• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش 0 تا 100 تمام ابزارهای سرچ کنسول گوگل – پایگاه دانش میزبانفا

آموزش 0 تا 100 تمام ابزارهای سرچ کنسول گوگل – پایگاه دانش میزبانفا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

البته که محتوا باید به صورت استاندارد و اصولی نگارش شود و اهمیت ویژهای در سئوی سایت ما دارد، اما در عین حال ما نباید از سئو تکنیکال و ساختار سایت هم غافل شویم. بهتر است که با کمک فایل Robot.txt یکسری از صفحات بی اهمیت خود را no-index کنید، و تمرکز خود را بر روی صفحاتی که خدمات اصلی وبسایت شما در آن پری شده است بگذارید. شاید مشهورترین رویکرد برای قضاوت دربارۀ کارامدی آموزش دینی، مشاهدۀ رفتار افراد دیندار باشد؛ برای مثال پیروان یک دین بهخصوص، تا چه اندازه به قوانین آن دین در امر ازدواج، روابط اجتماعی، پیداکردن شغل، عبادت و انجام آیین و شعائر دینی پایبندند یا مشاهدۀ عملکرد افراد در موقعیتهای مختلف و بررسی انطباق آن با مبانی دینداری باشد (صمدی، 1394)؛ با این حال، مبتنی بر چنین روشهایی شاید همچنان نتوان بهروشنی به سؤال اثربخشی برنامۀ تربیت دینی پاسخ داد. ولی معمولا سایت هایی که در فروش بک لینک زیاده روی میکنند و به صفحات بسیاری با موضوعات مختلف لینک میدهند مورد توجه رقبای خود قرار گرفته و مستقیما توسط این افراد به گوگل گزارش میشوند. حقیقت این است که ترفندها، اصول و تکنیک های بهینه سازی سایت در زمینه سئو بر اساس الگوریتم های گوگل معمولا استخراج می شوند!

پس باید دقت داشته باشید که صفحات وب سایت خود را در حالت موبایل و تبلت هم بهینه سازی نمایید. نکته : منظور از Responsive سازی این است که صفحات سایت ما در حالت دسکتاپ، موبایل و تبلت حالت نمایش درستی را برای کاربران داشته باشند. نکته » برای جلوگیری از ایندکس شدن صفحات سایت پیشنهاد می کنیم که مقاله جلوگیری از ایندکس شدن صفحات سایت را مطالعه نمایید. به عنوان مثال اگر الان در وبسایت Atgo ما بیاییم و مقاله سئو تکنیکال چیست را حذف کنیم اگر شما در این سایت عبارت سئو تکنیکال را جستجو کنید به صفحه ۴۰۴ برخورد می کنید. در نهایت امیدواریم که ارائه این مطلب مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد در صورتی که علاقه مند هستید مباحث مربوط به سئو تکنیکال را به صورت کاربردی یاد بگیرید می توانید در دوره سئو شرکت نمایید، شرکت دیجیتال مارکتینگ Atgo این دوره آموزشی را برای علاقمندان به این حوزه کاربردی در نظر گرفته است. همچنین می توانید با شرکت در دوره دیجیتال مارکتینگ مباحث مربوط به بازاریابی دیجیتال را یاد بگیرید، و در صورتی که علاقه مند به آشنایی با نحوه آموزش این دوره هستید می توانید به صفحه آموزش دیجیتال مارکتینگ مراجعه نمایید.

جهت آشنایی بیشتر با تگ های کاربردی html توصیه می کنیم که به صفحه آموزش HTMl مراجعه نمایید، که در این صفحه می توانید فیلم های آموزش رایگان را مشاهده نمایید و با تگ های کاربردی HTML بیشتر آشنا شوید. جهت آشنایی بیشتر با آموزش های سئو تکنیکال در سال ۲۰۲۱ می توانید به صفحه آموزش سئو مراجعه نمایید و در این صفحه با مشاهده فیلم های آموزشی رایگان اطلاعات خود را در این زمینه ارتقا دهید. برای درک اینکه معنای واقعی سئو تکنیکال چیست، اجازه دهید با برخی اصطلاحات پایه و مهم شروع کنیم. وضعیت او را به خوبی درک می­کنید. بهینه سازی موتور جستجو به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوا را درک و تحویل دهند. با توجه به افزایش کاربران موبایل گوگل توجه ویژه به نسخه ریسپانسیو وب سایت ها و سرعت نمایش به کاربر داشته است و با وجود آنکه بیشتر سایتها در حال حاضر نمایش مناسبی در موبایل دارند ولی سرعت نمایش اطلاعات و کاربرد بسیار پایین است و برای رفع مشکل گوگل از قابلیت Accelerated Mobile Pages استفاده می کند. به طور کلی هر لینک به صورت پیش فرض فالو محسوب میشود مگر آنکه در کد html آن از ویژگی نوفالو استفاده شده باشد.

به طور کلی گوگل به کمک یک سری الگوریتم و فاکتورهای از پیش تعیین شده تشخیص میدهد که محتوای وب سایت شما چقدر با کیفیت دست به عنوان مثال با بررسی چگالی کلمات کلیدی وجود کلمات مرتبط تصاویر و غیر در مرزن محتوا می فهمد که صفحه شما چقدر برای بودن در نتایج اول گوگل لیاقت دارد. در واقع یک وبسایت موفق برای آنکه بتواند تمامی کلمات و خدمات مهم خود را به صفحه اول گوگل بیاورد و صفحات خود را برای موتورهای جستجوی گوگل بهینه سازی کند، باید به تمامی فاکتورهای سئو توجه ویژهای داشته باشد. پیش از آنکه با یک جواب کوتاه و خلاصه به مکالمه خود پایان دهید، دوباره فکر کنید. تا بتواند در رقابتی که در این زمینه وجود دارد پیروز شود، حذف در امر سه و وبسایت خود هرگز از سئو تکنیکال غافل نشوید. خبر خوب این است که بعد از انجام یک بررسی تکنیکال از سئو وبسایت خود و رفع هرگونه مشکلات احتمالی آن، دیگر مجبور نخواهید شد دوباره با آن برخورد کنید. و از این به بعد هر لینکی که شما به صفحه حذف شده داده باشید به صفحه ریدایرکت شده منتقل میشود و شما دیگر لینک شکستهای در وبسایت خود نخواهید داشت.