آموزش طراحی سایت با وردپرس [صفر تا صد]

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ما اعتقاد داریم وقتی می توان از مسیر صحیح و اصولی خدمات سئو و بهینه سازی سایت را انجام داد و یک نتیجه طولانی مدت را گرفت دلیلی بر تمرکز روی ترفند های زود گذر سئو کلاه سیاه وجود ندارد. با URL بیش از حد طولانی آشنا هستید؟ نحوه ساخت و پیاده سازی یک سایت به قدری ساده است که هر کسی به راحتی می تواند از عهده ی طراحی سایت با وردپرس برآید، پنل کاربری ساده و رابطه کاربری خوب این cms باعث شده است، تا خودش را تا حد زیادی از cms های رایگان دیگر جدا کند و موضوع مهم دیگر، این است که این سی ام اس با php برنامه نویسی شده است و هر امکانی که بخواهید به آن اضافه کنید، تمام کدهای آن از قبل، توسط افراد دیگر نوشته شده است، زیرا وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوای جهان است. در تحلیل راهبرد آموزشی توجه به شیوه و سبک بسیار با اهمیت است؛ زیرا شیوه و سبک تطبیق و پیادهسازی همان راهبرد آموزشی است. استراتژی محتوا، خودش یک بحث بسیار گستردهایست که ساعتها میتوان در مورد آن صحبت کرد. اگرچه سادگی و سادگی در بازاریابی مطلوب است ، اما نوشتن مطالب بسیار کم می تواند SEO شما را دچار مشکل کند.

این ضربه بزرگی به SEO فنی شما است. قبل از شروع به تشخیص مشکلات احتمالی SEO خود ، بررسی کنید تا رتبه خود را ببینید. صفحه هایی را که می خواهید به دلیل از دست دادن رتبه بندی کنید؟ از نظر فنی ، 404 نرم مانند تغییر مسیر 404 معمولی به نظر می رسد اما کد 200 را برمی گرداند – که به موتورهای جستجو می گوید صفحه آنطور که باید کار می کند. برخی از این نرم افزار ها ممکن است تاثیر منفی بر روی نتایج گوگل داشته باشند. اگرچه حداکثر محدودیت رسمی وجود ندارد ، اما توصیه می شود فقط پیوندهای مرتبط و با ارزش را در بر بگیرید و هیچ صفحه ای را با تعداد زیادی از حد زیاد بارگذاری نکنید. در حالی که برچسب های عنوان در نتایج جستجو ظاهر می شوند ، برچسب های H1 برای کاربران صفحه شما قابل مشاهده هستند. با کلیک بر روی تصویری که به هیچ کجا نمی رسد ، روش مطمئنی برای افزایش نرخ پرش وجود دارد که به نوبه خود تأثیر نامطلوبی بر سئو سایت شما خواهد داشت. Google تمایل دارد مطالب را با عمق بالاتر رتبه بندی کند و صفحات طولانی تر اغلب این را نشان می دهند.

اگر نقشه سایت با اطلاعات منسوخ بیش از حد طولانی شود ، ممکن است موتورهای جستجو را به URL های خراب هدایت کند. برای نتایج بهتر سعی کنید مقالات طولانی مدت (1500-4000 کلمه) را در سراسر سایت خود بگنجانید. اگر این اتفاق برای شما می افتد ، از این ماژول بازنویسی برای رفع مشکل استفاده کنید. وقتی این اتفاق بیفتد ، موتورهای جستجو همچنان صفحاتی را که شما نمی خواهید واقعاً بخواهند و فهرست شوند. این امر اغلب هنگامی اتفاق می افتد که فیلترهای خاصی به URL ها مانند رنگ ، اندازه و غیره اضافه می شوند. انگار همه کشتیهایی که سال ها واسه داشتنشون تلاش کرده بود غرق شده بودن و اون زانوی غمش رو کول کرده بود و اومده بود سر قرار. برای استفاده بیشتر از برچسب H1 خود ، مطمئن شوید که این کلمه کلیدی در صفحه هدف شما قرار گرفته باشد ، محتوای صفحه را به طور دقیق منعکس کرده و طول آن بین 20 تا 70 نویسه باشد.

اکثر موتورهای جستجوگر مدرن می توانند درمورد این مشکل کار کنند ، اما هنوز بهترین روش برای حذف مسئله در صورت امکان است. شما با بررسی میزان ترافیک سایت های مورد نظرتان برای تبلیغات از طریق الکسا، می توانید بهترین گزینه را برای تبلیغات پیدا کنید. با استفاده از سیستم تجزیه و تحلیلی که این برنامه دارد، تمامی پستهای شما را به گونهای نشان میدهد که بتوانید بهترین پستها را تحلیل کنید که موجب تعامل بیشتر با مخاطبانتان شود. حتی اگر محتوای یک صفحه دارای اطلاعات نابی باشد، اما وجود اشتباهات نگارشی موجب افت رتبه آن توسط گوگل خواهد شد. یک متخصص سئو باید از نحوه کار موتورهای جستجو اطلاع داشته باشد. نمی توان گفت که PBN ها به خوبی کار نمی کنند.ممکن است که نتایج خوبی را از استفاده از آن ها بگیرید اما این روش ریسک زیادی هم به همراه خواهد داشت. وقتی که این انتخاب بر اساس پرسونای مخاطب و درست انجام بشه تبلیغات پولی اینترنتی (Paid Promotion) میتونه سود و بازگشت سرمایه خیلی خوبی برای شما به همراه داشته باشه. در اینجا میبایست یاد آوری کنیم که در طراحی فروشگاه های اینترنتی کرج نیز رعایت سئو اهمیت دو چندان دارد. طراحی برای دوره های آموزش مجازی خیلی اهمیت دارد و می تواند باعث موفقیت یا شکست دوره شما شود.