آموزش سئو SEO – آزمایشگاه تخصصی سئو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اگر قصد دارید همگام با الگوریتم ها و آپدیت های جدید گوگل حرکت کرده، سئو سایت خود را تقویت کنید و جایگاه بهتری نسبت به رقبا کسب کنید باید به CTR یا نرخ کلیک کاربران در نتایج گوگل توجه ویژه ای داشته باشید. به طور کلی گوگل قوانین و شرایط مختلفی را برای سئو در نظر گرفته است و هر سایتی که این قوانین را رعایت نکند، از نتایج سرچ گوگل پنالتی میشود، یعنی این که دیگر مطالب سایت را نمیتوان در صفحات serp گوگل تماشا کرد. در این روش معمولا تمامی قوانین گوگل رعایت میشود و اغلب در آن راههایی برای ترغیب و گاها گول زدن مخطبان و کاربران وجود دارد. مهمترین کاری که باید برای استراتژی محتوای خود در نظر بگیرید، پیدا کردن کلمات کلیدی مهم کسب و کار است. نرم افزار و سایتهای مختلفی این سرویس را در اختیاران قرار خواهند داد اما باید ریسک استفاده از این کار را قبول کنید. اگر این مشارکت در انجمن های مختلف را به صورت صحیح و منظم انجام دهید، اثر فوقالعاده آن را در بهبود رتبه الکسا مشاهده خواهید نمود.

8. الکسا پایین میآید. زمانی که شما سایت خود را S.E.O می کنید رنک الکسا شما کاهش یافته و پایین می آید. آشنایی با فاکتورهایی که توسط الکسا بررسی می شوند ، می تواند در درک بهتر چگونگی امتیازدهی این سایت و توجه به روش هایی که موجب کاهش رتبه الکسا ایران و رنک جهانی می شوند موثر باشد. در ادامه هر کدام از آنها را توضیح خواهیم داد. به هر حال بسیاری از افراد شبکه مهمان را به صورت آزاد قرار میدهند تا دسترسیها راحتتر باشند. از جمله مهمترین کارها و تکنیکهایی که در سئو کلاه سیاه قرار میگیرد، میتوان موارد زیر را نام برد. اکثر روشها و تکنیکهای سئو کلاه سفید را میتوانید به صورت آموزش رایگان سئو در سطح وب تماشا کنید، همچنین با بهره گیری از مقالات آموزش جامع سئو سایت seoedu میتوانید این موارد را به درستی و خوبی فرابگیرید. از این رو باید در آموزش جامع سئو به این موضوع بسیار اهمیت دهید و آن را به خوبی و بادقت بالا فرابگیرید.

ثانیا ، عباراتی که رقبای شما یا وبسایت های مشابه ، به ازای آنها از موتورهای جستجو بازدید خوبی دارند را به کمک الکسا بیابید و آنها را در صفحات و مقالات سایت خود استفاده کنید و حول آنها محتوا تولید کنید. برای مثال به هنگام نمایش موبایلی، قسمت بزرگی از محتوا که باعث افزایش سئو سایت به شکل غیرقانونی همانند تکرار کلمات کلیدی میشود، از دید کاربر خارج شود. Rank in Iran: رتبه الکسا سایت را در بین کل سایت های موجود در کشور ایران نمایش میدهد. 6. سئو در گوگل رایگان است اما تبلیغات در گوگل هزینه دارد. جزو مواردی است که می تواند به برند شدن کسب و کار شما کمک کند. کلیه مراحل کار با طرح ریزی اساسی ، تحقیق به همراه آنالیز انجام میشود. بله صدرصد شما می توانید سئو سایت خودتان را خودتان انجام دهید اما باید آن را به صورت اصولی و حرفه ای آموخته یا بلد باشید. ما در مجموعه SEOEDU به آموزش حرفه ای سئو سایت پرداخته ایم و اطلاعات و نکات خیلی مهم در مورد آن به شما آموزش داده ایم.

زمانی که شما به سئو می پردازید نباید هزینه ای به گوگل پرداخت کنید اما بخواهید تبلیغات گوگل بروید مطمئنا پشیمان خواهید شد. شما برای پیشرفت تدریجی و افزایش بازدید آهسته نیاز به هزینه کردن آن چنانی نخواهید داشت اما اگر بخواهید سریع تر رشد کنید می توانید با پرداخت هزینه سرعت این روند را بیشتر کنید. به طور کلی اگر در اول راه خود هستید، بهترین و کارآمدترین روش برای شما استفاده از سئو کلاه سفید است، چرا که هیچ خطر و ریسکی را به دنبال ندارد. 2. در صدر نتایج گوگل دیده شوید. اگر ویدئوی آموزش سئو بالا را دیده باشید، دومین فاکتور مهم سئو که در آنجا معرفی شد اعتماد (TRUST) بود. در نتیجه شما به عنوان یک منبع با ارزش توسط تالار گفتگو دیده شده و کاربران روی آدرسها و لینکهایی که شما قرار دادهاید، کلیک میکنند. محتوا یکی از اساسیترین مواردی است که در زمان طراحی سایت و فروشگاههای اینترنتی باید به آن توجه شود. چطور تولید محتوا یاد بگیریم؟ می پرسید چطور؟ گاهی پیش آمده به مغازه ای مراجعه کنید که روی آن نوشته شده: این مغازه به دو کوچه بالاتر منتقل شد.