیاد نیست ، پس به مشتریان ایده آل خود بیاندیشید. مقایسه کوچکی هم بین کشور ایران و سوریه انجام شده است، زیرا هر دو کشور مسلمان محسوب می­شوند و کلمه­ «جمهوری» در عنوان هر دو نظام به کار رفته ­است. پس با انجام چند کار کوچک و مهم مثل، ایجاد تیتر درشت تر، استفاده از تصاویر و فیلمهای مرتبط و … محتوای همیشه سبز اگر درست انجام شود می تواند باعث ایجاد ترافیک پایدار شود. سئو کلاه سیاه روشی غیر اخلاقی است که توسط برخی بازاریاب های اینترنتی برای تقویت نتایج وب سایت و کسب رتبه های بهتر در SERP ها (صفحه نتایج موتور جستجو) استفاده می شود.