منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آموزش تولید محتوا از پایه تا پیشرفته – ایران فاندر

آموزش تولید محتوا از پایه تا پیشرفته – ایران فاندر

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

ما زیرساخت سئو سایت تان را پایه ریزی میکنیم تا اگر قصد سئو و بهبود رتبه سایت تان در موتور جستجو گوگل داشتید از نظر سئو تکنیکال در طراحی سایت با اشکالی رو به رو نشوید. در واقع شبکههای اجتماعی تعداد بازدیدکنندگان وب سایت شما را زیاد میکند و به دلیل افزایش بازدید کنندگان، به طبع الکسای شما هم قطعاً بهبود مییابد. و به عنوان آخرین مورد از مزیتهای تغییر رتبه الکسا با افزایش بازدید سایت باید گفت که مهمترین چیز ذهن شماست، در واقع وقتی رشد سایت خود را در رتبهها میبینید ذهن شما به شما دستور میدهد که از این امر خوشحال باشید زیرا یکی از فاکتورهای پیشرفت یک سایت رتبهبندی الکسا است که به کمک آن میتوان هر هدفی را تعیین کرده و بعد از چیدن فرآیندهای مختلف به آن رسید. در ادامه قصد دارم تا به شما در بهبود ترافیک سایت بدون سئو کمک کنم. راه های بسیاری برای رشد سایت بدون سئو سایت وجود دارد اما امروز قصد دارم تا ۷ راه تضمینی را بگویم. اجرای صحیح این موارد در طولانی مدت، افزایش ترافیک ارگانیک و افزایش فروش را برایتان خواهد داشت. همه این موارد در صورتی است که سایت شما از پتانسیل خوبی برای ورود افراد استفاده کند و بتوانید تا حد بسیار زیادی آنها را در سایت خود ماندگار کنید، در این صورت است که الکسا و همچنین گوگل به شما اهمیت ویژهای میدهند.

برای این کار کافی است عبارت Alexa toolbar را در گوگل سرج کنید و آن را روی مرورگر خود نصب کنید. در Yoast SEO می توانید کلمه کلیدی یا عبارت مترادف به آن را که می خواهید نوشته یا برگه شما بر اساس آن در نتایج جستجو رتبه بندی شود، وارد کنید. در نتیجه مادامی که برای کمپین گوگل ادز خود هزینه کنید گوگل شما را در بالاترین نتایج نشان میدهد و برای شما بازدیدکننده مستقیم میآورد و نتیجه آن این است که شما شاهد تغییر رتبه سایت الکسا با افزایش بازدید سایت خود خواهید بود که این امری مهم در آینده وبسایت شماست. پس می توان گفت یکی دیگر از بخش هایی که شما باید خیلی به آن توجه کنید، قلاب محتوایی شما می باشد. می توان گفت که همه مدیران سایت در تلاش هستند تا بتوانند بیشترین ترافیک را برای سایت خود داشته باشند. در رسانه اجتماعی اینستاگرام شما باید با تولید عکسهای گرافیکی جذاب و انتشار آنها، محتوای خود را به مخاطب معرفی کنید. زیرا تنها منبع افزایش ترافیک سایت به صورت رایگان برای شما است و تنها هزینهای که ممکن است برای شما داشته باشد هزینه تولید محتوا ، تولید محتوا انگلیسی و لینکسازی آن است.

این به آن علت است که تبلیغات فیسبوک میتواند برند شما را به تعداد بسیار زیادی از افراد نشان دهد. بهینه سازی داخلی و خارجی سایت، کار مداوم در شبکه های اجتماعی، تجزیه و تحلیل داده های رقابتی و از بین بردن خطاهای فنی سایت تان را برای افزایش بازدید مدنظر قرار دهید. در تصویر زیر، مراحل ضروری برای بهینهسازی سایت براساس معیارهای سایت ماز نمایش دادهشدهاند. سپس با تهیه یک ویدئو از مصاحبه خود و قرار دادن آن در سایت خود می توانید به راحتی مخاطبین را جذب سایت خود نمایید. اگر هنوز بعد از مطالعه این مقاله هم دقیقا نمیدانید دلیل افت رتبه سایت تان چیست، پیشنهاد میکنم از یک متخصص سئو کمک بگیرید تا با بررسی دقیق مشکلات و جزئیات، دلیل را شناسایی کرده و آن را رفع کند. انواع مختلفی از شبکههای اجتماعی وجود دارد که به شما کمک میکند تعداد بازدید کنندگان بیشتری بدست آورید. سئو به داشتن رتبه بهتر سایت و در نتیجه افزایش ترافیک سایت کمک زیادی می کنه اما امروز در این مقاله قصد داریم تا به شما راه افزایش ترافیک سایت بدون مهارت سئو را بگویم.

آژانس دیجیتال مارکتینگ پروکلیک با بهره مندی از نیروهای متخصص و ابزار حرفه ای توانایی افزایش بازدید و ترافیک شما را به صورت کاملا طبیعی دارد همچنین با تولید محتوا توسط تیم ما میتوانید ورودی سایت خودتان را افزایش دهید. این سرویس ها به دلیل اینکه از ریدایرکت ۳۰۱ استفاده می کنند، کل ارزش وبسایت را به لینک کوتاه شده منتقل خواهند کرد بنابریان فرصت خیلی خوبی برای تولید بک لینک به حساب می آیند. در دوره سئو به صورت کامل آنالیز انتخاب درست آن ها برای سئو بهتر را را فراخواهید گرفت. تنها داشتن ترافیک برای وب سایت کافی نیست، شما شاید روزانه هزاران هزار بازدید کننده و ترافیک و ورودی برای سایت خود داشته باشید اما مهم این است که بازدید کنندگان در سایت شما به جواب سوالشان برسند، اگر بدون جواب سایت شما را ترک کنند این یک امتیاز منفی برای سایت شما خواهد بود. شاید امروز مفهوم سئو برای بسیاری از مدیران سایتها و فعالان اینترنتی امری شناخته شده و بعضا بدیهی بنظر برسد اما خدمات سئو هنوز تعریف دقیق و شفافی در فضای وب فارسی ندارند. شاید مصاحبه کردن با برخی از افراد مشهور حوزه فعالیتتان کاری بسیار دشوار و یا حتی دست نیافتنی باشد، در این حالت می توانید با درج و ذکر منبع از دیگر ویدئو ها استفاده نمایید.