• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس: کامل + فیلم

آموزش ساخت فروشگاه اینترنتی با وردپرس: کامل + فیلم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بنابراین سعی کنید کلمات پر سرچ را در حوزه ی کاری خودتان پیدا کنید و سئو سایتتان را هم بر روی همین کلمات انجام دهید نه اینکه کلمات پر سرچ کلی را مورد هدف قرار دهید. اگر شما دنبال ایده هستید که وبسایت دیگری را مطابق با علایقتان پیدا کنید، گوگل برای شما راهکاری دارد. چه بخواهید در خصوص یک وعده غذایی اطلاعات کسب کنید و چه بخواهید یک رندر جغرافیایی پیچیده ایجاد کنید، موتور جستجوی گوگل از قبل فکرش را کرده است. حتی میتوانید کلمه یا عبارت پرسشی «چقدر» یا «چه چیز» را حذف کنید و فقط فرمان محاسباتیتان را تایپ کنید. این دام میتواند روی صفحهی اصلیتان، در یک تبلیغ، یا در یک پست وبلاگی قرار گیرد. شما خطاب به صاحب کار و کسب خاص، باید استراتژی تولید محتوا بادآورده را بر بنیان و اساس کار خود قرار دهید. توصیه ما با توجه به این آموزش این است که شما محتوایتان را به روش صد در صد یونیک یعنی با ایده خودتان و نوشته کامل خودتان انجام دهید. حال تصمیم با خودتان ست!

الگوریتم جستجوی گوگل در فهمیدن اطلاعاتی که به دنبال آن هستید، بسیار ماهر است، حتی زمانی که خودتان دقیقا مطمئن نیستید که دنبال چه چیزی هستید. ۱- هزینه کم: هزینه ی انجام بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، نسبت با تبلیغات گوگل اصلاً قابل مقایسه نیست و بسیار به صرفه تر است. شما در تبلیغات گوگل، به ازای هر کلیکی که مخاطبان روی لینکتان می کنند، پول پرداخت می کنید و اگر بخواهید ورودی زیادی به سایتتان بیاورید، پول زیادی از جیب شما خواهد رفت! اما آقای ب می خواهد سایتی بالا بیاورد که سریعا به درآمد و پول تبدیل گردد. نه کلماتی که صرفاً ورودی می آورند. بنابراین، کلمات طولانی تر ممکن است ورودی بسیار بیشتری نسبت به کلمات کوتاه تر برای شما داشته باشد. اما در صورتی که بتوانید با این روش برای سایت خود لینک دریافت کنید، ان لینک ها دائمی و بسیار معتبر تر از روش های غیر اصولی است، و اصلا لازم نیست که نگران اسپم و پنالتی گوگل باشید. برای خرید دامنه می توانید همزمان با خرید هاست دامنه را هم خریداری کنید به این صورت کار اتصال هاست و دامنه توسط هاستینگ شما انجام می شود اما اگر جدا گانه هاست و دامنه را خریداری کنید مقاله آموزش تصویری اتصال دامنه به هاست را مطالعه نمایید تا بتوانید دامنه و هاست را بهم متصل کنید.

اگر به دنبال جستجوی پیشرفته هستید در این مقاله با نحوه استفاده از تکنیک ها و ترفند های سرچ و جستجو در گوگل آشنا میشوید و میتوانید از روش های حرفه ای سرچ و جستجو در Google استفاده کنید. جستجوی معکوس از دیگر تکنیک ها و ترفند های سرچ و جستجو پیشرفته در گوگل است که اگر با نحوه استفاده از آن آشنا باشید میتوانید به شکل حرفه ای تری تصاویر را پیدا کنید. اگر به دنبال تنها آخرین اخبار در مورد یک موضوع و یا در تلاش برای پیدا کردن اطلاعات مربوط به یک بازه زمانی مشخص هستید، میتوانید برای محدود کردن بازه زمانی از منوی Tools (ابزارها) جستوجوی گوگل در دسکتاپ و موبایل خود استفاده کنید. در این صورت از اپراتور منطقی NOT یا علامت منها استفاده کنید تا تمامی کلیدواژههایی را که نمیخواهید، حذف کنید. اگر عبارت “Danny Devito Hair” را داخل علامت نقل قول جستوجو کنید تنها نتایجی را که شامل همه آن کلمات در این ترتیب خاص میشود، به ارمغان می آورد.

همه ما وبسایت مورد علاقهای داریم که مکررا به آن سر میزنیم، اما گاهی اوقات کمی تنوع، چیز خوبی است. «ظهوریان و ابریزه» (2013) نیز بیان میکنند که کتابداران از رسانههای اجتماعی بسیار کم استفاده میکنند؛ اما نتایج پژوهش «ولان» (2009) مشخص میسازد که کتابداران مدرسه مثبتترین نگرش را دربارۀ ارزش و استفادۀ رسانههای اجتماعی در تحصیلات دارند. گوگل بسیار به این موضوع توجه میکند، زیرا خرید لینک میتواند نحوه نشان دادن نتایج جستجو به کاربران را تغییر دهد. یکی دیگر از تکنیک ها و ترفند های سرچ و جستجو پیشرفته در گوگل که بهتر است با نحوه استفاده از آن آشنا باشید، مربوط به ریاضیات است. آنچه را تایپ میکنید حتما باید دامنه سایت را شامل شود، به عنوان مثال نحوه سرچ در گوگل با این ویژگی به این صورت است که باید این عبارت را تایپ کنید «site:plaza.ir آیفون 13» نه اینکه این عبارت را site:plaza آیفون 13، بدون آوردن «ir.» تایپ کنید. ۱- دیر بازده بودن: مهم ترین مشکل استفاده از سئو این است که انجام بهینه سازی سایت زمان بر است و شما باید یک برنامه ی حداقل ۳ ماهه برای سایتتان داشته باشید. علاوه بر این، شما ممکن است نویسنده محتوایی باشید که تنها کارتان نوشتن محتوای خبرنامه یا متن شبکه های اجتماعی باشد که به نیازهای بیزینس شما بستگی دارد.