آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی در ۱ ساعت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

افرادی که در حوزه سئو مشغول به فعالیت هستند. یکی از نقاط ضعف اساسی شناساییشده در این پژوهش که بسیاری از متخصصین این حوزه به آن اشاره کردهاند، فقدان یا کمبود سطح دانش بازاریابی در بین درصد بالایی از افرادی است که درحالِحاضر در حوزۀ بازاریابی دیجیتال در ایران فعالیت میکنند؛ بدینصورتکه بسیار افرادی که فقط در یکی از ابزارها و یا حوزههای بازاریابی دیجیتال مهارت دارند و دانش کافی بازاریابی ندارند، خود را بازاریاب دیجیتال معرفی میکنند. البته نمیخواهم بگویم که باید از سئو کردن سایت غافل باشید، خودتان بهتر میدانید که نرخ ورودی سایت ها از گوگل به شدت بالاست و نرخ تبدیل این مخاطبان هم بیشتر است اما در هر حال؛ شبکه های اجتماعی میتوانند با فعالیت کمتر و آسان تر، تعداد زیادی مخاطب به شما بدهند. وقتی ربات های گوگل به اینگونه صفحات (محتوای کپی و بی کیفیت) میرسند مطمئنا اعتبار کمتری به آن ها میدهند و در نهایت نمیتوانند رتبه خوبی در نتایج بدست بیاورند که همین موضوع شما را از هدفتان دور و دورتر میکند. این اتفاق زمانی ممکن میشود که شما بتوانید بر روی کلمات کلیدی مشخص و پر ترافیک رتبه بالایی در موتورهای جستجو کسب کنید. مشکل اینجاست که این صفحات برای بهبود تجربه کاربری هستند و شما نیازی ندارید که در موتورهای جستجو ایندکس شوند و از طرفی اگر این اتفاق بیافتد در اصطلاح بودجه خزش خود را از دست میدهید چون همانطور که در بخش بهینه سازی بودجه خزش این دوره گفتیم گوگل با توجه به فاکتورهای خاص خود به هر سایتی یک بودجه اختصاص میدهد و شما نباید بودجه خود را صرف خزش و ایندکس این صفحات از دست بدهید.

با برقراری ارتباط با مطبوعات و خبرگزاریها میتوانید خود را به افراد زیادی معرفی کنید تا با شما آشنا شده و بیشتر به سایت شما سر بزنند. برای ایده گرفتن سایت و رسانه های اجتماعی خود، به راهنمای جامع سئوی ما و مقاله ها و ویدیوهای سایت مراجعه کنید. سعی کنید نگاه مثبت در تولید محتوای خلاقانه داشته باشید تا مخاطب بیشتری بدست آورید. در هر صورت ما بر خلاف این جریان سعی کردیم تا دوره سئو سایت فروشگاهی را با کیفیت بسیار بالا برای شما آماده کنیم و به ریزترین جزئیات هم در این دوره بپردازیم و از این جا به بعد دیگه نوبت شماست تا با یادگیری و تمرین، نقش خود را به بهترین شکل ایفا کنید. همانظور که بیان کردیم دوره سئو سایت فروشگاهی به صورت رایگان توسط باشگاه دیجیتال مارکتینگ ایران در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است و سعی کردیم تمام نکات بهینه سازی سایت های فروشگاهی را به شما در این دوره جامع آموزش دهیم ولی نکاتی وجود دارد که اگر شما این موارد را رعایت کنید مطمئنا نتیجه بهتری از ذ این دوره خواهید گرفت.

نکته دوم: حتما نکاتی که در حین دوره با هم بررسی میکنیم را بر روی سایت خود پیاده سازی کنید چرا که تمرین کردن یکی از اصول اولیه یادگیری اصولی است. نکته اول: حتما هر ویدیو را چندین بار مشاهده کنید چرا که این موضوع باعث تسلط شما به بخش مورد نظر و از طرفی باعث تثبیت تمام نکات در ذهن شما خواهد شد. محتوای Thin Content یا محتوای لاغر، محتوایی است که هیچ ارزشی را به سایت شما اضافه نمیکند. اگر عاشق موتورهای جستجو باشید یا متنفر فرقی نمیکند. در اصل هیچ ارزش و تجربه کاربری خوبی برای کاربران سایت شما ایجاد نمیکند و همین موضوع هم بر روی سئو و هم ذهن افرادی که وارد سایت شما میشوند تاثیر بد میگذارد. به همین دلیل کوچکترین اشتباه میتواند ضرر مالی زیادی در بازه های مختلف به کسب و کار شما وارد کند. اگر عبارت «فروش سئو» را در گوگل جستجو کنید نیز متوجه خواهید شد چنین اصطلاحی به طور کلی رایج نیست و نتایج عبارت فروش سئو، بیشتر در مورد قیمت سئو و نحوه محاسبه قیمت پروژههای سئو میباشد. چرا ساختار وب سایت ها برای موتورهای جستجو مهم است؟ سئو به معنای پروسه افزایش تعداد بازدیدکنندگان ارگانیک (طبیعی) یک سایت از طریق موتورهای جستجو است.

تجربه یکی از فاکتورهای موفقیت در دنیای سئو و حتی دیجیتال مارکتینگ هستش و شما میتونید با عضو شدن تو گروه تلگرامی باشگاه دیجیتال مارکتینگ ایران از تجربه افراد دیگر هم برای افزایش و ارتقا اطلاعاتتون در زمینه سئو سایت فروشگاهی یا در هر بخشی از دنیای دیجیتال مارکتینگ استفاده کنید. اگر حتی تازه وارد این مسابقه شده اید مطمئنا متوجه شدید که رقابت زیادی بر سر افزایش ترافیک در دنیای وب فارسی وجود که البته نباید فراموش کرد که افزایش ترافیک به تنهایی نمی تواند منجر به موفقیت شود و شما باید بدانید تا با استفاده از تکنیک های موجود در دنیای دیجیتال مارکتینگ میتوانید ترافیک را به فروش تبدیل کنید. از این رو اگر بک لینک سازی شما مناسب و موثر باشد به آن بک لینک با کیفیت می گویند . در ادامه به این موارد میپردازیم. که برخی از نکات آن در ادامه آمده است. در ادامه این بخش تمام این مبحثها را باهم یاد میگیریم. در این محتوا روش های قانونی و غیرقانونی لینک بیلدینگ را به شما گفتیم. به این ترتیب آنها قادر خواهند بود شما را درموقعیتی قرار دهند که بتوانید از آنچه در حال حاضر میدانید استفاده کنید و به شما آموزش دهند تا کارهای توسعه پیشرفتهتری را انجام دهید.