• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی صفر تا صد – آکادمی 98

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی صفر تا صد – آکادمی 98

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بهتر است صفحات پر بازدید و مطالب پر طرفدار سایت خود را پیدا کنید، تا از آنها در استراتژیهای تولید محتوا و بازاریابی استفاده کنید. اگر صاحب یک تجارت بر پایه بازاریابی تجارت به تجارت (B2B) هستید، حضور در این شبکه اجتماعی بسیار اهمیت بیشتری دارد. همچنین علاوه بر ورود ربات های گوگل به داخل سایت ما، گوگل متوجه می شود که سایت ما دارای اطلاعات و مطالب مفیدی است که به آن لینک داده اند. وقتی ما داخل یک سایت به صفحه ای سایت خود لینک می دهیم و ربات های گوگل هنگام ایندکس صفحه مورد نظر لینک ما را مشاهده می کند، وارد سایت ما خواهد شد. حال در این صفحه میتوانید افراد مختلف با تعداد فالورهای آن ها و همچنین هزینه تبلیغات را مشاهده کنید. زیرا اینجوری رنک صفحه شما هم افزایش پیدا می کنه. چون میفهمه که شما دوست دارید صفحات با کیفیت داخل اینترنت رو به هم وصل کنید و … شما باید با همه نکات و تکنیک های آن آشنا شده سپس از این مورد برای افزایش رنک صفحات سایت خود استفاده کنید. نکات بسیار مهمی درباره لینک سازی به خارج از سایت وجود دارد. لینک سازی خارجی روش های مختلفی دارد که شما باید از روش های مختلف برای انجام این کار استفاده کنید.

این روش بزرگترین اشتباهی می باشد که در لینک سازی خارجی رخ می دهد. ولی همان گونه که پیشتر نیز در این مقاله گفتم عاقبت تبهکاران چیزی نیست جز یا زندان و یا قبرستان! البته همه آگاه هستیم که گوگل تنها موتور جستجو موجود نیست و چندین جستجوگر دیگه هم وجود دارند . در ظاهر همونطور که مشاهده کردید لینک بیلدینگ خارجی هم کار آنچنان پیچیده ای نیست. آیا لینک بیلدینگ خارجی همان بک لینک است؟ آیا بک لینک بخریم یا نخریم؟ سئوکار حرفه ای. خوب حالا این کارشناس سئو (SEO expert) و یا همان سئو کار شما کیست و چه وظایفی دارد؟ وقتی در مورد محتوای متنی صحبت می کنیم احتمالا بیشتر ما به فکر وبلاگ نویسی می افتیم ولی باید بدانیم که انواع مختلفی از محتوای متنی وجود دارد که در بسترهای متنوعی کاربرد دارند. وقتی گوگل لینک سایت من را داخل ویکی پدیا مشاهده کند، با خودش فکر می کنه که سایت من حتما مفید هست که سایت بزرگی مثل ویکیپدیا به آن لینک داده. فکر می کنم تا اینجا متوجه شده باشید که هیچ فرقی ندارد ما چه فروشگاهی راه اندازی کنیم.

بگویید چه کاری برای رفع مشکل آنها انجام دادهاید. کاری که Nike کرده. شما باید این مشکلات را توسط یک ابزار قدرتمند پیدا کرده و سریعاً آنها را رفع کنید سایت woorank یکی از همین سایت هاست که به شما کمک میکند نقاط ضعف وبسایت خودتان را پیدا کنید. و در نهایتا وب سایت شما را پنالتی کرده و از نتایج حذف می کند. یا مثلا یکی از سایت های بزرگ در زمینه خبری یا IT را در نظر بگیرید. به این ترتیب فری لنسر ها برای بدست آوردن سایتهای بزرگ نیازمند کار با شرکت های سئو هستند. امروزه با افزایش جمعیت، رشد اقتصادی جامعه و افزایش سفرهای شهری و همچنین افزایش مالکیت اتومبیل با مشکلات ترافیکی بیشتری به ویژه در شهرهای بزرگ کشور روبه رو هستیم. اگر قصد محدودسازی یک آیپی آدرس به خصوص را دارید محدوده مورد نیاز را تنها به همان آیپی مربوطه محدودسازید. اگر کلمه کلیدی در این قسمت پیدا کردید که روی آن بهینه سازی انجام نداده اید اما به طور شانسی برای آن رتبه گرفته اید، فرض کنید رتبه گرفتن برای این عبارت اگر روی آن تمرکز کنید چقدر آسان خواهد بود. لازم است بدانید که گرفتن بک لینک یا همون لینک سازی خارجی جزو روش های سئو خارجی سایت (Off-Page Seo) می باشد.

روش دیگری هم وجود دارد تحت عنوان لینک دادن به سایت های دیگر که از نظر سئو خیلی مهم هست. اصطلاح “سئو کلاه سفید” به تاکتیک های سئویی اشاره دارد که مطابق با شرایط و قوانین موتورهای جستجوی اصلی، از جمله گوگل، هستند. چه سودی برای ما دارد که روی آن وقت بگذاریم؟ پس باید چه اقداماتی برای حل این مشکل انجام دهید؟ اگر گوگل متوجه شود که شما خودتان برای سایتتان لینک سازی خارجی انجام داده اید که رتبه خود ر در گوگل افزایش دهید وب سایت شما را جریمه و پنالتی خواهد کرد. داخل سایت های دیگر تبلیغات خود را قرار دهید. داخل سایت های دیگر پست مهمان نوشته و به سایت خود لینک بدهید. ما در یکی دیگر از مطالب نوین، بیشتر در مورد بروزرسانی محتوای قدیمی و تاثیر آن بروی سئو سایت صحبت کردهایم. بسیاری از وبمستران و مدیران سایت ها با اصطلاح بک لینک آشنا هستند. سوال می کنه. و من لینک همین مقاله که مربوط به این موضوع هست را داخل انجمن قرار میدم تا اون فرد با کلیک روی اون بیاد داخل همین مقاله و اطلاعاتی در رابطه با این موضوع بخونه.