آموزش تولید محتوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

متخصص سئو یک سری اصول و استانداردها را بر روی سایت خود اجرا می کند و به صورت مستمر و پیگیر منتظر نتیجه عبور انجام گرفته بر روی سایت می شود. بانس ریت سایت نشان از میزان تجربه کاربری آن دارد و همینطور مقدار مشارکت آنها را به نمایش می گذارد. یادگیری کار با این ابزارها در حوزههای زبانی، به تجربههای چند ساله احتیاج دارد اما خوشبختانه فعالان تولید محتوای انگلیسی با سالها تجربه مشغول آموزش این مهارتها هستند که افراد در کمترین زمان به تسلط در کار با این ابزارها برسند. اگر قصد دارید کار سئو را به فردی واگذار کنید حتما از میزان تخصص و تجربه او در این حوزه مطلع شوید. به سایتها و مجموعههایی که به کارشناس تولید محتوا نیاز دارند، رزومه ارسال کنید. شما میتوانید از افزونه های کش سازی مانند W3 Total Cache و WP Super Cache استفاده کنید تا سرعت سایت خود را به صورت چشم گیری افزایش دهید. زمانی که شما چیز جدید و تازه ای را به وجود می آورید، دقیقا مثل یک نام تجاری، برند و یا حتی محصول، فقط شخص شما می تواند آن را بروزرسانی و یا بهینه سازی کند. هزاران سایت در اینترنت وجود دارند که دقیقا هم موضوع با سایت شما هستند.

به این معنی که شما باید دقیقا انتخاب کنید که بهینه سازی را برای کدام کلمه در نظر بگیرید. به دلیل آنکه ویدئو ها بسیار بهتر از متون و تصاویر هستند با استفاده از آنها میتوانید سرگرمی بیشتری را به سایت خود اضافه کنید و میتوانید محتوای بسیار جذاب تری را با استفاده از ویدئو ها به سایت خود اضافه کنید ما به شما استفاده از آپارات را پیشنهاد میدهیم، نه فقط برای آنکه یک سایت ایرانی است بلکه به خاطر آنکه بسیاری از کاربران در ایران از آن استفاده میکنند، و فقط کافیست کد ویدئو مورد نظر خود را در مطالب خود استفاده کنید تا ویدئو در مطلب قرار بگیرد. آپارات یک سایت محبوب برای جستجو و مشاهده ویدئو است. استفاده از پرسش نامه ها، ویدئو ها، گالری تصاویر، و… یکی از مهمترین و اصولی ترین کارها نیز طبق معمول بررسی کلمات کلیدی و انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای سایت و پس از آن تعیین استراتژی مخصوص برای محتوای وبسایت بر اساس همان کلمات کلیدی میباشد . ولی استفاده از کلمات کلیدی با تراکم 1 الی 3 درصد کل محتوا بسیار معقول است. سایت هایی مانند stock.xchng و Unsplash میتوانند بسیار مفید باشند. در نتیجه، نام برده شدن از شما در بخش بیشتر بخوانید برای عملکرد سئوی شما بسیار مفید است.

در این صورت باید از محتوایی استفاده کنید که خاص باشد و برای کاربران مفید باشد تا از بین تمام سایت ها سایت شما را انتخاب کنند. این اطلاعات به شما کمک میکنند تا بدانید که چه محتوایی را کاربرانتان بیشتر دوست دارند و از چه محتوایی در دفعات بعد باید استفاده نمایید. با استفاده از سرچ کنسول گوگل می توانید لینک هایی که دیگر سایت ها به سایت شما داده اند را مورد بررسی و تحلیل قرار دهید و لینک های مضر که از سایت های اسپم به سایت شما داده شده است را با استفاده از ابزار موجود در سرچ کنسول ، disavow یا به اصطلاح رد کنید. بعضی سایت ها تخصصی هستند مانند آی وحید ، اگر شخصی که اطلاعات کافی در مورد سایت و سئو و حتی وردپرس نداشته باشد با آمدن به سایت و با خواندن مطالب ممکن است با خود بگوید این چه چرت و پرتی است که مجید عابد در این سایت قرار داده ! کاربران به وب سایت هایی که مقالات با محتوای مرتبط و با کیفیت قرار می دهند، بیشتر جذب می شوند.

هنگامی که محتوا را مجدداً مورد استفاده قرار میدهید، دوباره از چیزی استفاده میکنید که مدت زمان زیادی را صرف تولید و تبدیل آن در قالبهای مختلف کردهاید تا بتوانید استفاده بیشتری از آن داشته باشید. درباره کلمات کلیدی و انتخاب آن در بلاگ آی وحید زیاد صحبت شده و ما سعی میکنیم دوباره آنها را تکرار نکنیم . محتوای بیکیفیت تولید میکنید و کاربران را با افراط در کلمات کلیدی خفه میکنید. با استفاده از نصب Google Analytics میتوانید این اطلاعات را به صورت رایگان بدست آورید. یعنی اگر بتوانید که بدون استفاده از تبلیغات و پرداخت هزینه ماهانه تبلیغات دیده شوید به شدت برای شما سود آورد خواهد بود و موتور های جستوجو کاربران را به رایگان به سایت شما هدایت میکنند . دو راه برای دریافت آن وجود دارد؛ شما میتوانید آن را خریداری کنید و یا یک تاییدیه SSL رایگان دریافت کنید. استفاده از این سرویس برای ارسال ۱۰۰۰ ایمیل در ماه رایگان است. اگر مطالب شما کاربردی و مفید باشد و بتواند نکات جدیدی را به کاربر آموزش دهد بنابراین شانس دریافت رتبه خوب از موتورهای جستجو و در نتیجه افزایش ترافیک سایت و بلاگ شما بالاتر خواهد رفت .