• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش نصب و استفاده از سرچ کنسول گوگل در وردپرس – استودیو بهتر

آموزش نصب و استفاده از سرچ کنسول گوگل در وردپرس – استودیو بهتر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

یک سئوکار حرفه ای وردپرس با استفاده از شناختی که از سیستم وردپرس و افزونه های آن دارد می تواند با کمترین هزینه در زمینه برنامه نویسی به سئو و بهینه سازی سایت های شرکتی، فروشگاهی، شخصی و … خرسندیم که در سی و پنجمین قسمت از سری آموزشهای یکشنبه های آموزشی در خدمتتان هستیم. خرسندیم که در سی و نهمین قسمت از سری آموزشهای یکشنبه های آموزشی در خدمتتان هستیم. برای تولید محتوا در آموزش و پرورش هم یه شیوهی مناسبه به خصوص اگه معلم بتونه با یه سری نرمافزارها مثل فتوشاپ یا پاوپوینت، کار را به صورت حرفهای درست کنه. علتش هم شرایط سنی دانشآموزان و عدم علاقهمندی آنها به گوش کردن مطالب درسی به شیوهی صوتیه. چون با ویژگیهای خاصش، همهی گروههای سنی رو به خودش جذب میکنه. از طرفی اگر از ویژگیهایی استفاده کنید که احتمال کلیک کردن بر روی آن کم باشد، مانند قرار گرفتن لینک در پایین صفحه با همان رنگ و همان قلم کل متن و استفاده از انکر تکستی که مورد علاقه کاربران نیست، این بک لینک بر رنک سایت شما تاثیری ندارد.

از این رو، رفتار کاربر به الگوریتم رتبه بندی گوگل بستگی دارد. درسته که داشتن رتبه های بالا در موتور جستجوی گوگل یک دستاورد عالی است اما تا جایی که من اطلاع دارم با لینک رتبه یک گوگل نمی توان مخارج زندگی را پرداخت. برای کسب و کار و مشتریان خود لینک ایجاد کنید و آنها را با محتوای عالی به یکدیگر مرتبط بکنید. ۱۴- یک موضوع الکسا روی سایت خود ایجاد کنید و از آن برای اضافه کردن انواع خبرها و مقالات در مورد الکسا استفاده کنید. که با صدای خود معلم تدریس شده و چون از موشنها و رنگهای زیبا استفاده میشود برای دانش آموزان جذاب است. اگر شما هم از این دسته افراد هستید، متاسفانه یک خبر بد برایتان دارم؛ امروزه گوگل با کسانی که می خواهند با اقدامات غیرقانونی سئوی سایت خود را تامین کنند، به شدت برخورد میکند. برای طراحی سایت های این چنینی می توانید درخواست خود را از طریق فرم سفارش ارسال نمایید. اگر تا به امروز نسبت به طراحی و راه اندازی وب سایت خود شک داشتید شرکت اسپیناس این امر را به بهترین نحو برایتان میسر می کند و در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود. تصویری: تولید محتوای تصویری نسبت به محتوای متنی، برای بچهها از جذابیت بیشتری برخورداره.

تولید محتوا در آموزش و پرورش، کمتر شامل این روش میشه چون این شیوه نسبت به سایر انواع محتوا، جذابیت کمتری برای دانشآموزان داره. در کنار هم بهترین روش برای تولید محتوا در آموزش و پرورشه. کسب ترافیک طبیعی از گوگل کار دشواریست و هر گونه روش نامتعارف برای رسیدن به چنین هدفی احتمالا موجب جریمه وب سایت شما در آینده خواهد شد. نرم افزار کمتاسیا استودیو یکی از محبوب ترین نرم افزارهای تولید محتوا و ضبط آموزشهای مالتی مدیاست که وظیه فیلم برداری از دسکتاپ و تدوین ویدیوهای ضبط شده و یا سایر ویدیوها و عکسها را به عهده داره. پیش فرض ما اینه که شما یک اسمارت فون یا موبایل هوشمند اندروید یا آیفون دارید. اولین سوالی که خیلی از ما پرسیده میشه اینه که شما خودتون از چه زمانی و چگونه شروع کردید؟ اما چرا زمانی که تکنیکهای سئو را برای وب سایتتان استفاده می کنید، رتبه الکسا به صورت صعودی بهبود می یابد! این عامل ممکن است ناشی از ضعف محتوای کتب درسی زبانانگلیسی، تناسب نداشتن متون کتب درسی در مقایسه با توان دانشآموزان، استفاده نکردن از روشهای تدریس متنوع و فعال، کمبود ساعات اختصاص داده شده به درس زبان، استفاده نکردن از آزمایشگاه زبان، کلاسهای پرجمعیت، استفاده نکردن از معلمان کارآمد و توانمند و آزمونهای مستمر کلاسی، تسلط نداشتن معلم به مهارتهای دانش زبانانگلیسی و حتی تدریس زبانانگلیسی به کمک زبان فارسی و مواردی از این قبیل باشد.

جالب است بدانید که برای ساخت این نوع از ویدئوها، حتما نیاز به حضور فیزیک جلوی دوربین ندارید. گفتنی است، خلأ آموزش، مقاومت در برابر شرایط سخت ولی گذرای دانشجویی است. که در جواب این سوال یک شرح حال و بیوگرافی مختصر را برای شما عزیزان توضیح دادیم. سوال چهارم درباره تجهیزات و ادوات لازم برای تولید محتواست و اینکه اگر کسی تجهیزات کامل و پیشرفته نداشته باشه هم میتونه وارد مقوله تولید محتوا بشه یا نه؟ مگه اینکه معلمی خلاقیت خاصی به خرج بده و یه محتوای خیلی جذاب صوتی تولید کنه. فرامحتوا قصد دارد با ارائه خدمات تولید محتوای با کیفیت، تجربهای متفاوت از اثربخشی فرایند بازاریابی محتوا و تولید محتوا را برای کسبوکارهای ایرانی رقم زند. تولید محتوا در آموزش و پرورش، توی یکی دو سال اخیر، بیش از هر زمان دیگهای رایج شده. درحالیکه شما به ازای هر محتوا زمان یا هزینه ای را صرف می کنید ، اما تعداد مخاطب فراوانی را جذب می نمایید.