• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش سئو وردپرس (( 100% رایگان )) 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣

آموزش سئو وردپرس (( 100% رایگان )) 2️⃣0️⃣2️⃣2️⃣

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

چگونه دادههای ساختار یافته مربوط به سئو تکنیکال است ؟ داده های ساختار یافته چیست ؟ این موضوع میتواند به شما در ارائه نتایج های خود در SERPS گوگل از طریق بخش های برجسته، نوشته های نمودار دانش، و غیره کمک کند و CTR خود را افزایش دهد. اگر SSL را نصب نکرده اید اولین کاری که باید انجام دهید این است که با ارائه دهنده هاست خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید SSL را در حساب کاربری خود به صورت رایگان فعال کنند. در ضمن در قسمت سوم آموزش رایگان سرچ کنسول نحوه ثبت سایت مپ در سرچ کنسول گوگل را آموزش دادهایم. برای ثبت نقشه خود از گوگل و Bing Webmaster استفاده کنید، تا نقشه سایت خود را به Google و Bing ارسال کنید تا وضعیت آن را بررسی کنند. چگونه میتوان 404 صفحه خود را بررسی کرد ؟ صفحه 404 بهینه شده چیست ؟ یکی از مهمترین عناصر سئو تکنکیال بهینه سازی نقشه سایت XML است. وقتی که یک صفحه از سایت شما پاک شود و دیگر وجود نداشته باشد آدرس آن صفحه 404 میشود.در بعضی مواقع ممکن است آدرس Url آن صفحه را داده باشید و ریدایرکت 301 را انجام نداده باشید که در این شرایط صفحه شما 404 میشود.

وقتی شروع به فکر کردن در مورد استراتژی های افزایش امتیاز خود می کنید، به یاد داشته باشید که حذف هر بک لینک کم-اعتبار دامنه شما را تقویت می کند. اضافه کردن SSL شبیه تغییر به یک دامنه جدید است بنابراین باید با احتیاط این کار را انجام دهید که اکثر شرکتهای هاستینگ این کاردر کمترین زمان ممکن برای شما انجام خواهند داد. در سطح ابتدایی، برای حرفه ای ها، داشتن پروفایل لینکدین یک ضرورت است تا حرفه ای بودن و شهرت آن ها را نشان دهد.لینکدین همچنین یک پلتفرم برای همکاری با همتایان و رهبران فکری فراهم می کند که می تواند به برقراری ارتباطات در دنیای واقعی منجر شود. میتوانید از افزونه های وردپرس برای اضافه کردن خودکار آن استفاده کنید (اگر در وردپرس هستید می توانید از Yoast SEO استفاده کنید) یا یک برنامه نویس را استخدام کنید تا تغییرات لازم را در کد خود ایجاد کنید. این یک روش ساده برای مشخص کردن صفحه اصلی محتوای صفحه است که هنگام ایندکس شدن وب سایت شما رباتهای موتورجستجو باید از آن استفاده کنند.

دیگر تنها ساخت لینک و پر کردن صفحات وب سایت از کلمات کلیدی ما را به نتیجه مطلوب نمی رساند. این امر باعث میشه بتوانید در نتایج گوگل شیک تر ساده تر و از رقبای خود متفاوت تر به نظر برسید و در نتیجه کاربر روی لینک سایت شما کلیک کند. تکراری که حتی افزونه های مختلف سامانه های مدیریت محتوا (مانند وردپرس) نیز روی آن ها حساس بوده ، به تعداد کم آن واکنش نشان می دهند و مولف را به استفاده اصولی و منطقی از آن ها تشویق می کنند ؛ از طرف دیگر این عبارات نباید به اندازه ای هم زیاد باشند که الگوریتم های مختلف آن ها را تقلب بپندارند . اگرچه داده های ساختار یافته یا اسکیماها مربوط به محتوای یک وبسایت است، اما بخشی از سئو تکنیکال است زیرا برای بدست آوردن آن باید کد مد نظر را به وبسایت خود اضافه کنید. به عنوان مثال، در مورد برد کرامب ها، شما باید یک بار دادههای ساختار یافته شده خود را پیکربندی کنید و دیگر نیازی به اقدامات دیگر نیست. در نهایت در درس سوم با ساخت فهرست کلمات کلیدی و بررسی میزان سختی آنها آشنا خواهیم شد. ساده ترین روش برای بررسی اینکه آیا وبسایت شما از کنونیکال استفاده میکند بازدید از سورس صفحه است.

را جستجو کنید و مقدار را بررسی کنید. داده های ساختار یافته در چند سال اخیر اهمیت بیشتری پیدا کرده است زیرا در نتایج جستجو به شدت توسط گوگل استفاده میشود. معمولاً دادههای ساختار یافته را یک بار اضافه میکنید و دیگر لازم نیست در مورد آن کاری انجام دهید. آنچه در مرورگر نشان داده خواهد شد صفحه 404 شماست. خیلی وقت خود را صرف بهینه سازی 404 صفحه خود نکنید، فقط مطمئن شوید که در صورت پیدا نشدن آدرس مورد نظر، صفحه 404 سفارشی را به کاربر نمایش میدهد. بهینه سازی نقشه سایت بسیار ساده است، فقط صفحات مهم وب سایت خود را در نقشه سایت خود وارد کنید. در گذشته، SSL برای وب سایت های فروشگاهی مهم بود اما امروزه هر وبسایتی در اینترنت باید دارای SSL باشد. به زبان ساده، داده های ساختاری كدهایی هستند كه میتوانید به صفحات وب خود اضافه كنید كه برای خزندههای موتور جستجو قابل مشاهده است و به آنها در درک و شناخت بهتر محتوای شما كمک کند. این راهی برای توصیف محتوای شما به زبان موتورهای جستجو است که آن را به زبان خود میتوانند درک کنند.