• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش راههای افزایش ترافیک وبسایت(بخش اول)

آموزش راههای افزایش ترافیک وبسایت(بخش اول)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ویدیو مارکتینگ و تبلیغات مبتنی بر تصاویر برای سئو وبسایت اهمیت زیادی دارد و موجب تقویت سئو ویدئو و بازدید بیشتر ویدئو توسط کاربران می شود و مخاطبان مدت زمان بیشتری را روی سایت شما صرف می کنند. فرقی نمیکند که وبسایت شما فروشنده محصولات باشد، کسبوکار و خدمات شما را معرفی کند، و یا ارائه دهندهی محتوا و اطلاعات به مخاطبان باشد؛ این مجموعه به شما آموزش می دهد که چگونه به صورت مستقیم ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید. در حال حاضر نیاز به طراحی سایت برای تمامی کسب وکار ها لازم است و به این وسیله محصولات برند ها می توانند در بازار گسترده تری حضور داشته باشند. امروزه مردم برای خرید محصولات مورد نیاز خود، کسب یک مهارت و آموزش موضوعی خاص قبل از هر چیز به اینترنت مراجعه میکنند تا اطلاعات موردنیازشان را کسب نمایند. اما شما باید بتوانید محتوا را به هر شکلی که هست برای قشر خاصی تولید کنید.

اکنون در این قسمت از مقاله میخواهیم یک چک لیست را برای بهبود سئو فنی در نظر بگیریم تا شما با رعایت این نکات بتوانید سایت خود را از نظر سئو فنی بهبود دهید تا مشکلی در این قضیه نداشته باشید. اگر شما بتوانید مطالبی جذاب، جامع و با کیفیت ارائه دهید، بدون هیچ تبلیغاتی کاربران اینترنتی را به خوانندگان همیشگی خود تبدیل خواهید کرد. ­ تقریباً هیچ گونه تمرین و یا تکلیفی پیش از رویارویی فراگیر با متن وجود ندارد. این ابزار رایگن است و شما هیچ پولی پرداخت نخواهید کرد. SSL یک فناوری امنیتی است که پیوند رمزگذاری شده ای را بین مرورگر و وب سرور ایجاد میکند. البته قابل ذکر است که شما نباید انتظار زود نتیجه گرفتن را داشته باشید، بهینه سازی یک سایت ممکن است یک ماه، دوماه یا حتی چند ماه نیز زمان ببرد. یکی از موارد دیگری که گوگل توسط آن نتایج را استخراج می کند کلمات کلیدی است.

خلاصه که این ابزار یکی از ابزار های کلیدی وب مستر ها و سئوکار ها است که با ن میتوانید صفحات خود را به گوگل معرفی کنید، مشکلات خزیدن را برطرف کنید و سایر موارد. نقشه سایت XML فایلی است که به موتورهای جستجو کمک می کند وب سایت شما را در حین خزیدن درک کنند. هنگامی که آماده راه اندازی وب سایت خود هستید ، باید نقشه سایت XML آن را مشاهده کنید و نقشه سایت خود را در گوگل کنسول ثبت کنید تا بتوانند سایت جدید شمارا پیمایش کنند و شروع به نمایش کنند. از آنجایی که باید وب سایت را برای خرنده های موتور جستجو بهینه کنیم و آنها عامل های اصلی رتبه بندی صفحات هستند سئو تکنیکال از اهمیت بالایی برخوردار است. با این توضیحات کوتاه باید درک کرده باشید که هر یک از این بخش ها روی چه چیزهایی تمرکز دارند و اهداف اصلی هر بخش چیست.

در نتیجه، موتور های جستجو علاقه چندانی به آن ندارند و گوگل تویه میکند تا مدیران سایت هر گونه محتوا تکراری را شناسایی کنند و آن را برطرف کنند. هدف از این تکنیک ها کسب رتبه های اول در گوگل است. منابع آنلاین برای نوجوانان به نظر می رسد متفاوت از سایت های برای بزرگسالان است. سایت خود را در ابزار های مختلف ثبت نام کنید. اگر علامت قفل سبز باشد یعنی وب سایت از SSL استفاده میکند و همچنین با آدرس HTTPS در دسترس است. البته که بیشتر جستجو هایی که در گوگل انجام میشود با دستگاه های موبایل است و شما نباید از این قضیه بی خبر باشید. برخی از عوامل موثر در رتبه بندی در چند سال گذشته تغییرات زیادی کرده اند، از جمله اهمیت نمایش سایت در موبایل! همانطور که گفته شد گوگل به کاربرا خود اهمیت میدهد و دوست دارد بهترین نتایج را به کاربران خود نمایش بدهد و از آنجایی که بیشتر جستجو ها با موبایل انجام مشود وب سایت هایی را در دید کاربران خود قرار میدهد که در دستگاه موبایل بهترین عملکرد را داشته باشند. دلیل اهمیت SSL برای وب سایت ها نیز بخاطر این است که گوگل به کاربران خود اهمیت میدهد و دوست دارد تا امنیت را برای کاربران خود فراهم کند.