• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش صفر تا صد ساخت فروشگاه اینترنتی و ساخت سایت فروشگاهی

آموزش صفر تا صد ساخت فروشگاه اینترنتی و ساخت سایت فروشگاهی

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

معمولا شما زمانیکه به دنبال نکته یا موضوع خاصی هستید با یک مقاله آموزشی در حوزه سئو مواجه میشوید که اطلاعات دقیق ولی محدودی را در همان زمینه به شما عرضه میکند. این طور به نظر می رسد که علاوه بر مساله تولید محتوای با کیفیت و کاربردی و تبلیغات که وجهی کیفی دارد، سایر عوامل موثر بر ترافیک سایت، برگرفته از نکات کمی و تکنیکی سئو است که یک سایت را از لحاظ فنی برای استفاده کاربر- چه در تجربه و رابط کاربری و چه در تجمیع موارد موثر بر شرایط کلی سایت- محیا می کند. 8: توجه به سئوی قدرتمند وب سایت از طریق: کلیدواژهای مناسب، کلمات کلیدی اصولی، بهینه کردن تگهای عنوان و متاتگ ها، برطرف کردن شکافهای محتوایی و کلمات کلیدی، از بین بردن نواقص مرتبط با لینکهای مخرب، بهینه کردن تصاویر مرتبط با محتوای کلیدی، ایجاد هاست و دامنه باکیفیت، ایجاد رابط کاربری و تجربه کاربری قدرتمند (ux- ui) -مانند فونت، نگارش و… اگر کاربری سرچی انجام دهد که مرتبط با محتوا شما باشد به عنوان اولین نتایج نشان داده میشوید. بلاگ ساختن در مورد محتوا ارزشمند خیلی خوب است اما به یاد داشته باشید که تاپیک ها و اتفاق های روز دنیا مانند فستیوال ها، خبر های داغ و نمایشگاه ها را هم از دست ندهید.

شمارچیان روح از جدیدترین فیلم های روز دنیا است. اصلاح url سایت، توجه به نحوه رفتار مشتری و پیمایش آن در سایت، امنیت وب سایت و توجه به ایندکس کردن صفحات سایت پس از تغییراتی مانند به روز رسانی تغییر صفحات و… با توجه به تعاریف مختلف از مدیریت یکپارچه شهری و همچنین بررسی مطالعات پیشین حول موضوع مذکور، کلیه ابعاد و شاخصهایی که از تعاریف مدیریت یکپارچه شهری گرفته آورده شده که از بین آن­ها پراهمیتترین آن انتخابشده است. اینکار موفقیت شما را در این زمینه تضمین میکند و البته با پست گذاشتن مداوم در نگاه گوگل بلاگری فعال شناخته میشوید. این بدان معنی است که اگر در گوگل به عنوان بلاگری فعال شناخته شوید امتیاز شما در رتبه بندی گوگل بالا میرود. چرا که در روزهای اول اطمینان ندارید که میتوانید وب سایتتان را با استفاده از این نوع وبلاگ نویسی در رتبه بندی بالا ببرید یا نه.

چگونه رتبه بندی ترافیک الکسا تعیین می شود؟ چگونه رتبه الکسا محاسبه می شود؟ وقتی رتبه سایت در موتورهای جستجو ارتقا پیدا کند، قطعا مخاطب بیشتری به سایت رجوع می کنند و در نتیجه رتبه الکسا سایت بهبود می یابد. این کار به کاربران شما کمک میکند کانتت را به آسانی شیر کنند و در نتیجه امکان پر بازدید شدن محتوا شما بالا میرود. اگر محتوا مناسبی دارید میتوانید به راحتی از این امکانات برای بالا بردن ترافیک سایت استفاده کنید. برای یک لیست خوب و استراتژی های بازاریابی ایمیل می تواند شما را با افزایش ترافیک مواجه کند، اینگونه بازدید کننده ها به راحتی در دسترس شما هستند و انها نیز به راحتی وبلاگ و یا وب سایت شما را پیدا می کنند و باعث افزایش بازدید سایت می شوند. یعنی وقتی مخاطبین وارد متن شما می­شوند و آن را می­خوانند، با موارد قابل اجرایی روبرو شوند و هم اینکه کاربر به راحتی بتواند محتوای شما را مصرف کند. فروشگاه ساز آنلاین شاپی فای (Shopify) نیازی به هاست ندارد و عملا به صورت برنامه روی سیستم نصب می­شود و افراد تنها با خرید دامنه و ایجاد یک حساب کاربری می­توانند فروشگاه اینترنتی خود را بسازند.

شاید بهتر باشد این بخش را با این جمله آغاز کنیم که، «تولید محتوا الکترونیکی قلب و روح بازاریابی به حساب میآید» با این کار شما دانش خودتان را اثبات میکنید. حالا زمان آن فرا رسیده که محتوا شما سوال محور باشد چرا که محتوای شما اینگونه بیشتر در ذهن مخاطب میماند . می توان به تعداد بازدیدهای کاربران از یک سایت، «ترافیک سایت» گفت و در عین حال در نظر داشت که این بازدیدها می توانند به دو گونه باارزش و یا بی هدف باشند یعنی یا به طور اصولی به سایت رسیده باشند و یا از راه تبلیغات بدست آمده باشند. در حقیقت، اینستاگرام رشدی فوق العاده داشته که به بیشتر از یک میلیارد فرد فعال در ماه رسیده است. این مطلب در انتهای برگه به طور کامل برای شما عزیزان شرح داده شده است. این امر به برطرف کردن نیاز واقعی مشتری، آگاهی بخشی واقعی، راهنمایی درست به قسمت مورد نیاز او در سایت و عوامل تخصصی دیگر مربوط است. بنابراین از وردپرس استفاده کنید و برنامه ی مربوط به اینکار را نصب کنید. سپس روی ” Remove URLs ” کلیک کنید. در این سایت اطلاعات به صورت پرسش و پاسخ از شما دریافت می شود ؛ روش کار به این صورت است که ابتدا شما کلمات کلیدی مورد نظر خود را وارد کرده و سپس سوالاتی برای رسیدن به نتیجه ی نهایی از شما پرسیده می شود .