• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش طراحی سایت – از 0 تا 100 به همراه فیلم های رایگان

آموزش طراحی سایت – از 0 تا 100 به همراه فیلم های رایگان

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آموزش یواست سئو را می توانید مطالعه کنید. در این بخش شما می توانید با خیالی آسوده درباره موضوع سایت خود توضیحاتی ارائه بدهید. شما با یاد گیری این زبان می توانید سایت های به بزرگی دیجی کالا را طراحی کنید و از آنها کسب درآمد کنید. همچنین از طریق لینک تعداد بک لینک ها می توانید تعداد لینکهای دریافتی هر سایتی را متوجه شوید. زمانی که کاربر قصد دارد، توسط موتورهای جستجو درباره باغبانی اطلاعاتی کسب کند، شما می توانید با ارائه اطلاعات ارزشمند خود را مطرح سازید. هرچقدر بتوانید بیشتر در فروم ها فعالیت داشته باشید به همان اندازه زبانزد خواهید شد و از این طریق است که حتی می توانید به عنوان پیشرو در زمینه کاری خود شناخته شوید. اما به من این اختیار را بدهید که این را بیان کنم: تا زمانی که ساختار پیوند داخلی شما و پیوند بین صفحات سایت شما درست و حساب شده نباشد ، فعالیت های پیوند شما زیر سوال می رود. این موضوع هم می تواند خوب باشد و هم بد.

مطمئن شوید که مخاطبان شما از این محتوا خوششان خواهد آمد و البته ایجاد لینک به سایت خود را هم فراموش نکنید. با توجه به محبوبیت این شبکه اجتماعی میتوان با درج آگهی در آن و معرفی تجارت خود به مخاطبان بلقوه موجود در این شبکه اجتماعی به افزایش ترافیک سایت کمک کرد. به یاد داشته باشید در هیچکدام از این شبکه های اجتماعی مجاز به تبلیغات اسپم نیستید. این روش برای جذب سریع مخاطبان بلقوه بسیار موثر است و در ضمن با مهیا شدن امکان ملاقات با رهبران بازار میتوانید برای جلب نظر آنها برای مشارکت در توسعه برخی ظرفیتهای کسب و کار خود تلاش کنید. این مخاطبان ممکن است یک مشتری بالقوه… با کمک این پلتفرم میتوانید به تولید پیام تبلیغاتی برای مخاطبان بلقوه خود بپردازید. AMP یک پلتفرم طراحی سایت برای گوشیهای هوشمند است که با کاهش حجم صفحات سایت به افزایش سرعت بارگذاری صفحات برای موبایل کمک میکند و از آنجا که این پلتفرم کدهای صفحات را تغییر میدهد، نمیتوان با ابزارهای معمول آنالیز سایت آن را آنالیز کرد و نیاز به ابزاری اختصاصی برای آنالیز دارد. امروزه با با توجه به میزان نفوذ اینترنت در بین عموم مردم یکی از بهترین ابزارهای و بسترهای که برای بازاریابی و فروش و حتی برندسازی می تواند مورد استفاده قرار گیرد حضور و فعالیت و ارائه خدمات و محصولات در بستر وب می باشد.

به یاد داشته باشید که تبلیغات را بصورت اسپم ایجاد نکنید و در ابتدای فعالیت خود تنها به تولید محتوای مفید و غیر تبلیغاتی در ارتباط با کالای تولیدی برند خود بپردازید و تبلیغ در این سایت را بلافاصله بعد از شروع فعالیت در آن آغاز نکنید. نکته استفاده از این روش در این است که کاربرانی که با این پیشنهاد وارد سایت شما میشوند، قطعا خریداران کالای شما هستند. از سایت های فروش کتاب تا وب سایت های فروش مبلمان میتوانند از این روش برای افزایش خریداران خود بهره ببرند. تافلر، 1375: 173) اگرچه این سلاح ها از این جهت که برای «زنده نگه داشتن انسان ها و نه کشتن ایشان طراحی شده اند» ممکن است مغایر حقوق بشردوستانه تلقی نشوند، اما به نظر نمی رسد که تولید و توسعه آنها را نیز بتوان با نگاه بشردوستانه ترغیب کرد. با توجه به زمانبر بودن سئو و همچنین نیاز مبرم به داشتن تخصص برای اجرای سئو اصولی یک سایت، میتوانید سئو سایت خود را به کارشناسان خبره سئو 24 بسپارید.

یک محتوای قابل اشتراک گذاری تولید کنید. این قالبها از سایتهای مرجعی مانند تم فارست (themeforest) قابل خریداری هستند. باید راهی یافت و این مقالات منقضی شده را دوباره به چرخه مقالات به روز سایت اضافه کرد. با توجه به اینکه این کار رتبه صفحات قدیمی را دوباره در گوگل بالا خواهد برد، ترافیک ناشی از این روش کاملا محسوس خواهد بود. برای پیدا کردن این لینک های 404، باید روی صفحات منابع توی Niche یا طاقچه خودتون تمرکز کنید. بدون توجه به اینکه تمرکز شما بر روی دریافت ترافیک طبیعی باشد یا دریافت ترافیک از طریق پرداخت هزینه، حقیقت این است که دانستن نحوه ایجاد ترافیک سودآور تنها بردن نیمی از مبارزه است. حقیقت این است که ترافیک طبیعی نرخ تبدیلی ده تا سیزده بار بیشتر از ترافیکی دارد که با پرداخت هزینه ایجاد میشود. واضح است که هنگامیکه کاربر سایت و محصولات یا خدمات شما را در جستجوی طبیعی گوگل بیابد. دقت کنید که محتوای صفحات سایت شما تنها چیزی است که کاربر را به سایت هدایت میکند و اگر این محتوا نامناسب باشد تاثیر منفی خواهد داشت.