• خانه
  • وبلاگ
  • آموزش تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار StoryLine – پرتال تولید محتوا

آموزش تولید محتوای الکترونیکی با نرم افزار StoryLine – پرتال تولید محتوا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

همانطور هم که گفته شد کیفیت مقاله و بحث سئو درن صفحه در این بخش بسیار اهمیت بیشتری دارد. همچنین امروزه با بررسی و تحلیل سئو سایتها میتوان کاملا متوجه اهمیت این موضوع شد. یعنی برای موتورهای جستجو حائز اهمیت است. یکی از مواردی که باعث میشود اعتبار سایت شما نزد گوگل و یا سایر موتورهای جستجو خراب شود، صفحاتی هستند که از سایت شما حذف شدهاند. اگر افرادی ببینند در توئیتر بحثهای خوبی راه انداخته اید حتما از آن استقبال میکنند و به گفتوگوهای ارزشمند شما افزوده میشوند که همین میتواند یک بازاریابی یا بازارگرمی برای سایت شما باشد. می توان گفت که سئو کلاه سفید شامل همه روش هایی است که هیچ گونه خلل و مشکلی در سایت ایجاد نمی کند و در نتیجه باعث می شود تا سایت در جست و جو های گوگل در صفحه اول قرار گیرد، در حالی که هیچ کدام از این روش ها خلاف قوانین سئو نمی باشد.

مهمترین نکته که باید برای سئو تکنیکال در بخش ساختاردهی URL به آن توجه کنید، استفاده از کلمه کلیدی (Keyword) در این قسمت است. فرم کلی ساختاردهی آدرس URL در سیستم مدیریت محتوا سایت شما تعیین میشود. ویدجت رتبه الکسا در سایت خود قرار دهید (Alexa rank widget ). پس از سال 1775 این ترتیب عمودی که حاکی از نقش مرد سالاری پدر و نقش سلسله مراتب اقتدار والدین بر کودکان است، جای خود را به ترتیبات افقی داد که همه اعضای خانواده در یک سطح قرار داشتند. علاوه بر دستور دستی که باید آن را در هاست سایت خود وارد کنید، میتوانید از پلاگین Yoast SEO استفاده کنید. وقتی صفحات ۴۰۴ در وبسایت شما وجود دارد میتوانید با واردن کردن دستوری در فایل htaccess همه آنها را به صفحههای دیگر سایت خود منتقل کنید. ما در شرکت وب۲۴ سعی میکنیم که هر آنچه یک کسب و کار اینترنتی برای بهبود وضعیت خود در فضای مجازی نیاز دارد را به او ارائه دهیم. اینکارها اتفاقا نتیجه بسیار مثبت دارند، زیرا گوگل متوجه میشود که شما به مطالب قدیمی خود توجه دارید و آنها را آپدیت کردهاید. و کافی بود که این کلمه را گوگل جستجو کنید تا سایت دانلود فلشپیلر ادوبی را در رتبه یک ببینید.

محتوای خوب کاربران را به سایت شما می کشاند و باعث می شود که مدت زمان بیشتری در سایت شما بمانند. به خصوص برای کسانی که محتوای قدیمی دارند این محتوا می تواند بسیار مفید واقع شود و در واقع یکی از بهترین ایده های تولید محتوا به شمار می رود. همانطور که میدانید هر وبسایت با هدف رسیدن به لینک اول نتایج گوگل در سئو راه اندازی می شود. وبسایتهای دیگری را جستجو کنید که ممکن است با محتوای شما تناسب داشته باشند، بعد به وبمستر پیشنهاد کمک بدهید تا ببینید آیا این سایت علاقهای به منتشر کردن مطالبی به همراه لینک به منبع اصلی (وبسایت شما) دارد یا خیر. لینک سازی مصنوعی چیست؟ اما برای اینکه از لحاظ ساختار URL بهترین نتیجه را در سئو تکنیکال و بهینه سازی داشته باشید، موارد را زیر حتما راعایت کنید. اما در صورتی که حتما صفحاتی باید از سایت شما حذف شوند، باید از ریدایرکت (Redirect) استفاده کنید.

ما فقط برای شما یک سایت طراحی نمیکنیم، وب۲۴ به دنبال ارائه خدمات کامل و متمایز به مشتریان خود است. برای ایجاد ریدایرکت از یک آدرس قدیمی به آدرس جدید میتوانید از دستور زیر در htaccess استفاده کنید. مطابق با آمار در سال ۲۰۱۸ تعداد افرادی که مطالب خود را در لینکدین به اشتراک میگذارند به طور قابل توجهی افزایش داشته است. مقررات اسناد بینالمللی که از حقوق مالکانه حمایت میکنند در مواردی حق فردی را نادیده میگیرند و به دولت اجازه میدهند که براساس جلب منفعت عمومی عمل کند و در مواردی حق فردی را نادیده بگیرد و به عبارتی از حقوق اجتماعی حمایت و بیعدالتیهای اجتماعی را محو کند (همان: 209). در متون فقهی نیز براساس قاعده «الاهم والمهم» یا «تزاحم اهم و مهم» میتوان استدلال کرد که در صورت تزاحم بین حقوق فردی و جمعی به جهت مهمتر بودن حقوق جمعی آن را مقدم داشت. برخی از شرکتها، ترجیح میدهند پروژههای خود را روی چند چارچوب نرمافزاری مختلف پیادهسازی کنند. همچنین با استفاده از پلاگینهای وردپرس نیز میتوانید ریدایرکت را به صفحه اصلی سایت داشته باشد.