• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش تولید محتوا متنی سئو شده برای سایت – نگین اسکندری

آموزش تولید محتوا متنی سئو شده برای سایت – نگین اسکندری

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو درواقع یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است و هر سایتی برای اینکه دیده شود نیاز به تلاش درزمینه سئو دارد. برای اینکه بتوانید بدون تایپ کردن، تنها با صدایتان در مرورگر دسکتاپ جستوجو کنید، کافی است تا روی آن میکروفون کوچک را در کادر نوار جستجو کلیک کنید. اگر در مرورگر دسکتاپ خود تایپ کنید Time، گوگل به شما یک کارت با تاریخ محلی به روز بر اساس آدرس IP شما نشان خواهد داد. در اینجا میتوانید یک تصویر (یا یک URL مربوط به تصویر) را که میخواهید جستجو کنید آپلود کنید. در ادامه با اطلاعات بی نظیری که این سرویس در اختیار شما قرار میدهد آشنا خواهید شد. اگر شما هم با دیگر تکنیک های جستجو و روش های حرفه ای سرچ در گوگل آشنا هستید حتما نحوه استفاده از آنها را در بخش نظرات با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. افزودن کلمات کلیدی به متن در جایی که هیچ ارزشی ندارند، تجربه بدی را برای کاربران ایجاد میکند.

این سایت ها به شما می گویند که رقبای شما از چه کلمات کلیدی برای بک لینک سازی استفاده میکنند و استراتژی آنها برای ساخت بک لینک رایگان چیست. Traphic sprite را در کانال تلگرام داتیس نتورک برای دانلود رایگان قرار داده ایم. این ابزار یک سرویس رایگان از سوی گوگل برای تحلیل وب سایت ها و بازدیدکنندگان آنها است و از این طریق، به بهبود موقعیت سایت ها در نتایج جست و جوی گوگل کمک میکند. به گمان اکثر افراد، سئو مجموعه ای جادویی از ترفندهایی است که می توانید برای بالا رفتن رتبه وب سایت به آن تکیه کرد اما خیلی از افراد در بسیاری از مواقع راه های درست یا غلط این مورد را نمیدانند و میخواهند به نحوی یا الگوریتم های گوگل را دور بزنند یا هرچه زودتر به رنکینگ بالا برسند ما در این مقاله در رابطه با انواع تکنیک های سئو با شما صحبت میکنیم و در مقالات بهدی در رابطه با تک به تک این موارد به صورت تخصصی با شما صحبت خواهیم کرد پس با ما همراه باشید . اگر سفر جزئی از زندگی شما است، ممکن است گاهی وقتها، چشم باز کنید و خود را در وسط یک شهر عجیب و غریب بیابید و راه و چاه را ندانید.

کافی است تا دو عبارت «sunrise» یا «sunset» را در نواز جستجو، تایپ کنید. اگر شما یک عاشق ریاضی هستید، حتی میتوانید اشیای مجازی سه بعدی تعاملی (در مرورگرهای دسکتاپی که از WebGL پشتیبانی میکنند) را ایجاد کنید؛ کافی است تا معادلهای را بسازید که از x و y به عنوان متغیرهای آزاد استفاده میکند؛ یا اگر زمان زیادی است که هندسه دبیرستان خود را فراموش کردهاید، میتوانید sin (y) و tan (x) را در جستجوی گوگل بگیرید و ببینید که چقدر سرگرم کننده است! همچنین میتوانید از گوگل بخواهید سوالات ریاضی را به زبان معمولی حل کند. توسعه دهندگان بک اند نسبت به توسعه دهندگان فرانت اند تمایل بیشتری به اجرای انواع الگوریتم ها و توانایی حل مسئله دارند. سایر ویژگیهایی که امکان توسعه بسترهای CRM و B2B، بازارگاههای برخط (Online Marketplace)، سامانههای رزرو و بسیاری از کاربردهای دیگر را تسهیل میکنند. اگر میخواهید با نحوه سرچ سایر کاربران در گوگل آشنا شوید و ببینید مردم بیشتر از همه در مورد چه موضوعاتی جستجو میکنند میتوانید به گوگل ترندز بروید. در این بخش از موتور جستجوی گوگل که بیشتر از سوی کاربران حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد میتوانید ببینید کاربران در ایران یا تهران یا دیگر نقاط جهان بیشتر در مورد چه چیزهایی در گوگل جستجو میکنند.

اما این پایان کار نیست؛ درست مثل مورد قبلی، شما میتوانید از هر جایی که هستید زمان طلوع یا غروب خورشید را در هر کشور یا شهر جهان بدانید، کافی است تا پس از عبارت طلوع یا غروب خورشید، همان طور که تصویر بالا میبینید، نام منطقه مورد نظر را بنویسید. گوگل یک کارت حاوی اطلاعات درخواست شده با قابلیت تعامل که محتوی اطلاعات هواشناسی از کانال آب و هوا است را به شما ارائه میدهد؛ کافی است شما واژه «weather» را جستجو کنید. درست فهمیدید، کافی است تا «askew» یا «tilt» را تایپ کنید تا صفحه مرورگرتان کج شود و اگر خواستید صفحه به حالت اول برگردد یا دوباره آن را بارگذاری کنید، تایپ کنید: «unaskew» یا «untilt». حتی میتوانید کلمه یا عبارت پرسشی «چقدر» یا «چه چیز» را حذف کنید و فقط فرمان محاسباتیتان را تایپ کنید. سرچ فن تعداد متناسی از مرور (به انگلیسی : review) را در گوگل مپ روی آدرس سایت شما ایجاد مینماید.اگر سایت شما اصلا ری ویو ندارد و یا تعداد آن باب میل شما نیست.همین حالا باما تماس بگیرید. اگر شما ادامه فیلم رو مشاهده نمایید می بینید که چطور ما پایگاه داده رو داخل phpmyadmin می سازیم و سپس اقدام به وارد کردن اطالاعاتی که برای شما نشون داده شده می کنیم.