• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش سئو وب سایت : دوره جامع SEO فنی حرفه ای +خوابگاه و مدرک

آموزش سئو وب سایت : دوره جامع SEO فنی حرفه ای +خوابگاه و مدرک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

بازطراحی سایت با محوریت سئو تابع رعایت اصول و روش هایی است که انجام آن نیاز به تجربه و مهارت نسبتا بالایی دارد. برای تولید محتوا نیاز به کسب دانش در خصوص محتوانویسی دارید. این بدین معناست که در صورت تولید محتوای یونیک، باید بخشی برای تحویل کالا به مشتری نیز داشته باشید. در کنار یونیک بودن لازم است تا محتوای تولیدی بهینهسازی نیز شده باشد. پس توجه کنید که محصول نهایی کارخانه شما محتوایی یونیک باشد. پس به بحث گروهی با هشتگ های مربوطه ملحق شوید. خطاهای سرور Server Error در سرچ کنسول گوگل به دلایل مختلف ایجاد می شود.معمولترین آنها زمانی است که زمان سرور شما در طول یک دوره خزنده، یک خطای غیرمنتظره ایجاد میکند یا به نظر نمیرسد که به صورت آنلاین باشد.از ابزار Fetch به عنوان Google Bot استفاده کنید تا مطمئن شوید که نشانی اینترنتی آسیب دیده کار می کند و مشکلی ندارد. به کمک محتوای تعاملی یا (Interactive Content) میتوان مخاطب را از حالت سکون خارج کرد و حالی فعال به وب بخشید.

سفارش تولید محتوا از نوع محتواهای آموزشی را میتوان یکی دیگر از انواع تولید محتوای متنی دانست که البته میتوان آن را با انواع دیگر تولید محتوا مانند تولید محتوای ویدیویی و… به همین دلیل توصیه میکنیم در تولید محتوا برای اینستاگرام از دیالوگها، شعرها و داستانهایی استفاده کنید که برای عموم مردم آشنا باشند. چنین محتوایی به دلیل خاص بودن قطعا خیلی زود مشتریان خود را خواهد داشت و در کوتاهترین زمان میان مخاطبین دست به دست خواهد چرخید. و اما سئو کلاه سیاه کاملا مخالف تعاریف کلاه سفید می باشد، به گونه ای که شما در ابتدای کار به دلیل این که سئو کلاه سیاه به روش های دستکاری شده متکی است و همچنین روشی سریع برای دسترسی به موفقیت می باشد، شما رتبه بسیار خوبی برای سایت خود دریافت می کنید و همچنین بازدید بالایی خواهید داشت اما همان طور که ذکر شد این روش مخالف الگوریتم و قوانین گوگل می باشد و به دلیل غیرقانونی بودن آن، سایت شما حذف خواهد شد. این در حالی است که عمده کتابهای درسی نوشته شده درباره این دوران به دلیل نداشتن الگویی برای «سیاست تاریخ» به تولید و گردآوری انبوهی از اطلاعات درباره وقایع حوزه سیاست و قدرت در این دوران پرداختهاند که آموزش آنها نه تنها اولویت و فایدهای برای مخاطب ــ دانشجوی کارشناسی تاریخ ــ متناسب با نیازها و انتظارات جامعه ندارد، بلکه همانطور که در بالا آمد بر وضعیت «منازعه/آشوب» در تاریخ سیاست و نهاد دولت در ایران دلالت میکند، و این در حالی است که میتوان، با اتخاذ راهبردی مناسب در حوزه «سیاست تاریخ»، مجموعه اطلاعاتی را که درباره وقایع سیاسی گذشته در آثار مورخان آمده است، به شیوهای جمعبندی و موضوعبندی کرد که ـ با توجه با کارکرد تولید تجربه عبرت در فرهنگ ما به موازات هدف آموزش و یادگیری علم تاریخ ـ دلالت آنها بر وضعیت آشوب و منازعه سیاسی در ذهن مخاطب به حاشیه رانده شود.

باشد ارتباط عمیقی برقرار کرده و سعی میکند تا به درخواست تولید کننده محتوا پاسخ مثبت دهد. محتوای ویروسی نوعی از محتواست که میان افرار مختلفی دست به دست میچرخد و به نوعی شبیه به ویروس عمل کرده و با درگیر کردن یک مخاطب، از طریق همان مخاطب به فردی دیگر سرایت میکند. چنین محتوایی در تمام کسب و کارها کاربرد داشته و به اشکال مختلفی از جمله: ایمیل، فایل صوتی، یک پست اینستاگرامی یا هرشکل دیگری بروز میکند. هستند که به صورت عمومی یا تخصصی نگارش میشوند. به جای پر کردن مطالب خود با کلمات کلیدی نامناسب، بر روی ایجاد محتوای مفید تمرکز کنید. در تولید چنین محتوایی باید از اطلاعات روز متناسب با نیاز مخاطب استفاده کرد تا محتوا گیرایی لازم را در مخاطب ایجاد کند. شما در حال ایجاد یک نام تجاری هستید و بازگشت سرمایه شما به آن استراتژی محتوا بستگی دارد. این بخش سئو(بهینهسازی برای موتورهای جستجو) نام دارد. از اونجا که این لینک مستقیماً به یک صفحه توی این وب سایت من اشاره می کنه، این یک “بک لینک” حساب میشه.

برای مشاهده دوره آموزش کامل وردپرس در جلسه 19 به لینک زیر مراجعه نمایید. این روش لینک سازی مورد تایید گوگل است و موجب افزایش رتبه شما خواهد شد. این خط تولید کارخانه در نهایت محتوایی تولید میکند که مناسب فروشگاههای اینرنتی یا تجاریست و مخاطبین آن کسب و کارهای B2B یا B2C خواهند بود. در هر زمینهای که تخصص آن را دارید میتوانید با تولید یک محتوای آموزشی خوب بیش از پیش شناخته شده و به عنوان مرجعی برای صنف کاری خود مطرح شوید. برای قرار دادن Site MAP ابتدا وارد داشبورد سایت خود شوید. چنین محتوایی به دلیل قابلیتهای ارتباطی که با مخاطب دارد میتواند برای مدتها ترافیک فعالی را برای وب سایت شما جذب کند. و هر چقدر کیفیت محتوا و به روز بودن مطالب بیشتر باشد بهتر می تواند باعث جذب مخاطب در وبسایت شما شود، لذا توصیه ما به شما این است که حتماً روی تکنیک های محتوا نویسی و مخاطب شناسی بیشتر کار کنید.