منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش ساخت سایت رایگان [آموزش قدم به قدم] – سون لرن

آموزش ساخت سایت رایگان [آموزش قدم به قدم] – سون لرن

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بالاتر هم اشاره کردم که لینک سازی جزو فاکتورهای گوگل محسوب میشه و تاثیر زیادی رو سئو سایت خواهد داشت. در دهه اخیر، فناوری مالی تهدیدی برای شرکتهای اقتصادی سنتی محسوب می شوند، همچنین فرصت های فراوانی برای این شرکت ها، به منظور به دست آوردن مزیت رقابتی نسبت به رقبا فراهم می کنند. لازم است بدانید که لینک سازی داخلی سایت و همچنین لینک سازی خارجی جزو فاکتورهای اصلی سئو محسوب می شود. اما لازم است بدانید که یک سری قوانین و استاندارد ها برای ساخت لینک داخلی وجود دارد. صفحه منبع یا مرجع، صفحهای آرشیو مانند است که حاوی اطلاعات، مطالب و لینک های کاربردی مرتبط با زمینه فعالیت وب سایت است. حال این صفحه که شما به آن لینک داده اید ممکن است یکی از صفحات سایت خودتان باشد ، یا حتی صفحه ای از یک سایت دیگر. وقتی داخل محتوای مقالات سایتتان به صفحه دیگری از سایت خود لینک می دهید لینک بیلدینگ داخلی به اصطلاح لینک سازی داخلی انجام داده اید. اشتباه بزرگی که بسیاری از سایت ها انجام می دهند لینک بیلدنیگ داخلی بیش از حد می باشد. شما چندین لینک مختلف به صفحات دیگر سایت مشاهده می کنید. 1. ساخت چندین وبلاگ در سایت های مختلف و بازنشر محتوا در آنها با هدف ساخت بک لینک.

چه باید لینک بیلدینگ داخلی انجام دهیم؟ همچنین علاوه بر این موضوع با انجام لینک بیلدینگ داخلی سبب میشد کاربران مدت زمان زیادی داخل سایت شما بمانند که این مورد خودش روی سئو سایت تاثیر فوق العاده ای دارد. این ربات ها با دیدن لینک هایی که شما ایجاد کرده اید، وارد صفحه ای که شما به آن لینک داده اید می شوند. زمانی هم که از یک سایت دیگر به سایت خود لینک می دهید عملیات لینک بیلدینگ خارجی یا به اصطلاح لینک سازی خارجی انجام داده اید. قیمت طراحی سایت فروشگاهی در شرکت های مختلف متغیر میباشد اما اگر میخواهید با کمترین هزینه طراحی سایت فروشگاهی برای شما انجام شود میتوانید از تیم حرفه ای آریا تهران کمک بگیرید. حالا اگر شما دوست عزیز بخوای در مورد سئو هم مقاله مطالعه کنی خیلی راحت بدون اینکه نیاز باشه دنبال اون مطلب بگردی می تونی روی لینک داخلی که من ایجاد کردم کلیک کنید. در سری مقالات آموزش سئو قصد داریم موضوع لینک بیلدینگ (لینک سازی داخلی و خارجی) را مورد بررسی قرار دهیم. یا استفاده مکرر از کلمات و جملات کلیدی مهم و لینک سازی مدام به برخی صفحات خاص نیز جریمه سایت را بدنبال دارد. مربوط به زمینه سئو می باشد، من به اون صفحه لینک داخلی دادم.

فرضا من در بالای این پاراگراف یک لینک قرار دادم به صفحه سئو چیست؟ یعنی از این صفحه به صفحه دیگه از سایت خودم لینک دادم. لینکبیلدینگ به انگلیسی Link Building به معنای ساخت لینک می باشد. دلیل دوم Internal link building مربوط به موتورهای جستجو مثل گوگل می باشد. همونطور که اشاره کردم لینک سازی داخلی همون لینک بیلدینگ داخلی به انگلیسی Internal link building می باشد. البته قبلا صفحه ای که بهش لینک دادید داخل گوگل ایندکس شده اما از چه نظر برای ربات های گوگل حائز اهمیت است؟ اگر مفهوم کامل سئو را نمی دانید، پیشنهاد می کنم مقاله رایگان سئو چیست را که قبلا منتشر شده بخوانید. قبلا یک مقاله در زمینه آموزش سئو داخل سایت منتشر کردیم. اگر همه چیز خوب است که می توانید تنها با یک بروزرسانی ساده آنها را بهتر نمایید ولی اگر این محتویات اصلا دیده نمی شود, باید در سیاست های خود در رابطه آن محتویات تجدید نظر نمایید و در برخی از موارد باید یک محتویات جدیدی را ایجاد نمایید. اگر مرتبا محتوای سایت را به روز نگاه دارید می توانید به سرعت در رتبه بندی ها پیشرفت کنید.

ولی رتبه سایت شما با آنچه انتظار دارید همخوانی ندارد، سایت شما نیز ممکن است در همین شرایط قرار داشته باشد. دلیلشم اینه که اگر هرجایی دلم خواست لینک بسازم ممکن از طرف گوگل جریمه بشم. تنها جاهایی که احساس کنم ممکن است کاربران روی لینک کلیک کنند، لینک قرار می دهم. پیشنهاد می کنم در یک مقاله 1000 واژه ای نهایتا 3 / 4 لینک قرار بدید. اما در ادامه لیست خوبی از وب سایت هایی که اجازه ساخت بک لینک کامنتی را به شما می دهد، آوردیم که می توانید از آن استفاده کنید. یکی از روشهای تبلیغات در سایت استفاده از بنرهای تبلیغاتی معمولی یا typical banner ads و روش دیگر بهرهگیری از بنرهای تبلیغاتی با قابلیت هدفگیری مخاطبان قبلی سایت یا retargeting ads است. پس در ادامه با ما همراه باشید و از آموزش تولید محتوا برای اینستاگرام رایگان بهره ببرید. بیشتر بخوانید : چگونه تولید محتوا کنیم ؟ میتونی توی رسانه های دیجیتال مثلا سایت یا شبکه های اجتماعی تولید محتوا کنی. برای اینکه به یک دیدکلی از این روش برسید پیشنهاد میکنیم ویدئوهای آموزش تصویری ساخت سایت را در اینترنت دنبال کرده و یا از طریق دورههای آموزشی اقدام به یادگیری کنید. حالا به دلیل اینکه این مقاله لینک بیلدینگ چیست؟