• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با PHP و MySQL – روکسو

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با PHP و MySQL – روکسو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

با انجام یک لینک سازی بهینه، می توانید به افزایش سرعت ایندکس شدن و بهبود سئو سایت خود بسیار کمک کنید. معایب این روش شامل هزینه زیاد برای سئو سایت و عدم انعطاف پذیری این روش میباشد. هیچ استراتژی مهمتر از این در سئو وجود ندارد و اغلب وب سایت ها را نیز شامل می گردد. کتاب حاضر شامل 12 درس با دروس 5/1 تا 5/2 صفحه است. هدف از نوشتن این مقاله آموزشی این است که شما را در مسیر صحیح لینک سازی قرار دهد. این مفهوم بعداً نیز در الگوریتمهای پیشرفتهتر رتبهبندی گوگل نیز مورد استفاده قرار گرفت، چرا که معیار خوبی برای رتبهبندی و تعیین کیفیت یک صفحه به نظر میرسید. شاید بهتر باشد این طور بگوییم که اگر سایتهای با کیفیتتری به شما لینک کنند، احتمال اینکه در نتایج جستجو در رتبه بهتری قرار بگیرید، بیشتر خواهد شد. الان نیز گوگل سایتهایی را که قصد دارند با استفاده بیرویه از لینک بیلدینگ جایگاه بهتری کسب کنند، به صورت دورهای پنالتی (جریمه) میکند. 3. متن قابل رویت یک لینک یا انکر تکست (Visible/anchor text of link): متنی که کاربران در صفحه میبینند و اگر بخواهند لینکی را باز کنند، باید روی آن کلیک کنند. 2. موقعیت ارجاع لینک (Link referral location): «href» مخفف hyperlink reference است و متن داخل علامت دبل کوتیشن یا ” ” نشان دهنده آدرسی URLای است که لینک به آن ارجاع داده میشود.

این بخش گزارش صفحاتی را به شما نشان می دهد که برای رندرگیری یا ایندکس شدن با مشکل مواجه شده اند. یافته­ها بیانگر عدم تعادل قابل توجهی بین تعداد مردان و تعداد زنان است که در آن، مردان به وضوح وضعیت غالب را نشان میدهند. مثلاً تعداد لینک برای دامنه، کیفیت لینکها برای دامنه، PageRank دامنه، قدرت دامنه و … به همین دلیل دو تکه بزرگ از نمودار دایرهای زیر به لینکها مرتبط است. گوگل نیز به دلیل وجود کلمات کلیدی مهم و پرکاربرد در سایتان، رتبه شما را در نتایج خود بالاتر می برد. به همان دلیل که شما یک رستوران بد را به دوستان خود معرفی نمیکنید. اگر شما کارشناس محتوا هستید، باید بتوانید که به جای همه کسبوکارها بنویسید. روشها و تکنیکهای زیادی برای لینک بیلدینگ وجود دارد و تقریباً همه سئوکارها موافق هستند که لینک سازی یکی از سختترین مراحل سئو است و البته در صورتی که با هنر ساخت لینک با کیفیت، از پس سختی این مرحله گذر کنید، پاداش خوبی از جنس ترافیک ارگانیک و افزایش بازدید خواهید گرفت. در وهله اول باید بدانید که به عنوان یک طراح سایت شما موظف به ساخت همان چیزی هستید که کارفرما در پی آن است ، پس بهتر است در جلسات توجیهی اولیه همه اطلاعات لازم را از وی گرفته ، مطالب مورد نیازتان را استخراج کرده و پیش از شروع عملیات طراحی کلیاتی از کار را برای وی تبیین کنید ، چرا که اگر اینچنین نشود وی با اتمام کار شما ، عدم رضایت از خروجی کار را اعلام می نماید .

وقتی ربات موتورهای جستجو در صفحات وب میگردند، میتوانند محتوای صفحات جدید را استخراج کنند و آن را به صفحات ایندکس (Index) شده (صفحات ثبت شده در موتورهای جستجو) اضافه کنند. همانطور که در بالاتر نیز ذکر کردیم تمام هدف موتورهای جستجو بالا بردن رضایت کاربران است. برخی از رقبا، ممکن است هزینه کنند و صفحاتی را با نام برند شما در گوگل بالا بیاورند که در مورد کلاهبردار بودن شما است. این اتفاق بارها در سئو سایتها افتاده است که حتی باعث شده تا تمامی زحمات یک شبه از بین برود. احتمالاً در بسیاری از سایتها با جمله اینجا کلیک کنید، مواجه شدهاید. بنابراین اگر قصد دارید در بلند مدت ولاگر موفقی بوده و از این طریق درآمد خوبی را کسب کنید، آپارات یک بستر عالی برای شماست و اگر دوست دارید درآمد لحظه ای داشته باشید، یوتیوب و سایر سایتها کارایی بیشتری برایتان خواهند داشت. چنانچه شما بخواهید تمامی صفحات خود را ایندکس کنید، سایت شما با سرعت کمتری ایندکس میشود. اما، تأثیر آن بر رشد سایت را باید خیلی بیشتر از اینها جدی گرفت. اینها برترین مزایای استفاده از محتوای ویدیوای است. 1. شروع تگ لینک (Start of link tag): به این تگ در html، تگ انکر یا لنگر (anchor tag) یا تگ a گفته میشود و در واقع تگ لینک با این قسمت باز میشود و به موتورهای جستجو گفته میشود که این قسمت از html به قسمت دیگری لینک شده است.

موتورهای جستجو از هایپرلینکها یا همان لینکها برای کراول کردن (خزیدن) در وبسایتها استفاده میکنند. حتی میتوان از سایتهای فارسی زبانی چون واژه یاب و دیکشنریها نیز برای پیدا کردن کلمات مترادف و هم معنی برای اینکار استفاده کرد. موتورهای جستجو با دو روش از لینک استفاده میکنند: برای پیدا کردن صفحات جدید و کمک به فهمیدن اینکه یک صفحه وب، در نتایج موتور جستجو چه رتبهای باید بگیرد. لینک برای موتورهای جستجو چه معنایی دارد؟ در مقالات آینده درباره اینکه چه تکنیکهایی در لینک سازی از نظر گوگل خطا محسوب میشود، صحبت خواهیم کرد. این فایلها حاوی کدهایی هستند که به مرورگرها اعلام میکنند سایت شما باید چه ساختاری داشته باشد و چطور کار میکند. سئو منفی استفاده از تکنیک های کلاه سیاه برای خرابکاری عمدی یک وب سایت رقیب است. افزایش بازدید مطالب یک ترفند حرفه ای برای بالا امدن نتایج مختلف و ایندکس سریع تر محتوا نیز بحساب می آید و توسط بسیاری از متخصصین نیز این مورد یعنی افزایش و ارجاع بازدید به مطالب سایت بجای اختصاص بازدید به دسته ، صفحه اصلی و… البته هیچ الگوریتم و متد کاملی وجود ندارد که به صورت کاملاً واضح مشخص کند گوگل برای تعیین نتایج جستجوی خود از آن استفاده میکند، ولی جامعه سئو بر اساس نظرسنجی سال 2015 کاربران سرویس Moz، معتقد است که لینک سازی همچنان نقش مهمی در الگوریتمهای گوگل ایفا میکند.