• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش محتوا نویسی: 7 تکنیک Content Writing – آکادمی دیجیتال مارکتینگ

آموزش محتوا نویسی: 7 تکنیک Content Writing – آکادمی دیجیتال مارکتینگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تصور اشتباهی که سبب شده خیلی افراد فکر کنند الکسا تاثیری در سئو سایت دارد این است که با بهتر شدن رتبه فکر میکنند که سایت آنها بهینه شده است. برای مثال خدمات بهبود رتبه الکسا بازدیدیار می تواند با افزایش ورودی وب سایت شما از سایر وب سایت ها، گوگل و شبکه های اجتماعی، در کوتاه مدت مسبب افزایش بازدید و در بلند مدت سبب بهبود رتبه الکسا سایت شما شود. استفاده از کلمات کلیدی مناسب میتواند سبب افزایش بازدید سایت شود.ابزارهای پیشنهاد دهنده ی کلمات کلیدی زیادی وجود دارد که شما می توانید برای پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب با اهدافتان استفاده نمایید. لینک های با کیفیت بالا دارای دو مزیت کلیدی نسبت به لینک های سنتی هستند: ارتباط و اعتماد. اول از همه باید بگوییم که اعداد و ارقام هیچوقت به ما اشتباه نمی گویند و بسیار قابل اعتماد هستند پس سایت الکسا بسیار مطمئن است و به شما آمار و ارقامی در رابطه با ترافیک سایت (بازدید سایت) و رتبه شما میدهد و اگر رتبه خوبی نداشته باشید میتوانید استراتژی خود را تغییر دهید و کارهایی انجام دهید، تا بتوانید از رقیبان خود پیشی بگیرید.

تعداد بازدید کنندگان به یک سایت چگونه رتبه الکسا را تحت تاثیر قرار می دهد ؟ در این مقاله ابتدا با سایت الکسا و مکانیزم رتبه بندی های آن آشنا می شویم. شروع کنید به سوال پرسیدن در مورد آن کلمه کلیدی، مثلاً در مورد مثال آموزش سئو، از خودمان بپرسیم که کاربران ممکن است در چه زمینهای سوال داشته باشند که وارد گوگل شدهاند؟ بهینه سازی و سئو پیشرفته نیز از مهم ترین ارکان بهبود رتبه الکسا سایت می باشند که در ادامه بیشتر در این مورد توضیح خواهیم داد. بهبود رتبه الکسا نیاز به دانش تخصصی در زمینه سئو پیشرفته و بهینه سازی وب سایت دارد. حالا شاید برایتان سوال باشد آیا در فضای مجازی هم راهی برای رتبهبندی و مقایسه وجود دارد؟ سیستم پرداخت امن و فریلنسرهای کارلنسر این امکان رو برای ما فراهم کرد که به صورت غیر متمرکز و از طریق دورکاری روی تولید محتوای محصولات، سئو سایتمون و افزایش فروش از طریق سایت و شبکه اجتماعی کار کنیم و در این شرایط با وجود دورکاری حتی رشد خیلی زیادی هم داشتیم. به طور کلی شما افزایش رنک الکسا را زمانی دارید که ترافیک بیشتری از طریق محتوای باکیفیت بیاورید و بهینه سازی موتورهای جستوجو «SEO» رو بهتر انجام داده باشید.

می توانند رتبه الکسا سایت شما را کاهش داده و بهبود ببخشند، اما فراموش نکنید نتایج حاصل از چنین راه هایی اگرچه سریع به ثمر می نشیند و شما را خوشحال خواهد کرد اما موقتی و دوره ای خواهد بود! این حضور در سایت به واسطه ی اعتبار سایتی که رپورتاژ شما را انتشار داده است حاصل می شود. در نظر داشته باشید در این نوع عملکرد از ریدایرکت 301 برای انتقال اعتبار به لینک کوتاه شده استفاده می شود. این محتوا می تواند در SERP ها موقعیت بهتری داشته باشد و در دراز مدت کلیک های ارگانیک بیشتری را به دست آورد. راهکارهای ارائه شده توسط این وب سایت ها ادعا دارند که می توانند در مدت زمان کوتاهی رتبه الکسا سایت شما را بهبود بخشند. این کار موجب بهبود SEO سایت شما و افزایش رتبه الکسا خواهد شد. زیرا استفاده از نرم افزارهایی که ممکن است به رایگان برای افزایش بازدید سایت در سایتهای اینترنتی پیدا کنید نه تنها باعث بهبود وضعیت شما نمیشود بلکه از آنجا که مدتها قبل از طرف سایت الکسا و گوگل و بسیاری از سایتهای مرجع دیگر نیز شناسایی شده اند، موقعیت شما را دچار مخاطره خواهند نمود. الکسا با استفاده از ترکیبی از میانگین تخمینی بازدید کنندگان منحصر به فرد وبسایت (Unique Visitors) و تعداد تخمینی صفحات بازدید شده در طی سه ماه، رتبه بندی وبسایت ها را محاسبه می کند.

وبسایت های ارسال بازدید مثل بازدیدیار در ایران ، راهنمای سایت مدیام و reducealexarank درخارج می توانند با افزایش نرخ ورودی به وب سایت شما از روش های مختلف، در بهبود رتبه الکسا وب سایت شما کمک کنند و در مدت زمان کوتاهی وب سایت شما را به عنوان یکی از وب سایت های موفق در میان سایر وب سایت های رقبا محبوب سازند. مجموعه نکات مطرح شده دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی را به سمت سایت یا وبلاگ آورده و باعث می شود که آن ها مدت زمانی را در صفحات بمانند تا متنی را بخوانند، ویدیویی را ببینند و … گوگل در صورت رعایت نکات گفته شده، سایت شما را به عنوان یک سایت فعال شناسایی کرده و این موضوع در رنک الکسا شما موثر خواهد بود. این یعنی آلبوم ي نظیر اي که الکسا بهرهگیری میکند خیلی کوچک هست و همینطور بیشتر مرتبط به افرادی هست که عادت دارند شمار زیادی افزونه روی مرورگرشان نصب کنند «بیشتر اسکنرها تولبار الکسا را بعنوان ابزار تبلیغاتی یا ابزار ردیابی طبقه بندی میکنند». اگر سایت شما دارای محتوای غیرفعال زیادی باشد، موتورهای جستجو در جستجوی محتوای بی اثر غرق می شوند و قبل از خزیدن موارد خوب، سایت را رها می کنند.