منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی از صفر تا صد

آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی از صفر تا صد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

اکنون که یاد گرفته اید چگونه با استفاده از شبکه های اجتماعی، سئو سایت و تبلیغات جستجو، برای افزایش ترافیک سایت فروشگاه آنلاین خود اقدام کنید، میتوانید آزمایش کنید تا ببینید چه چیزی برای کسب و کار شما بهتر است. سایت شما پایگاه اصلی کسب و کار آنلاین شماست. تولید ویدیوی YouTube به منظور بالا بردن بازدید سایت میتواند رقابتی باشد، اما اشکالی ندارد؛ تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که فیلمهای خود را هرچه بیشتر برای مخاطبان، آموزنده و خاص بسازید، درست مثل آنچه که برای تولید هر نوع محتوای دیگر انجام میدهید. هرچه اعتبار شما نزد گوگل بیشتر باشد، رتبهتان نیز افزایش پیدا خواهد کرد. وقتی افراد به دنبال محصولاتی هستند که شما هم آنها را میفروشید، میخواهید آنها حتماً شما را پیدا کنند. اگر هدف گذاری مجدد انجام دهید، سایت شما از “کوکیها” برای به یاد آوردن آنچه افراد در سایت شما مرور میکنند، استفاده میکند. در بین کاربران موبایل، این محبوبیت حتی بیشتر از فیسبوک است و راهی عالی برای ارتباط کسب و کارهای کوچک با مخاطبان و افزایش ترافیک سایت است. اگر شما صاحب کسب و کارهای حوزه گردشگری هستید، مدیریت یک وب سایت گردشگری را بر عهده دارید،در فضای مجازی در حوزه تورهای گردشگری فعالیت می کنید و یا اگر مدیریت یک آژانس خدمات مسافرتی و رزرو بلیط هتل را بر عهده دارید، باید به شما بگوییم که طراحی یک وبسایت به روز و اختصاصی برای حرفه ی خود بسیار ضروری است.

بسیاری از مدیران سایت ها فقط از سایت هایی یا صفحاتی با پیج رنک خاص لینک درخواست می کنند. پیشنهاد ما برای شروع لینک دهی داخلی فقط زمانیست که واقعا احساس می کنید می تواند برای کاربر مفید باشد و در استفاده از لینک داخلی اغراق نکنید. به عبارت دیگر، اگر می خواهید سئوی خوبی داشته باشید، باید محتوایی تولید کنید که بتواند ترافیک بالایی را به سمت شما بکشاند تا بتوانید محصولاتتان را بفروشید. کوکیها بسته های کوچکی از اطلاعات هستند که سایت به دستگاه کاربر میفرستد تا بداند چه کاری در سایت انجام داده و چه زمانی. این اصطلاح مربوط به تنظیمات مقدار داده های ارسالی و دریافتی مودم های ایرانسل و تمامی مودم ها می باشد.مودم های lh96 یکی از مودم های همراه یا مودم های جیبی شرکت ایرانسل می باشد. به صورت هوشمند انجام می شود داشتن یک سیگنال قوی از ارزش زیادی برخوردار است. وجود آن، ضروری است و باعث افزایش ترافیک سایت میشود و همچنین اعتماد مشتری و ارزش ملک آنلاین شما را به میزان قابل توجهی افزایش میدهد.

نگران نباشید، این به این معنی است که سایت شما طراحی میشود تا موتورهای جستجو آن را در صفحات نتایج، به خوبی رتبه بندی کنند. تا جایی که میتوانید هنگام توضیح دادن در فیلمهای خود دقیق باشید. توضیح متا در زیر URL نتایج جستجو، ظاهر میشود. برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو و کسب بازدیدکننده بیشتر، تاکتیکهای مختلف سئو وجود دارد، از جمله محتوای با کیفیت که مخاطبین در جستجوی آن هستند و نوشتن توضیح متا برای صفحات سایت. با کمک بازاریابی محتوا به شکل موثرتر مخاطبان را از برند خود مطلع کنید؛ زیرا محتوای مناسب، ترافیک سایت را بالا میبرد و افراد بیشتری با این کسب و کار آشنا میشوند. بهینه سازی موتور جستجو یا SEO یکی از اصطلاحات بازاریابی دیجیتال و برای افزایش ترافیک سایت است، که میتواند هر کسب و کار آنلاینی را بترساند. بهینه سازی برای موبایل را فراموش نکنید. برای بالا بردن بازدید سایت YouTube را فراموش نکنید. تعجب نکنید این یک مزیت است چون بسیاری از رقبای اینترنت ADSL این خدمت را نمیدهند.

البته اینکه کارتهای ویزیتتان به دست چه کسانی برسد عامل تعیینکنندهای در موفقیت این روش است. اطمینان حاصل کنید که سایت شما در موبایل و هم در سیستمهای دیگر هم به خوبی نمایش داده میشود، بنابراین افراد بدون توجه به اینکه با چه دستگاهی هستند، میتوانند به راحتی خرید کنند. بیشتر نویسندگان مهمان بیشتر از اینکه به ارائه محتوای با کیفیت علاقه مند شوند، به دنبال دریافت لینک با کیفیت هستند! در نتیجه پستهای مهمان راهی عالی برای تولید لینکهای با کیفیت بالا، افزایش ترافیک سایت و افزایش آگاهی از برند شما است. آگاهی از محتوای صفحه و نتیجه حاصل از کلیک، کاربران را بیشتر ترغیب به کلیک و ورود به صفحه خواهد کرد. سپس وب سایت خود را به عنوان صفحه خانگی ( Home Page قرار دهید. برای مثال : عنوان سایت – عنوان مطلب یا برای صفحه اصلی سایتتان فقط عنوان سایت باشد. با Google Ad، شما تبلیغی برای تجارت خود ایجاد میکنید و پیشنهاد میدهید گوگل آن را در بالای صفحه نتایج نشان دهد. براساس این داده ها، سیستم تبلیغاتی که استفاده میکنید مثل Google Ads میتواند پیامهای شما را به افرادی که محصولات شما را مشاهده کرده اند، نشان دهد. محتوای شخصی شده به شما امکان میدهد محصولات یا اطلاعات نشان داده شده به کاربران را بر اساس داده های شخصی هدف قرار دهید.