منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش تولید محتوا برای سایت از 0 تا 100 (مقاله جامع)

آموزش تولید محتوا برای سایت از 0 تا 100 (مقاله جامع)

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

سئو جدا از تبلیغات پرداختی می باشد و تقریبا رایگان است. اینستاگرام با برخورداری از قابلیت IGTV این امکان را به شما میدهد تا ویدیوهای طولانی خود را با مخاطبانتان به اشتراک بگذارید. این یک تعهد طولانی مدت است. در این بخش می توانید متوجه شوید که سرعت صفحات وب سایتتان چقدر است. صاحبین این گونه سایت ها در حال حاضر عجله و اشتیاقی برای کسب درامد از وبسیات ندارند، چرا که درامد خوبی هم اکنون دارند. رتبه الکسا یک مقدار عددی است که بر اساس میزان بازدید کاربران از سایت ها در بازههای زمانی مختلف سنجیده و نمایش داده میشود و امروزه تمامی سایتها در رقابت برای رسیدن به الکسای زیر ۱۰۰ ایران هستند تا از طریق آن بتوانند فضاهای تبلیغاتی سایت خود را به قیمتهای چند ده میلیونی به فروش برسانند و برای رسیدن به این هدف دست به هر کاری میزنند؛ حتی روش های غیرقانونی و غیرانسانی! در واقع قدرت یک پیج چند صد هزار فالووری اینستاگرام یا یک وب سایت خبری به محتوای آن است. در وبلاگها و سایتهایی لینکهای خروجی فراوانی دارند لینک نسازید. حتّی عده بسیاری علاقهمند به کار تولید محتوا در منزل هستند و تمایل دارند که در کنار سایر فعالیّت های خود در منزل، از طریق تولید محتوا هم کسب درآمد داشته باشند.

3) از مطالبی استفاده کنید که قابلیت به اشتراکگذاری بالایی دارند. فیلمها و سریالهای غیر رایگان نیز از طریق درگاه پرداخت هزینه را از کاربر دریافت کرده و سپس لینک دانلود را در اختیار او قرارمیدهد. البته همین الان هم شما در سرویس هایی چون روبیکا میتوانید از طریق تولید محتوا درآمد داشته باشید و می توان گفت یکی از روش های کسب درآمد از تولید محتوا فعّالیت در اپلیکیشن روبیکا است. این سیستم به این شکل عمل می کند که میزان بازدید های روزانه سایت و تعداد کاربران را در طی سه ماه گذشته مورد بررسی قرار می دهد و به این شکل رتبه سایت در الکسا مشخص می شود. در ادامه بهصورت جداگانه به بررسی بهترین شیوه تولید محتوا برای برخی از این شبکههای اجتماعی میپردازیم. برای تولید محتوای متنی کافیست که هنر نوشتن داشته باشید و بتوانید این هنر را با مطالعه و بررسی دانش روز، تقویّت کنید.

یکی دیگر از مزیّتهای تولید محتوای صوتی، این است که افراد میتوانند آن را در هر کجا (داخل ماشین، در حال پیاده روی و حتّی در حال کار ) گوش کنند و این موضوع خودش یکی از دلایل اصلی انتخاب این نوع محتوا نسبت به سایر نمونه های دیگر برای تولید محتوا است. به واسطه تولید محتوا است که وب سایتها هویت پیدا میکنند و در موتورهای جستجو میتوانند رتبههای برتری کسب کنند. پس طبیعی است که تولید کنندگان محتوا هم انگیزه بیشتری پیدا کنند و برای پا گذاشتن در یک عرصه سودآور و بکر قدم بگذارند. اگه ایمیل های شما هرگز باز نشن، پس نمیتونن برای سایت شما ترافیک بیشتری بیارن! تمامی این موارد، اهمیت بالای آنالیز رقبا در لینک بیلدینگ را مشخص میکند که حتما باید این فعالیت را در اولویت کار های خود قرار دهیم. 6) آدرس کانال تلگرام خود را در پایان هر محتوا قرار دهید. اگر بخواهید تبلیغاتی برای کسب و کار خود انجام دهید باید هزینه های گزافی را خرج کنید. بعد از انتشار یک پست مهمان در وب سایت های معتبر، تاثیر مثبت آنها را پس از مدتی مشاهده خواهید کرد.

پس از اینکه Google Analytics را نصب کردید، میتوانید از همه مزایای آن بهرهمند شوید. برای این کار کافیست از قبل در سامانه تهران من ثبت نام و خودرو خود را نیز در این سامانه ثبت کرده باشید. 6) از گفتگوهای صمیمانه با افراد متخصص در حوزهی کاری خود استفاده کنید. به بیان دیگر اگر محتوا را از وب سایت ها یا سایر بستر های تحت وب بگیریم، چیز دیگری باقی نخواهد ماند. قطعا تولید محتوای ویدیویی یکی از محبوبترین و پربازدهترین روش های تولید محتوا در عصر جدید است و میتوان گفت به واسطه اینکه وسعت این نوع محتوا بسیار زیاد است، تولید و فروش آن هم سودآورتر است. هنوز که هنوزه این نوع از محتوا بسیار محبوب و البتّه با نفوذ است و حتّی اگر هنر نوشتن داشته باشید می توانید با این روش کتابهای الکترونیکی بسیار با کیفیّتی بسازید و صدها نسخه از آن را در دنیای وب به فروش برسانید. به مجموعه ای از ابزار های دیجیتال ، در بستر وب دیجیتال مارکتینگ گفته میشود که به کمک آن ها میتوان فروش و بازاریابی را توسعه داد. روش های کسب درآمد از تولید محتوا همیشه یکی از پرطرفدارترین موضوعهایی است که تولید کنندگان محتوا به دنبال آن هستند.