آموزش Enhancements گوگل سرچ کنسول – SEOEDU

ساخت بک لینک به این روش، در دسته سئو کلاه خاکستری قرار میگیرد. ساخت بک لینک به صورت مصنوعی یک روش سئو کلاه سیاه و شاید شاخص ترین نوع از سئو سیاه باشد. احتمالا میدونین که سرچ مستقیم توی گوگل و کلیک روی سایت پیدا شده توی نتایج جست و جو یکی از موثر ترین روش های رشد سئوی سایت همونطور که در ابتدای صفحه گفتیم نرم افزار ما با استفاده از موس و کیبورد واقعی بجای استفاده از دستورات برنامه نویسی جست وجو و کلیک رو روی سایت شمارو توی گوگل انجام میدهد وبه خاطر همین نحوه عملکردش دقیقا شبیه به کار انسان خود نرم افزار به هیچ وجه به عنوان ربات شناسایی نمیشه اما گوگل هم روش های خلاقانه زیادی برای شناسایی عملکرد های مشکوک داره که مهم ترینش که توضیح دادنش اینجا ممکنه به دردمون بخوره الگوریتم رنک برین که دقیقا مبتنی بر تجربه کاربریه مثلا شما زمانی رو در نظر بگیرین که خودتون می خواین یه مطلبیو رو توی گوگل جست و جو کنید و در موردش اطلاعات کسب کنید در چنین مواقعی شما چند دفعه اون مطلب رو سرچ میزنید گاهی ممکنه با یه بار سرچ زدن به نتیجه برسین گاهی هم ممکنه لازم باشه تا چندین کلمه کلیدی مختلف رو سرچ برنین تا به نتیجه مطلوب دست پیدا بکنید اما قطعا هیچ وقت بیشتر از یک و دو روز نمیکشه که از جست و جو خودتون به نتیجه دل خواه میرسین پس شما و تقریبا همه ی ادم هایی که به عنوان یه انسان معمولی از گوگول استفاده میکنند هیچ وقت یه کلمه کلیدی ثابت رو به مدت یه هفته تا یه ماه پشت سر هم سرچ نمی زنند و روی یک سایت کلیک نمیکنند.

بیاموزید که Google چگونه صفحات وب را کشف ، و سرویس می کند و اگر نیاز به کمک دارید میتوانید بخش پشتیبانی سایت و تعرفه آن را مشاهده کنید. بعد از اتمام کار میتوانید با استفاده از نرم افزارهای ادیت صدا، مثل ادوبی آدیشن، صدای خود را حرفه ای تر کرده، کیفیت آن را بالا ببرید، روی صدای تان آهنگ بگذارید و بسیاری کارهای دیگر تا یک پادکست جذاب و حرفه ای تولید کنید. به عنوان یک یادآوری، انکر تکست متن قابل مشاهده یک لینک هست. وظیفه این الگوریتم جریمه سایت هایی بود که به صورت مصنوعی و بر خلاف قوانین گوگل اقدام به ساخت بک لینک کرده بودند. در گذشته تصور می شد این ابزار فقط از سایت هایی که دامنه .com دارند، پشتیبانی می کند. در دراز مدت ، سئو کلاه سفید از نظر هزینه، از مزیت بیشتری برخوردار می باشد. برای همین این هنر هر چه بیشتر باشد باید ارزش بیشتری برای آن قائل شد و به طور معمول هزینه بیشتری هم خواهد داشت. ساخت و ایجاد محتوای شما باید بر اساس نیاز کاربر باشد چون شما سایت خود و اطلاعات خود را جز برای استفاده آنان طراحی و بهینه سازی نمی کنید و البته یادتون هم که نرفته٬ محتوا پادشاهه!

زمانی که برند شما در ذهن مخاطب به عنوان یک سایت مفید و مرجع ماندگار شود، علاوه بر اینکه بدون جستجو کلمات و فقط با سرچ نام برند شما به سایتتان وارد میشود، در نتایج جستجو نیز هرجا نام سایت شمارا ببیند، بدون درنگ بر روی آن کلیک میکند و این موضوع باعث افزایش سئو سایت میشود. در گذشته پیج رنکِ یک سایت، یک مورد مفید برای سنجش اعتبار آن سایت بود. در ابتدا این ابزار به خوبی به کاربران و خود گوگل کمک میکرد اما پس از گذشت مدت کوتاهی، وبمستران و مدیران سایت ها، سعی در دور زدن آن کردند. از معایب دیگر استفاده از سئو کلاه سفید مدت زمان طولانی برای رسیدن به کسب جایگاهی مناسب در مقایسه با سئو کلاه سیاه است. سئو کلاه سفید تغییراتی می باشد که برای بازدیدکنندگان سایت شما جذاب و مجذوب کننده می باشد. در قسمت جدول نیز خطاهایی که در breadcrumb ایجاد شده است نمایش داده می شود. در این حالت گوگل شمارا به خاطر محتوای کپی جریمه نمیکند. این نکته باعث میشود که سرویس های ماهانه ای در سئو مسترز تدوین گردد تا بر اساس خدمات ماهانه اقدام به پرداخت هزینه نمایید. علاوه بر آن این نوع ترافیک خود باعث افزایش سئو سایت شما میشود.

مطمئنا اگر به امید لینک گرفتن طبیعی ازسایتهای دیگر باشیم، شاید باید ۲ تا ۵ سال بر روی سایت خود کارکنیم تا شاید سایتهایی مارا به عنوان یک مرجع شناسایی کرده و به ما لینک بدهند. همین موضوع باعث شده تا بعضی از سئو کاران برند سازی را یک نوع سئو خارجی بدانند. مطمئنا دیده شدن نام و لینک سایت شما در محتواهای مفید سایتهای مختلف، باعث افزیش اعتبار شما نزد مخاطبان خواهد شد. در نظر داشته باشید که اگر میخواهید رپورتاژ آگهی ها منجر به افزایش بازدید سایت تان شوند، در سایت های محبوب و پرمخاطب رپورتاژ ثبت کنید. این قبیل مشتریان می توانند با انتخاب بسته های موجود در طرح قیمت اینترنت ADSL برنزی هزینه های مصرفی خود را کاهش دهند. و احتمالا نرخ کلیک شما را کاهش می دهد. زیرا یک سایت به راحتی و با ایجاد هزار بک لینک مصنوعی به رتبه یک نتایج جستجو می آمد و در آنجا شروع به ایجاد تبلیغات مزاحم برای کاربر میکرد. به طور مثال سایت دیجی کالا یک سایت بسیار محبوب است و شاید در ماه بیش از ۱۰۰ لینک طبیعی از سایت های مختلف دریافت میکند.