آموزش جامع لینک بیلدینگ 2021

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

در ادامه آموزش سئو تکنیکال یکسری از ویژگیهای مهم سایتی که سئو فنی خوبی دارد را مرور میکنیم. در مقابل اگر اشتباهات تکنیکال جدی در سایتتان مرتکب شوید، با عواقب منفی روبرو خواهید شد. برای یادگیری هر فن و علمی که در پی حرفه ای شدن در آن هستید باید سه مرحله مهم را در نظر داشته باشید ذهنیت، دانش و کاربرد. گوگل و سایر موتورهای جستجو سعی دارند بهترین نتایج ممکن را به کاربران خودشان نمایش دهند بنابراین رباتهای گوگل صفحات وب را بر اساس عوامل مختلف خزش کرده و ارزیابی میکنند. این سئو نقطه مقابل سئوی خارجی است که هدف آن دیده شدن وبسایت در سایر کانالهای تبلیغاتی است. باید بگوییم که تحلیل های سایت که به وسیله ربات های گوگل که همان crawl می باشد و ایندکس شدن صفحات وب سایت که توسط گوگل انجام می شود که برای بررسی سئو سایت و تاثیر رتبه بندی وب سایت در گوگل می باشند سئو تکنیکال گفته می شود. برای آموزش سئو تکنیکال حتما نیاز نیست که هزینه ای برای دانشگاه پرداخت کنید تا بتوانید آن را فرا بگیرید با توجه به دنیای اینترنت که امروزه تمامی علوم و آموزش ها را در خود جای داده است می توانید آموزش های لازم در زمینه سئو تکنیکال فرا بگیرد.

بنابراین اگر وبسایت شما هم کند است، مردم خیلی زود خسته شده و به سمت یک وبسایت دیگر حرکت میکنند و به این ترتیب ترافیک سایتتان را از دست خواهید داد. داشتن اطلاعات پایه و ابتدایی در رابطه با سئو تکنیکال (Technical SEO) میتواند تأثیر چشمگیری در به دست آوردن رتبههای خیلی خوب برای سایتی داشته باشد که رتبه نمیگیرد. یا در مثال دیگر، گوگل مدتی است که در جواب جستجوی خیلی از کاربران، یک متن کوتاه در خود نتایج نمایش میدهد. سپس با لینک دادن کلمات کلیدی خود به آرامی مخاطبین را جذب نمایید. بقیه زیر تیترها را در تگهای H2 قرار دهید و کلمه کلیدی خود را نیز در آنها استفاده کنید . زمانی که چندین کلمه کلیدی را در این جمله استفاده کنید را یکی از روش های black hat را انجام داده اید. چرا باید سایت را از نظر تکنیکال بهینه سازی کرد؟ سئو تکنیکال موضوع سادهای نیست اما در این مطلب از سایت آرکاد که با موضوع آموزش سئو میباشد به شما خواهیم گفت که هنگام ساختن پایههای تکنیکال وبسایتتان باید به چه جنبههایی از آن توجه داشته باشید. مسئله ای که شما در جایگاه صاحب یک وب سایت و یا شخصی که در زمینه سئو فعالیت دارد باید به آن توجه داشته باشید این است که ممکن است همه اطلاعات و دانش لازم در زمینه سئو را بخوبی ندانید.

گوگل از این واقعیت که وبسایتهای کند تجربه خوبی برای کاربران فراهم نمیکنند مطلع است و به همین دلیل سایتهایی که سریع تر بارگذاری میشوند از نظر گوگل اولویت و امتیاز بیشتری دارند بنابراین سایتی که سرعت بارگذاری خوبی نداشته باشد نسبت به سایتهای مشابه با سرعت بالاتر رتبه پایین تری خواهد داشت و حتی ممکن است مقداری از ترافیک خود را از دست بدهد. شوالیه تاریکی The Dark Knight : جوکر قصد نابودی گاتهام را دارد تا بتمن هویت خود را اشکار کند. اگرچه، واضح است که نمیتوان صنعت نشر را تنها حوزه کاربرد فریمورک جنگو دانست. یکی از کارهای دادههای ساخت یافته همین است. حال باید بررسی کنید که آیا سرعت شما پس از راهاندازی مجدد سیستم بهبود یافته است یا خیر. برای مثال زمانیکه وب سایت با افت رتبه مواجه نمی شود نباید بگویید که دلیل آن را نمی دانید بلکه باید به عنوان شخصی که صاحب وب سایت می باشد و یا بک سئو کار وظیفه دارید که مشکلاتی را که باعث افت رتبه سایت شده است را شناسایی کرده و برای رفع آن اقدام کنید. موتورهای جست و جو همانند انسان ها صفحات سایت را مطالعه نمی کنند پس آن ها دنبال سیگنال هایی هستند که متوجه شوند این صفحه راجع به چه چیزی صحبت می کند.

این موضوع را هرگز فراموش نکنید که علم سئو مانند دیگر علوم نمی باشد و مدام در حال تغییر می باشد و این شما هستید که باید خود را همیشه آماده هر تغییری در این علم کرده و مدام در حال یادگیری باشید. در واقع باید سئو تکنیکال را به صورت صحیح در وب سایت خود اجرا کرد تا پایه های لازم برای تولید محتوای بهتر و لینک ها به وجود آید. زمانیکه برای بهبود رتبه سایت خود در صفحه نتایج گوگل اقدامات اصولی و اساسی را انجام دهید در واقع از سئو تکنیکال استفاده کرده اید. اما متاسفانه اغلب افراد برای آموزش های مختلفی که می خواهند ببینند بر روی بخش دانش تمرکز بیشتری می کنند و همین موضوع باعث می شود بخوبی نتوانند آموزش های لازمه را فرا بگیرند زیرا ای سه اصل که در بالا به آنها اشاره کردیم به یکدیگر متصل می باشند و باید در کنار همدیگر مورد یادگیری قرار گیرند. محبوبترین شبکه اجتماعی در بین ایرانیها که متاسفانه قابلیت چندانی برای لینک سازی ندارد. در سرویس های وبلاگ دهی وبلاگ ایجاد کنه و بک لینک های شمارو وارد کنه ، در شبکه های اجتماعی ، یوتوب و … با افزودن هشتگ به پست هایی که صفحات وب سایت و پست های وبلاگ شما را تبلیغ می کنند ، می توانید دامنه دسترسی خود را به فراتر از شبکه خود افزایش دهید و توسط کاربرانی که محصولات و خدمات شما را جستجو می کنند کشف شوند.