• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش Yoast SEO – راهنمای جامع کار با افزونه یوست سئو

آموزش Yoast SEO – راهنمای جامع کار با افزونه یوست سئو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ولی حقیقت دارد. ما به صورت عینی در جلو چشم شما، فیس بوک را دور خواهیم زد و از آن برای مقاصد سئو استفاده می نماییم. در این جلسه میریم سراغ بخش ظاهر جستجو در یواست سئو و تنظیمات آن را انجام خواهیم داد. به عبارت دیگر منظور از داشتن سناریو، این است که بدانید قرار است چه چیزی را ضبط کنید و ابتدا و انتهای ویدئوتان قرار است چگونه باشد، چه چیزهایی را می خواهید در ویدئو هایتان بگویید تا وسط ضبط تپق نزنید. وقتی هدف و استراتژی شما مشخص باشد، خیلی راحت میتوانید برای جمعآوری ایمیل کاربران از روشهای مختلف اقدام کنید. شما با گذشت زمان قطعا پیشرفت میکنید و خیلی راحت میتوانید محتوای با کیفیت تولید کنید. برای مثال میتوانید تعدادی مقاله به صورت سریالی تهیه کنید و از کاربران بخواهید برای دسترسی به این مقالات، ایمیل خود را وارد کنند. در این پژوهش تحلیل محتوای کیفی با طرح تحلیل استقرایی، استفاده شده است. استفاده درست از لینک های داخلی برای وب سایت و به کارگیری مناسب انکرتکست ها در وب سایت باعث معرفی صفحات تازه و مهم وب سایت شما میشود و همین امر باعث افزایش ورودی مخاطبان از صفحات ثبت شده در سرچ گوگل و افزایش بازدهی صفحات دیگر وب سایت شما میگردد.

به محض شروع کمپین ها ، نحوه رفتار مخاطبان با کلمات کلیدی مختلف را ببینید. با این روش کسب و کار شما میتواند به وسیله بهترین و معتبرترین رسانههای اینترنتی به مخاطبان پیشنهاد شود. انجام دادن مجموعه ی این کارها به برندینگ و شناخته شدن کانال یوتیوبی شما بسیار کمک می کند. به همین منظور استفاده از این سرویس و به اشتراک گذاری ویدئو در بازاریابی ویدئویی بسیار مهم است؛زیرا گوگل توجه بسیار زیادی به یوتیوب می کند که می توان به کمک آن ترافیک مناسبی را برای سایت ایجاد کرد و منجر به بهبود سئو سایت شد. نکته مثبت این موضوع، عدم احتیاج به تجهیزات عالی است! برای ساخت و فعالیت حرفه ای در یوتیوب لازم است؛ که در ابتدا به چند نکته ی مهم توجه داشته باشید؛ تا مطابق آن تولیدمحتوا کنید و به درآمد برسید. برای تولید محتوا در زمینه ی بازی های آنلاین به تجهیزات بسیار مناسب شامل کنسول های بازی، بازی های جدید، هدفون های با کیفیت و سیستم مناسب نیازمند هستید، البته از زمین های خاکی هم می توانید شروع کنید! به همین منظور پیشنهاد میکنیم ویدئو استراتژی تولید محتوا برای سئو را حتما مشاهده کنید.

روز به روز مهارت خود را گسترش دهید، تا ویدئوهای جدیدتری را منتشر کنید. از لوگوی خود می توانید برای واترمارک ویدئوهای خود استفاده کنید. حتی اگر ایدههای کمی برای تولید محتوا دارید، میتوانید محتواهای سایت را هر بار آپدیت کنید. در فرایند تولید محتوا باید ویرایش را حتما مد نظر بگیرید. ترتیب رعایت هدینگ ها شدیدا اهمیت دارد و ربات ها و خزنده های موتورهای جستجو پله پله یک متن را بررسی میکنند و اگر یکی از پله ها حذف شود خودکار از ادامه مسیر صرف نظر می کنند. به عنوان مثال کلمه کلیدی “SEO” را در نظر بگیرید. به هیچ عنوان سمت موضوعات ترند نروید؛ چون همان طور که این موضوعات یهویی معروف شدند، یهو هم به فراموشی سپرده می شوند! از طرفی سعی کنید عنوان طولانی ننویسید، کوتاه و جذاب نوشتن، بهترین روش عنواننویسی است. چون شرکت در مسابقات نویسندگی و گویندگی یا حتی دعوت شدن به رادیو دانشگاهمون خیلی برام درامد نداشته و همچنین عضو یک گروه مشاوره ای هستم ولی متاسفانه درامدش خیلی کمه.خیلی لطف میکنید اگه راهنماییم کنید. شما به را حتی و فقط با یک گوشی هوشمند می توانید در زمینه آشپزی تولید محتوا کنید.

برای مثال ممکن است شما بخواهید ایمیل کاربران را جمعآوری کنید و بعدا در کمپینهای بازاریابی از آنها استفاده کنید. زمانی که شما یک محتوای با کیفیت تولید میکنید، بهتر است طبق یک برنامه مشخص، آنها بهروزرسانی کنید. ✅ افزونه سئو امکاناتی را به سایت وردپرس اضافه می کند تا امکان کسب رتبه بهتر در نتایج موتورهای جستجو فراهم شود و کسب و کار رونق بگیرد. کسب درآمد با گوشی و بدون سرمایه ! ● ترافیک مستقیم، کاربرانی که بدون واسطه و بدون کلیک کردن روی لینک یعنی کاربرانی که با استفاده از جستوجو وارد سایت میشوند. مطمئن باشید بدون تولید محتوای با کیفیت نمیتوانید یک کسبوکار موفق داشته باشید. مطمئن باشید که با وجود عکسها، محتوای بهتر و موفقتری خواهید داشت. بهتر است که مطالب مهمتان را به صورت تیتر وار بنویسید، تا فراموش نشوند. همیشه بهتر است قبل از نگارش مقالات، از خودتان بپرسید: “هدف از تولید محتوا چیست؟ استفاده از انواع مختلف محتوا مثل ویدئو، عکس، متن، بلاگ و … در واقع شما باید یک استراتژی برای تولید محتوا داشته باشید. شاید شما هم چند Expert Roundup (خلاصه خبر) دیده باشید – نوشته های وبلاگی که بتواند ایده ها و اندیشه های برخی از متخصصین را جمع بندی میکنند – که به تازگی نیز سر و صدای بسیاری زیادی به پا کرده اند.