• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش طراحی سایت دیجی کالا – آموزش ساخت سایت دیجی کالا

آموزش طراحی سایت دیجی کالا – آموزش ساخت سایت دیجی کالا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در این مقاله، علاوه بر تشریح تفاوت استراتژی سئو کلاه سفید و سیاه، اصول تکنیکهای موثر سئوی کلاه سفید و چگونگی بهبود آنها در عوامل رتبه­ بندی اصلی در صفحات گوگل را بررسی خواهیم کرد. همچنین مواردی که باعث بهبود عملکرد سایت بهویژه از نظر سئوی تکنیکال (فنی) را نشان میدهد. با توجه به شیوع کرونا از سال 1398 در ایران، کسب و کارهای سنتی مثل قبل مشتری ندارند و غالب افراد همه به سمت آنلاین کردن کسب و کارشان رفتند حالا برخی سایت ساختند و برخی پیج اینستاگرام زدند و آموزش اینستاگرام را دیدند. در ادامه آموزش گوگل وب مستر، به معرفی بخشهای مهم این ابزار حرفهای آمارگیر گوگل پرداخته و قسمتهای اصلی زیر را آموزش میدهیم. آموزش طراحی سایت دیجی کالا یکی از ارزان ترین و بهینه ترین راه ها برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی استاندارد است شما با استفاده از دوره آموزش ساخت سایت دیجی کالا می تونید با کمترین هزینه یک سایت مشابه سایت دیجی کالا طراحی کنید و محصولات سایت خود را بفروش بگذارید. بعد از رفع آن نیز می توان با استفاده از اعتبارسنجی آن در خصوص رفع این ارورها اطمینان حاصل کنید. مشکلی که این گزینه دارد این است که شما نمیتوانید اطلاعات را بهصورت دستی برای گوگل ارسال کنید.

دقت کنید که محتوای شبکههای اجتماعی باید کوتاه، وسوسه برانگیز و گاهی چالشی باشد. برای ثبت سایت در گوگل سرچ کنسول ابتدا باید یک حساب جیمل (Gmail) داشته باشید. یک توسعه دهنده فرانت اند هر آن چه که کاربران در ابتدا در مرورگر یا برنامه خود مشاهده می کنند را مدیریت می کنند. حال روی کد (زبانهای برنامه نویسی) که برای ساخت صفحات وب استفاده میشود، تمرکز کنیم. تولید محتوای ۳۰۰ کلمه ای در صورت داشتن منبع فارسی به همراه بارگزاری محتوا بر روی سایت شما مبلغی بین ۵ تا ۷ هزار تومان میباشد. این سایت ها با توجه به تولید محتوای مفید و مخاطب محور بودن، توسط گوگل و مخاطب به عنوان مرجع شناخته شده و تبدیل به برند میشوند. در این قسمت، به بخش اعظمی از سوالات و چالشهای مدیران وبسایتها در زمینه تولید محتوا برای سایتهای فروشگاهی پاسخ داده شد. در ادامه تمامی آمار کلیک، ایمپرشن، ctr و رتبه سایت شما در این کلمه کلیدی خاص نشان داده خواهد شد. گوگل سرچ کنسول یا Google Search Console که بهاختصار GSC نیز شناخته میشود یکی از مهمترین ابزار سئوی حرفهای سایت است. شما با کمک این ابزار میتوانید با گوگل ارتباط برقرار کرده و بهدرستی یا نادرستی عملکرد خود در مسیر بهینهسازی سایت پی ببرید.

برای شروع کار میتوانید با زدن دکمه Open Report وارد این بخش میشوید. خطاهای سرور از این نظر است که گوگل می بیند پاسخگویی به وب سایت شما زمان زیادی را می برد ، خطاهای سرور مشابه خطاهای DNS است. برای افزودن نقشه سایت به گوگل سرچ کنسول به شکل زیر عمل کنید. یا اینکه از طریق منوی سمت چپ گزینه Performance را پیدا کنید. آسوشه با اشاره به اینکه در حال حاضر ترافیک داده موبایل در کل جهان، 4 درصد کل ترافیک را تشکیل می­ دهد که این میزان در سال 2019 به 14 درصد خواهد رسید، اظهار داشت: در سال 2014، بیشترین سهم ترافیک IP متعلق به تجهیزات با سیم و برابر 54 درصد بوده است ولی در روندی رو به رشد، در 2016، تجهیزات ثابت (باسیم) 47 درصد و وسایل WiFi و همراه، 53 درصد ترافیک شبکه IP را تأمین خواهند کرد. این کار در سئوی سایت بهخصوص سئوی فنی نقش مهمی را ایفا میکند. ۲- حالا وارد پنل مدیریت سایت خود در وردپرس شده و این کد را در مسیر زیر جایگزین کنید. ۱- کد موجود در کوتیشن “” را (در تصویر زیر درون کادر قرمز مشخص است) کپی کنید. با جمعآوری اطلاعات مرتبط با سطح محرومیت افراد منطقه و با در نظر گرفتن سطح درآمد، نرخ بیکاری، مالکیت خودروی شخصی، کیفیت ساختمانها که از طریق آخرین سرشماری (سال 1390) بدست آمده است و همچنین بررسی محلی در این رابطه، مشخص شد مناطق با سطح محرومیت پایینتر، که به طور کلی بخشهای بالایی منطقه را شامل میشوند (به طور کلی در شهر تهران با حرکت به سمت شمال شهر سطح توانایی مالی افراد بیشتر میشود) از نظر دسترسی به ایستگاههای حمل و نقل عمومی و همچنین دسترسی به تسهیلات بزرگ شهری در سطح پایینتری قرار دارند.

چنانچه وبسایتهای متعددی را به گوگل وب مستر خود وصل کردهاید، از منوی سمت چپ در بالاترین قسمت، میتوانید آن را انتخاب کنید. همچنین بعد از هر بهروزرسانی و تغییرات در محتواهای قدیمی نیز میتوانید از این بخش استفاده کرده تا گوگل زودتر متوجه شود. داشتن لینکهای فالو در کنار لینکهای نوفالو یک ویژگی طبیعی برای لینک پروفایل هر سایتی است. یکی از روشهای بسیار کارامد عبور از این وضعیت متفاوت بودن از دیگران است. بررسی کنید که در این فایل دسترسی گوگل به کدام یک از صفحات را محدود کرده اید. اگر گوگل سرچ کنسول توانست بدون هیچ مشکلی صفحه اصلی وب سایت را پیدا کند، می توانید اطمینان پیدا کنید که گوگل امکان دسترسی به سایتتان را دارد. سپس در گوگل عبارت «گوگل سرچ کنسول» را جستجو کنید. در وردپرس نیز شما با همین امکان مواجه هستید؛ اما با این تفاوت که دست شما در وردپرس بازتر است و میتوانید از زبانهای php نیز استفاده کنید.