آموزش طراحی سایت و سئو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

این نوع سئو مربوط به انجام کارهایی می شود که داخل خود سایت صورت می گیرند مانند محتوا ، عکس ، لینک و… بیشتر شدن ترافیک وب سایت می شود. با تگ alt دقیق در تصاویر خود، شما شانس بیشتری برای ظاهر شدن در جستجوهای تصویری گوگل را خواهید داشت. این موضوع در نتیجه ی مقایسه شما نیز بسیار تاثیرگذار می باشد ؛ چرا که ممکن است کلمه ای که در سالهای پیش نیز دارای محبوبیت بوده است به دلیل محبوب شدن ناگهانی کلمه مقایسهای شما امتیاز کمتری بگیرد ولی بطور کلی جستجوی آن بیشتر از کلمه ی دیگر باشد که امتیاز بیشتری را در نمودار دریافت کرده است . اصولا بهترین سرورها هم ادعای 99 درصد فعال بودن را دارند نه 100 درصد. این دو روش تبلیغاتی معایبی دارند مثلا هزینه های تبلیغات تلویزیونی بالا است و تبلیغات روزنامه شامل افراد محدودی می شود. چند سایت ارائه دهنده نظر سنجی آنلاین با آتوریتی بالا را در زیر عنوان می کنم.

برای ایجاد URL مناسب، خلاصه مقاله خود را در قالب چند کلمه در حد امکان بگذارید؛ این امر باعث میشود صفحه شما برای کاربر جذابتر شود و برای گوگل قابل درک شود. اتفاقی که افتاده این هست که هم شما محتوا تولید کردید برای پیج اینستاگرام خودتون و هم اینکه فرصتی ایجاد کردید که قابلیت جستجو و جذابیت پیج شما زیاد بشه. ثبت کنید و سایت خود را بر روی این دامنه نیز بالا بیاورید. گوگل دیسکاور چیست و چگونه ترافیک سایت را بالا می برد؟ با توجه به اینکه جستجوهای تصویری بخشی جدایی ناپذیر از سرویس گوگل است، مهم است که تصاویر خود را بهینه سازی کنید تا بتواند گوگل آنها را درک کند. با استفاده از alt text، هر تصویر منتشر شده بر روی سایت شما در واژگان مختصر و دقیق توصیف میشود؛ به این دلیل که گوگل نمیتواند تصاویر شما را ببیند، بنابراین شما باید از alt text برای انتقال معنایی استفاده کنید.

سئوکار لازم است با اهمیت ترین این معیارها را برای سایت خود انجام دهد. جستجوی امیل در گوگل او را با پستی با عنوان “مطالعه موردی استراتژی محتوا: 36282 خواننده، بیش از 1000 مشترک ایمیل” که در سایت Backlinko منتشر شده بود، آشنا کرد. اگر بارگذاری بیش از 3 ثانیه طول بکشد، 40 درصد از مشتریان یک صفحه را ترک می کنند؛ سرعت سایت باید برای هر وبمستر یک اولویت باشد. بنابراین نباید نقش بهینه سازی صفحات سایت در نمایشگر های موبایل و تبلت را دست کم گرفت، بنابراین سئو سایت شما بر اساس نمایش در صفحه مبایل هم ارزیابی میگردد. شما باید دانش خود را به روز نگه دارید تا رتبهبندی وب سایت خود را حفظ کنید. سئو دربرگیرنده ی روش هایی می باشد که استراتژیک سایت ها را تغییر می دهد. و نیز ارتباط بین کلمه های کلیدی و صفحه ها را بیشتر کند. شما باید این موضوع را به خاطر بسپارید تا هیچ وقت کلمه کلیدی اشتباهی را برای خود بهینه سازی نکنید.

صفحات یتیم یا orphan pages صفحاتی از سایت هستند که هیچ لینکی از صفحات دیگر سایت به آنها داده نشده است. گوگل هر روزه پارامترهای جدیدی را برای خود طراحی می کند بنابراین هیچ کس قادر نمی باشد که رتبه بندی وب سایت مورد نظر را از قبل حدس بزند. این کارشناس برنامه ریزی شهر با بیان این که بخش قابلتوجهی از کسانی که در تهران مستاجر هستند مجبور شدند که به جهت کرایههای بسیار بالابه حاشیهی شهر سفر کنند گفت : طبیعتا این افراد هر روز مسیر بیشتری را نسبت به قبل می پیمایند که این پیمایش بیشتر به ترافیک بیشتر هم ختم می شود . سئو تکنیکال یکی از حساس ترین عوامل در مورد سایت میباشد که موارد زیادی سئو تکنیکال را تشکیل می دهد. سئو داخلی که به صورت تخصصی به On-Site SEO و On-Page SEO متخصصین سئو سایت می شناسند، به مجموعه اقداماتی می گویند که با انجام آنها در داخل وب سایت سعی می شود جایگاه و رتبه سئو سایت در گوگل را افزایش داد. قرن بیست و یکم را می توان قرن بروز شگفتی های بی نظیر دانست.