• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش یوتیوبر شدن : با تولید محتوا در یوتیوب، چگونه یوتیوبر شویم؟

آموزش یوتیوبر شدن : با تولید محتوا در یوتیوب، چگونه یوتیوبر شویم؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سوال: آیا شما سئو هم قبول می کنید؟ به عبارت دیگر لینک های داخلی کاربران را به مکان دیگری در سایت شما راهنمایی می کنند در حالی که لینک های خارجی، کاربران را به سایت های دیگر هدایت می کنند. استفاده از این نوع سئو، به وبسایت رقیب آسیب میزند و در نتیجه، وب سایت هدف با آسیب دیدن جایگاه سایت رقیب، بالا میآید و رتبهی خود را در صفحات نتایج بهبود میبخشد. وقتی صحبت از لینک دهی و سئو می شود، بک لینک ها یا لینک های خارجی بسیار مورد توجه قرار می گیرند اما شما نمی توانید از اهمیت ایجاد لینک داخلی برای رتبه بندی و بهینه سازی سایت تان غافل شوید. معمولا وقتی یک اینترنت کانکشن از یک سرویس دهنده اینترنتی میگیرید آنها به شما اطلاعاتی از قبیل اینکه چه سخت افزاری برای دریافت اینترنت شما بهتر است در اختیارتان میگذارند. البته برای بکاپ گیری از سایتتان باید از یک افزونه بکاپ گیری استفاده کنید که برای این مورد هم افزونههای رایگان و غیر رایگان مختلفی در میهن وردپرس منتشرشده است. سئو، شامل عناصر فنی و خلاقانهای میشود که برای بهبود رتبهدهی، ایجاد ترافیک و افزایش آگاهی در موتورهای جستوجو مورد نیاز هستند. به شما قول می دهیم اگر نحوه ایجاد اصولی لینک را بدانید و همچنین لینک های داخلی خود را اصلاح و ویرایش کنید، می توانید میزان ترافیک سایت خودتان را افزایش دهید.

اما نکته ایی که در اینجا بسیار مهم است این است که از قبل سوالات و متن خود را آماده نمایید و سعی نماید سوالاتی را مطرح نمایید که می دانید ممکن است سوالات کاربران شما باشد. با این کار چندین ویژگی بسیار کاربردی گوگل را برای خودتان فعال کرده اید. بنابراین شما باید کلمات کلیدی پرجستجو را از طریق ابزارهایی مانند Moz استخراج کنید و بر همان اساس، آن کلمات کلیدی را در متن محتوای خود استفاده کرده و از آنها به صفحه دیگری از سایت خود، لینک دهید. دسته بندی شامل موضوعات کلیتر است که مجموعهای از مطالب را در برمیگیرد مانند خدمات هاست که می تواند صفحاتی مانند هاست لینوکس، هاست وردپرس، هاست ویندوز را پوشش دهد پس ما از خدمات هاست به عنوان دستهبندی در سایت خود استفاده میکنیم. کارسئوکار مانند کارمندان نیست که 9 صبح به ساعت ورود و ۵ بعد از ظهر هم ساعت خروج بزند. برای جذب ترافیک بیشتر نیازی نیست که حتما لینک اول در سرچ گوگل باشید. میزان ارتباط: حتما از میزان ارتباط کلیدواژهای که قرار است صفحه A را به صفحه B متصل کند مطمئن شوید.

برگزاری یک وبینار ارزشمند که در آن مخاطبان مطالب مفیدی میآموزند، میتواند به ساخت بک لینک برای سایتتان کمک فراوانی کند. همه لینک های شما بر روی یک کلمه مشخص نباشد و از عبارات و ترکیب های مختلف برای لینک سازی استفاده کنید. اگر جواب مثبت است، پس انجامش دهید یا برای مثال سعی کنید مطالبی که قرار میدهید تراوشات ذهنی خود شما باشند چرا که گوگل محتوای کپی را به سادگی تشخیص می دهد و چیزی جز جریمه و پیگرد های قانونی گوگل برای شما باقی نمی ماند. چه کار باید انجام دهیم که به خاطر لینکهایی که به صفحههای دیگر سایت خودمان میدهیم، جریمه نشویم؟ چون می داند اطلاعاتی که مخاطب میخواهد، به صورت کامل و بدون نیاز به رجوع به صفحههای بیشتر در اختیارش قرار داده می شود. پیشنهاد میکنیم تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا این مبحث را به صورت کامل با هم بررسی کنیم. لینک های داخلی به ما کمک میکنند تا بین صفحات وبسایت خودمان ارتباط منطقی برقرار کنیم و به رباتهای گوگل بفهمانیم که یک صفحه در کجایِ نقشه محتواییِ سایت ما قرار دارد و قرار هست چه کارکردی برای ما داشته باشد. برای انکرتکستها همیشه باید از کلیدواژههای اصلی و هدف خود استفاده کنیم؟

پس اگر کاربری از ad blocker یا یوتیوب پریمیوم استفاده کند، پولی به شما در ازای بازدید آن تعلق نمیگیرد. لینک های داخلی یک وب سایت هم دقیقا همانند همین آسانسور و راه پله های هستند که شما برای رسیدن به اتاق مقصد از آنها استفاده می کنید. اما چطور میتوانیم در محتوای خودمان یک لینک سازی خوب و اصولی داشته باشیم؟ باید بدانید که آن سایت هایی که راه و روش اصولی لینک سازی را نمی دانند، علاوه بر اینکه که موتورهای جستجو و کاربران خود را گیج می کنند، کارآیی چندانی نیز نخواهند داشت. در این روش نیز شما هزینه ای را بابت خدمات سئو می پردازید و اینکه کدام شرکت را انتخاب کنید معیارهایی نیز دارد. در نهایت خواهید دید که بازدید سایت شما روز به روز بیشتر شده و بعد از مدتی به چندین برابر وضعیت فعلی می رسد. هدف شما از ایجاد لینک های داخلی، ارتقای رتبه سایت و ورود مخاطب بیشتر به صفحه است. ولی اگر تصمیم شما برای بهنیه سازی URL های قدیمی جدی است میتوانید، توسط 301 redirect صفحات قدیمی را به URL های جدید هدایت کنید.